OnlyFour OnlyFour komentáře u knih

Ve tvých očích Ve tvých očích Nicholas Sparks

Hrozne som sa nudila, plusom je, že stránky ubiehali rýchlo, no k hrdinom som nemala žiadny vzťah, ich osud mi bol vcelku ľahostajný.

02.07.2021 2 z 5

Zahrada v měsíčním svitu Zahrada v měsíčním svitu Corina Bomann

Zúfalo ma to nebavilo....

09.05.2021 2 z 5

Než bude pozdě Než bude pozdě Jenny Blackhurst

Po tretine som to vzdala...

23.04.2021 1 z 5

Šarlatán Šarlatán Josef Klíma

Príbeh mohol byť kľudne dlhší! Štýl písania mi vyhovoval, bála som sa toho strohého rozprávania a za mňa super. O Mikoláškovi som nevedela nič, po dočítaní sa mi javil ako rozporuplná osobnosť, zvláštna povaha.

17.04.2021 5 z 5

A hory odpověděly A hory odpověděly Khaled Hosseini

Zhruba do polovice ma príbeh uchvacoval ale potom sa to nadšenie niekam stratilo, nejak som sa odosobnila a asi som čakala iný koniec, hoci tento niežeby nebol dojemný. Preto za 3,5-4*, inak dej ubiehal fajn, štýl písania mi vyhovoval, no nečakala som toľko dejových liniek. Niektoré boli rozťahané a niektoré mohli byť viac rozťahanejšie.

16.04.2021

A zaznel šofar A zaznel šofar Francine Rivers

Boľavé ale krásne čítanie

15.03.2021 5 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

“Zmizelá” sa mi vôbec nepáčila, zato toto veľmi. Nemala som prehnané očakávania a dostala som po dlhej dobe super napínavý thriler. A odpúšťam aj otravné xanaxy a ten záver, ktorý bol síce prekvapivý, ale úplne 100% ma neuspokojil, možno na 95% (chcela som väčší masaker :D). Inak sa kniha číta sama.

25.02.2021 5 z 5

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Milé, občas vtipné, aj som sa tam dosť našla, ale to je všetko. Vyzerá to, že nie som na komiksy takéhoto typu.

12.09.2020 3 z 5

Bestie Bestie Mark E. Pocha (p)

No....asi som podľa upozornenia vzadu čakala niečo viac a nemyslím si, že som nejaká otrlá, alebo čo a nepoznám ani ten skutočný príbeh (to asi napravím). Každopádne stránky svišťali jedna radosť, pár brutálnych scén bolo treba.....uuuuufff....predýchať (rovno tú prvú a potom poslednú), stred bol zase trochu slabší, úplný záver trošku narýchlo. Možno by bol iný pocit čítať knihu večer pri lampičke sama doma a nie v aute a vonku na slniečku. Desivý prerod človeka z utiahnutého chlapca v hentaké dačo....to je pre mňa dosť nepochopiteľné....a klaunov nemám rada a po tomto sa to nezmení

12.09.2020 4 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

To bola taká blbosť, ani na oddych, lebo ma to všetko strašne vytáčalo, po Natalii by som niečo s radosťou hodila

04.09.2020 2 z 5

Zaľúbená hypnotizérka Zaľúbená hypnotizérka Liane Moriarty

Priemer, stále som čakala na “niečo”, pre mňa zatiaľ najslabšia od nej.

22.07.2020 3 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Ach Louise...no, ku koncu pekne ujeté, ale zaujímavý nápad, záporná postava super. Knižku som počúvala a užila som si ju. Akurát posledná kapitola by nemusela byť, to už bolo moc.

19.07.2020 4 z 5

Pavúčik Zlatúšik 1 Pavúčik Zlatúšik 1 Diana Amft

Príbeh kratučký, zaujme a je doplnený krásnymi ilustráciami.

18.07.2020 4 z 5

Sedem manželov Evelyn Hugovej Sedem manželov Evelyn Hugovej Taylor Jenkins Reid

Evelyn sa mi nečakane dostala pod kožu, páčilo sa mi to moc, skvelé!

10.07.2020 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Postava Kim mi hrozne nesadla, už nemám nejak kapacitu na ďalšieho policajta s tragickou minulosťou, ani jej vyjadrovanie a ani ten kolektív sa mi nepáčil. Skúsim ale ďalší diel, zatiaľ priemer. Mimo príbehu mi ešte vadili snehobiele stránky, pekne vypaľujú zrak :D

02.07.2020 3 z 5

Budeš tam? Budeš tam? Guillaume Musso

Príjemné čítanie, ktoré rýchle ubiehalo, zo začiatku som bola ale trochu skeptická, či to nebude blbosť. Som spokojná aj s tým, ako to dopadlo, celý príbeh som dosť prežívala. Obálka ale hrozná, tá slečna je úplne mimo.

20.06.2020 5 z 5

Tajuplné povesti o slovenských hradoch a zámkoch Tajuplné povesti o slovenských hradoch a zámkoch Renáta Matúšková

Povesti sú kratšie, objavila som zase pár nových hradov, príbehy pre mňa neznámejšie. Fotografie sú veľmi pekné. Na konci každej povesti je pár úloh hlavne pre deti.

16.06.2020 5 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Čtivé, bavilo, ale....spoiler - prečo tam musel byť prológ??? Vsadil chrobáka do hlavy a tým mi to celé pokazil - koniec spoileru. V duchu som nadávala Emily, že je pekná blbka teda, mohla ho dávno poslať dokelu, no niekedy si zdravý rozum vezme dlhé voľno.

12.05.2020 4 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Siahla som po audioverzií a to bolo parádne. Nielen príbehy, poviedky samotné, ale to nahovorenie bolo úžasné (hlavne čert).

06.05.2020 4 z 5

Rytíř ve zlaté zbroji Rytíř ve zlaté zbroji Jude Deveraux (p)

Bála som sa, že to bude blbosť, ale to bolo také pekné. Aj sa pobavila, držala D&N prsty. Záver bol rýchlovka, čakala som či predsa len sa Niekto osobne neobjaví, ale takto sa mi to asi páčilo viac.

28.04.2020 5 z 5