oluskace oluskace komentáře u knih

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

První kniha, co jsem od autorky přečetla. Nedávala jsem knize moc naději, protože české spisovatele moc nemusím, hlavně v krimi. Ale překvapilo mě to. Nechtěla jsem knihu odložit dokud se to nevyřešilo. A i děj mezi komisaři mě překvapil. Moc super

04.03.2024 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Chybělo mi pořádné objasnění vražd. Ale jinak jsem se u knihy nenudila. Kniha mě vtáhla do děje hned na začátku a nechtěla jsem přestávat číst. Jsem zvědavá na Loutkaře

19.02.2019 4 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Autorka opět nezklamala. Vtipná knížka, která mne bavila od začátku až do konce. Pěkná knížka na odreagování.. Určitě vyzkouším i nějaké recepty co jsou v knize :)

01.01.2019 5 z 5

Jednou tě najdu Jednou tě najdu Carrie Elks

Hrozně se mi příběh líbil. Dokonce kápla i slzička. Určitě si ji budu číst častěji

04.06.2019 5 z 5

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

Hodně silný příběh. Budu na tuto knihu myslet hodně dlouho. Neuvěřitelné co vše musely vydržet. Jsem těhotná, ale to co musely vydržet bych určitě nezvládla. Jsou hrdinky.. Dala bych to číst povinně ve školách, aby si děti uvědomily co to bylo za dobu a že si dnes nemají na co stěžovat. Knihu určitě doporučuji

14.05.2018 5 z 5

Co by můj syn měl vědět o světě Co by můj syn měl vědět o světě Fredrik Backman

Kniha na mě čekala pod stromečkem a musím říct, že je parádní, oddechová kniha když chcete vypnout a zasmát se, určitě si ji ještě někdy přečtu. Tolik jsem se u knížky dlouho nezasmála a nevěděla jsem že jde napsat 5 stránek jen o hovínku :D :D

10.01.2018 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

To je tedy příběh.. Krása. A to jak autorka do detailů popsala všechny ty city a hádky. A neslyšící. Vau. Hodně jsem se do příběhu vžila. Nechtěla jsem knihu dočíst, nechtěla jsem aby to skončilo. U knihy jsem i párkrát brečela. Vážně kniha, co chytí a nepustí. Určitě si ji přečtu víckrát.

01.01.2019 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Krátká, vtipná kniha na zasmání. Za mě super, smála jsem se už od první stránky :D Hlavní hrdinku jsem si moc oblíbila. Jen doporučuji

16.10.2018 5 z 5

Hodně mě odrazovaly recenze, ale jsem ráda že jsem se jimi neřídila. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout a byla hned přečtená. Líbilo se mi že to bylo psané formou divadelní hry, ty totiž moc ráda čtu, a i děj byl napínavý a nenudila jsem se. Takže já jen doporučuji :)

14.03.2017 5 z 5

Na velikosti záleží Na velikosti záleží Alison Bliss

Dlouho jsem se u knihy tolik nezasmála. Občas i brečela smíchy a nakonec kápla i slzička z dojetí. Konec očekávaný, ale celkový dojem z příběhu je vážně super. Určitě si ji přečtu vícekrát

01.01.2020 5 z 5

Oheň mezi námi Oheň mezi námi Brittainy C. Cherry

Hodně emotivní, silný děj. Přečteno na jeden zátah

04.03.2024 5 z 5

Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Sheila Norton

Nádhera. Nic víc nejde napsat. Kluci Olivera milují. Čtu minimálně dvakrát za měsíc

14.04.2022 5 z 5

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Nečekaně mi u konce ukápla slzička. Povedený příběh. Určitě se ke knize ještě vrátím

21.03.2020 5 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Závěrečný díl a je nejlepší z celé série. Knihu jsem ani nechtěla moc odkládat. Pořád jsem čekala jak to dopadne a konec mě překvapil. Vyplatí se vše přečíst. Nenudila jsem se

01.11.2019 5 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Knížka přečtená jedním dechem. A teklo tolik slz. Ach.. Určitě si ji přečtu víckrát. Opravdu dojemný, zamilovaný příběh a vezměte si ke čtení této knihy kapesníčky. Budete je potřebovat. Úžasný

23.08.2019 5 z 5

Violka: Román o hledání domova Violka: Román o hledání domova Mirka Skočílková

Příběh, u kterého jsem se nenudila. Hodně jsem knihu prožívala a jsem ráda za ten konec. Určitě se k ní ještě vrátím

09.05.2019 5 z 5

Vykoupení ohněm Vykoupení ohněm Virginia Cleo Andrews

Nevim jak u vás, ale u mě docela sousto na psychiku ( Bart). Musim si přečíst něco jiného než začnu číst další díl. Ale jinak jsem s knihou spokojená

05.03.2019 4 z 5

Lov Lov Aubrey Clark (p)

Nemohla jsem se odtrhnout, jsem natěšená jak to vše dopadne. Nezklamalo mě to :)

07.10.2017 5 z 5

Láska je jen pro blázny. Jako jsem já. Láska je jen pro blázny. Jako jsem já. Sabine Schoder

Nenáročné čtení, které je opravdu někdy potřeba. Příběh mě vtáhnul a nepustil. Přečteno za jednu noc. Nechtěla jsem jít spát dokud se nedozvím konec. A tak to má být

24.05.2022 5 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Dostala jsem knížku a když jsem si četla o čem je myslela jsem si že není pro mě. Ale zkusila jsem. A nakonec se i začetla a za dva dny přečtená. Zkusim i další od autora. Jen mě hrozně zklamal ten konec. Přišel mi moc uspěchaný. Jinak průběh příběhu super

02.01.2021 4 z 5