oluskace oluskace komentáře u knih

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

První kniha, co jsem od autorky přečetla. Nedávala jsem knize moc naději, protože české spisovatele moc nemusím, hlavně v krimi. Ale překvapilo mě to. Nechtěla jsem knihu odložit dokud se to nevyřešilo. A i děj mezi komisaři mě překvapil. Moc super

04.03.2024 5 z 5

Oheň mezi námi Oheň mezi námi Brittainy C. Cherry

Hodně emotivní, silný děj. Přečteno na jeden zátah

04.03.2024 5 z 5

Zlodějské ticho Zlodějské ticho Petra Nachtmanová

Knihu jsem ani neodložila. Příběh se mi líbil už od první stránky.. utíkalo to rychle a mě se povedlo trochu vypnout a odpočinout od reality

04.02.2024 5 z 5

Láska je jen pro blázny. Jako jsem já. Láska je jen pro blázny. Jako jsem já. Sabine Schoder

Nenáročné čtení, které je opravdu někdy potřeba. Příběh mě vtáhnul a nepustil. Přečteno za jednu noc. Nechtěla jsem jít spát dokud se nedozvím konec. A tak to má být

24.05.2022 5 z 5

Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Sheila Norton

Nádhera. Nic víc nejde napsat. Kluci Olivera milují. Čtu minimálně dvakrát za měsíc

14.04.2022 5 z 5

Coura Coura Jana Bernášková

Tak tenhle díl mě nebavil. Lucie mi strašně vadila. A to zakončení knihy mě spíš naštvalo. Těšila jsem se jak to dopadne u Denisi a toho jsem se nedočkala

13.01.2022 1 z 5

Mí pacienti a další zvířata: jak se stát veterinářkou a nezbláznit se z toho Mí pacienti a další zvířata: jak se stát veterinářkou a nezbláznit se z toho Suzanne Fincham-Gray

Moc mě bavila. A u této knihy jsem si uvědomila že bylo dobře když jsem nakonec veterinu odmítla. Tleskám a držím palce všem co se o naše mazliky starají a pomáhají. Tohle bych nevydržela

14.08.2021 5 z 5

Jak lépe zvládat nepříjemné situace a konflikty Jak lépe zvládat nepříjemné situace a konflikty Melanie Greenberg

Nevěřila jsem, ale tato kniha mi opravdu hodně pomohla. Už mi není tak často zle a i stres už zvládám líp. Jen doporučuji

24.06.2021 5 z 5

Jarní měsíc Jarní měsíc Sophie Audouin-Mamikonian

Rozhodně to není žádné nudné čtení. Jen škoda, že není další díl :(

24.06.2021 5 z 5

Tesáky Tesáky Sarah Andersen

Nasmála jsem se. A to je v téhle době důležité. Skvělá odreagovačka

11.03.2021 5 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Krásná oddechovka a konec mě tedy dostal. Nebudete zklamané :)

23.02.2021 5 z 5

Kocourek se vrací Kocourek se vrací Michaela Hrachovcová

Nádherné ilustrace a příběh syna hodně zaujal. Rozhodně budeme číst častěji

24.01.2021 5 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Dostala jsem knížku a když jsem si četla o čem je myslela jsem si že není pro mě. Ale zkusila jsem. A nakonec se i začetla a za dva dny přečtená. Zkusim i další od autora. Jen mě hrozně zklamal ten konec. Přišel mi moc uspěchaný. Jinak průběh příběhu super

02.01.2021 4 z 5

Maminko, nekřič! Maminko, nekřič! Jeannina Mik

Konečně něco pomohlo.

31.12.2020 4 z 5

Sedm čísel Sedm čísel Anna Karolina

Bavila mě až do konce :)

04.09.2020 5 z 5

Společenský tvor Společenský tvor Tara Isabella Burton

Od druhé půlky se už to dalo do pohybu a konečně se něco dělo. A nakonec se mi kniha líbila. Jen za ten pomalej start musím takto hodnotit.

03.09.2020 3 z 5

Kdo věří na zázraky Kdo věří na zázraky Mirka Skočílková

Příběh se mi opravdu moc líbil. Knížku určitě doporučuji přečíst. Jen Violka se mi líbila víc, proto jsem odebrala jednu hvězdičku.

05.08.2020 4 z 5

Prečo má mama všetko v ....! Prečo má mama všetko v ....! Gill Sims

Tak u knihy jsem se smála od začátku do konce. Jen doporučuji :D po druhém dílu, který mě vůbec nechytil, můžu říct fakt super na odreagování. U toho si můžu říct jak jsou děti zlatí a až přijde puberta, že začne peklo :D : D

23.07.2020 5 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Super oddechovka.

09.04.2020 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Nenadchla.. Na začatku jsem se nemohla začíst a pak už mě jen neustále štvala Natasha a pak i Conor.
Škoda. Autorka má lepší díla, ke kterým se ráda vrátím

08.04.2020 2 z 5