Nuttelka Nuttelka komentáře u knih

Vražedné pouto Vražedné pouto Tijan (p)

(SPOILER) Carter je skvělý (jak jinak), ale Emma se vůbec nepovedla. Nevím proč, ale celou dobu mě rozčilovala... Bála se za Carterem jít, ale jak ho uviděla, už z něj měla celou dobu jen mokré kalhotky. Pořád se jen zajíkala, hroutila se, ale bez mrknutí oka zastřelí 2 chlapy. Možná už stárnu a tu "nesmrtelnou" lásku až za hrob už tak nežeru :-)

02.10.2022 4 z 5

Milenec lady Chatterleyové Milenec lady Chatterleyové David Herbert Lawrence

(Audiokniha)
Vauuuuv, tak toto byla úžasná pikantní lahůdka! Skvěle načteno Jiřím Dvořákem (ze kterého se mi podlamují kolena) a Petrou Bučkovou. Velmi povedené dílo, ke kterému se určitě jednou vrátím a opět si ho vychutnám jako dnes. Pro milovníky erotiky je to do uší předehra k zahřátí, takový lahodný zákusek :-)

02.10.2022 5 z 5

Štvanice Štvanice Martin Goffa

(SPOILER) (Audiokniha)
I Miko Syrový je můj velký oblíbenec, těším se na každé audio, které vyjde, protože Martin Preiss je prostě skvělý! Chtěla jsem dát plný počet, ale 2. část z Chile mě úplně nenadchla, moc se to táhlo :-( Tento díl je velmi smutný, ponurý a bolavý... chápu Mikovo jednání, plánování a jsem ráda, že to nakonec dopadlo tak, jak to dopadlo. Bála jsem se, co udělá za blbost. Ale i tak opět doporučuji, jsem spokojená :-)

01.10.2022 4 z 5

Na mušce Na mušce Mark Greaney

(Audiokniha)
Ojojoj, totálně jsem Gentrymu propadla! Potřebuju další díly, včera bylo pozdě! Sama jsem překvapená, jak moc mě tohle baví, ale jelikož čte Martin Stránský, tak je to jasné :-) Druhý díl vůbec nepolevuje v akčnosti a napínavosti a já doufám, že další díly si budou svou laťku držet aspoň minimálně jako doposud. Koukala jsem, že už je vydáno 11 dílů a 12. bude v příštím roce. Očividně se máme na co těšit :-)

30.09.2022 5 z 5

Když jsme se proslavili Když jsme se proslavili Sarina Bowen

Tak tento díl mě opět opravdu moc bavil, Lianne a DJ skvělá dvojka :-) Lianne je takový rarášek, zamilovaný až po uši do svého "hokejisty". I když i zde se řeší vážné téma, tak já to brala zase jako velmi milé čtení, které mě vrací do studijních let. Další povedená série, která má své čestné místo v mé knihovně :-)

29.09.2022 5 z 5

Když jsme si věřili Když jsme si věřili Sarina Bowen

No, úplně ončo to nebylo, ale i tak povedený díl. Co se stalo Belle, bylo opravdu hnusné, i když jsem čekala, jak se jí její způsob života vymstí. A Rafe, na toho nelze říct křivého slova, až si říkám, zda si ho vůbec Bella zaslouží :-)

27.09.2022 4 z 5

Když jsme to tajili Když jsme to tajili Sarina Bowen

To jsem si zase pročistila slzné kanálky... Sarina tohle prostě umí, pro kluky mi bolelo srdce, nejvíc jsem soucítila s Rikkerem... tak moc se snažil, Grahama bych občas něčím majzla po hlavě. Ale oba dva jsou skvělí!! Když konečně Graham vytáhl hlavu z prd..., už jsem byla většinou jen dojatá. Moc krásná kniha, takto povedené MM romance jsou úplně nejlepší :-)

25.09.2022 5 z 5

Stezka mrtvých Stezka mrtvých Sara Blædel

(Audiokniha)
Od samého začátku je kniha napínavá, vtáhne do děje a nepustí do posledního slova. Louise se svým parťákem jsou skvělá dvojka a moc jim fandím. V tomto dílu přijdou na kloub partě "magorů", kteří si myslí, že můžou vše a prochází jim to... až do teď.

20.09.2022 5 z 5

Když jsme se skrývali Když jsme se skrývali Sarina Bowen

(SPOILER) První díl mě vzal za srdce určitě mnohem více než tento, i když je tady těch sr*ček v životě mnohem více. Jen je toho na 2 mladé lidi opravdu zbytečně moc. Trošku mi i vadilo, v jakém světle se nám Bridger v prvním díle představil a tady totální obrat o 180 stupňů, hotový skoro světec :-) A zas jaká "náhoda", že je zapotřebí fakt dobrý sociální pracovník a voala, strýc - otec Scarlet (Shannon) je na scéně :-) Ale beru, do těchto knih to prostě patří.

19.09.2022 4 z 5

Zapomenuté dívky Zapomenuté dívky Sara Blædel

(Audiokniha)
Jo... tohle se mi líbilo, i když to místy bylo mrazivé a měla jsem husí kůži. Celou dobu poslechu mě to drželo v napětí a závěr, celé rozuzlení bylo překvapivé, ani jsem si netroufala tipovat, jak to všechno bylo. Za mě spokojenost.

18.09.2022 5 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Dávno nejsem cílová skupina, ale já tyto knihy prostě miluju... prostředí vysokých škol, bydlení na kolejích, seznamování, lásky, trápení... Výborná čtivost, stránky ubíhají před očima a ejhle už je konec a mně se s knihou vůbec nechce loučit. Corey s Adamem byli skvělí! Užívala jsem si každou stránku jejich příběhu. Ne jednou jsem byla naprosto dojatá, slza ukápla, prostě výborně napsané a teď už vím, že dám celou sérii na jedno posezení :-)

17.09.2022 5 z 5

Dej mi své jméno Dej mi své jméno André Aciman

Jak já se na knihu těšila a jak jsem se trápila... Nějak mi vůbec nesedl styl psaní, takže jsem si děj neužila tak, jak jsem očekávala :-/ Ach jo.. a přitom tyto knihy mám moc ráda. Na film se podívám, jsem hodně zvědavá na zpracování.

15.09.2022 3 z 5

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Camilla Läckberg

(Audiokniha)
Jednohubka k poslechu a skvělý Vasil Fridrich. Ponurá, depresivní novela, kde všichni čtyři kamarádi mají svá tajemství, trápení a vyřeší to po svém... I když je to opravdu krátké a nic optimistického se tu nenajde, líbilo se mi to.

12.09.2022 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

(Audiokniha)
Může mi někdo vysvětlit, kde na tyto nápady Carter chodí??? Opět brutálně skvělé! I když jsem se trošku motala ve jménech, tak rozuzlení "Sochaře" mě opravdu překvapilo. Zase jedno velké doporučení, Hunter prostě nemá chybu :-)

11.09.2022 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Opět velmi čtivý příběh, který vás pobaví i dojme. Sice nic nového, těchto "hate to love" jsem četla už hodně a na můj vkus se tam tedy až moc kroutí očima, že už mi to hodně vadilo, ale i tak dávám plný počet hvězd :-) Zase taková pohádka s dávkou humoru... hovor na linku záchranky, všechny příhody se zvířaty, seznámení s rodiči a slovní přestřelky, bavila jsem se... a že je Elliot náruživý a žhavý, na to už netřeba slov :-) Zápletka s "malířkou" mi přišla už moc překombinovaná, taková moc okatá náhoda. Každopádně na Christophera jsem už moc zvědavá.

10.09.2022 5 z 5

Pojízdný krámek snů Pojízdný krámek snů Jenny Colgan

(Audiokniha)
Pro nás knihomoly je tato kniha jako stvořená :-) Moc milý a hezký děj, opravdové pohlazení po duši a moje srdéčko ne jednou zaplesalo blahem. Nině jsem držela palce... a že začala úplně od začátku na úplně neznámém místě, velká poklona. Užila jsem si každou kapitolu, i díky úžasnému hlasu Jany Štvrtecké. Za sebe opravdu moc doporučuji!

08.09.2022 5 z 5

Na hraně Na hraně René Manzor

Když mě kniha chytne a nutí mě stále číst dál a dál, aniž bych lelkovala okolo, vím, že je to skvělá kniha. Měla jsem pocit, že ze mě autor dělá blázna, když jsem tápala, co jsem to četla, zda jsem to četla a pochopila správně a ejhle, ono to není takové, jak se na první pohled zdá. Pěkně si se mnou pohrál :-)

07.09.2022 5 z 5

Milostné rošády Milostné rošády Roald Dahl

Milostné rošády jsou opravdu rošády :-)
Vtipné, úsměvné a závěry k smíchu, i k pláči. Jednohubka na odpoledne moc povedená :-)

04.09.2022 4 z 5

Smrt přichází na prohlídku Smrt přichází na prohlídku Anders de la Motte

Já půjdu trošku proti proudu. Za mě velmi průměrná detektivka bez originálního námětu. Vadí mi přirovnání k nenahraditelné Agathě Christie a na narážky jejích knih v ději, spíš mě to pak i odrazuje, bohužel. Celou dobu jsem se nemohla zbavit pocitu, že čtu takovou menší náhražku Poirota a to mi i bránilo se do děje pořádně začíst. Ani závěrečné odhalení vraha mě nepřekvapilo. Nejspíš si další díly nechám ujít...

03.09.2022 3 z 5

Sandy Sandy Melanie Moreland

(SPOILER) A kruh se uzavřel... mé srdce pláče... nechci se s nimi loučit, chci víc !!! To bylo tak moc krásné a dojemné. Kdo této sérii propadl tak jako já, vemte si k tomuto dílu i balíček kapesníků, budete ho potřebovat. Chlapci z BAM & spol. jsou prostě naprosto skvělí a tak oddaní své celé "rodině". Sandy jako třešnička na dortu, adoptivní máma všech těchto úžasných mužů. Uvelebte se, otevřete knihu a nechte se unášet pocity plné lásky, dojetí, zranitelnosti, oddanosti, loajálnosti a naprosté zamilovanosti. Úžasná série a ke klukům se budu moc ráda vracet. Moc krásné zakončení, nemohla jsem se kluků v tomto dílu nabažit, i když je to díl o Sandy a Jordanovi :-) Nejkrásnější okamžiky byly na svatbě, kdy Sandy kráčela k oltáři a promlouvala ke každému z "chlapců" zvlášť a pak jak nakonec všichni měli bydlení pospolu... tleskám, tato série se opravdu moc povedla!

31.08.2022 5 z 5