novina novina komentáře u knih

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Četla jsem jedním dechem. Děj byl trošku předvídatelný, ale vůbec to nebylo na škodu. Autorčin styl psaní mi moc seděl.

23.07.2021 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Tenhle díl mi přišel trošku slabší než ostatní. Ale laťka je pořád vysoko.

30.05.2021 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Opět skvěle napsáno, četla jsem jedním dechem. Kim a její vyšetřovací tým. Zajímavá zápletka. 5*

25.05.2021 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Tak tohle byl oproti Hotýlku jiný šálek kávy! Poutavé od začátku do konce, nemohla jsem se od stránek odtrhnout.

23.05.2021 5 z 5

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Konec mi přišel dost zkrácený, zůstaly nezodpovězené některé otázky. Jinak to bylo napínavé čtení, od kterého jsem se nemohla odtrhnout.

16.05.2021 4 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Ze začátku jsem se do knihy nemohla začíst, ale pak se to rozjelo a nemohla jsem přestat.

13.05.2021 5 z 5

Dárek Dárek Sebastian Fitzek

Sebastian Fitzek má osobitý styl psaní, ale tady mi ten konec přišel takový odfláknutý, no neseděl mi na něj...

30.04.2021 4 z 5

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Na knize se mi líbilo, že byl příběh ukázaný z více rovin. Konec jsem nečekala.

25.04.2021 4 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Opět skvělá Kim a její tým. Četla jsem jedním dechem.

11.04.2021 5 z 5

Na špatném místě Na špatném místě Joy Fielding

Příběh docela odsýpal. Heather byla neskutečně protivná a sebestředná. Konec mi přišel hodně osekaný, příběh si zasloužil vysvětlení.

06.04.2021 4 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Ze začátku jsem se nemohla do příběhu začíst, ale pak jsem četla jedním dechem. Konec byl očekávaný, ale i tak dávám 4*

30.03.2021 4 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Nenáročná oddychovka.

06.03.2021 4 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Opět skvělá Kim Stoneová a příběh, který mě rozhodně nenechal chladnou.

14.02.2021 5 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Ze začátku jsem se do knihy vůbec nemohla začíst. Ale pak jsem si na nářečí zvykla :-) Bylo to příjemné odreagování. Žádná náročná literatura.

04.02.2021 4 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Opět skvěle propracovaný příběh. Robert Bryndza prostě drží laťku vysoko. Série s Kate a Tristanem se mi moc líbí a těším se na další knihu.

23.01.2021 5 z 5

Ema a kouzelná kniha Ema a kouzelná kniha Petra Braunová

Myslím, že kniha je určena až starším dětem, rozhodně ne těm od šesti let jak je uvedeno. Příběh nakonec končí šťastně a vesele, ale skrývá také spoustu smutku a strachu.

17.01.2021 4 z 5

...a naposled konvalinky ...a naposled konvalinky Jarmila Pospíšilová

Čtivý příběh sice s předem jasným koncem, ale na kráse mu to vůbec neubírá.

10.01.2021 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Při čtení mi bylo hrozně líto, že tohle musí dítě prožívat. Dělat takové rozdíly mezi dětmi, proboha co je to za matku?

05.01.2021 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Opět příběh plný napětí, kde vraha do poslední chvíle netušíte. Vrátila se Alex i se svou zvrácenou myslí. Kim opět poodhalila část své minulosti. Knihu jsem přečetla jedním dechem a těším se na další pokračování.

15.12.2020 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Opět skvělá Kim a její tým. Kniha je hrozně čtivá, autorčin styl psaní se mi moc líbí. Těším se na další díl.

22.11.2020 5 z 5