Nina291 Nina291 komentáře u knih

Zlodějská přísaha Zlodějská přísaha Mary E. Pearson

O hodně lepší než první díl. Předpokládám že to není konec a určitě si počkám ba další díl.

11.10.2020 4 z 5

Odhalená Odhalená Kristin Cast

Tuhle sérii mám hodně ráda, ale desátým dílem měla skončit

24.09.2020 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Knížka se čte dobře, ale na můj vkus je to dost překombinované. Ale jako oddechovka dobrý

25.08.2020 3 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Mám tyhle příběhy ráda. Začnu číst a najednou zjistím, že z zmizely nejmíň dvě hodiny.

25.05.2020 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Jde to

10.05.2020 3 z 5

Černá čarodějka Černá čarodějka Laurie Forest

Další díly už jsou napsané, je mi záhadou proč ještě nejsou k mání tady u nás ????

03.05.2020 5 z 5

Pozvaní Pozvaní Jennifer McMahon

Joooooo tak tuto knížku jsem přečetla na posezení. Hodně rozdíl oproti Vermontskemu psychu. Jsem ráda že mě to neodradilo.

15.04.2020 5 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Asi její nejlepší kus

08.04.2020 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Trochu překombinovaný, ale vcelku dobrý počtení

19.03.2020 3 z 5

Krvavá magie Krvavá magie Bianca Iosivoni

Musim říct že jsem se asi do poloviny nudila a nechtělo se mi ve čtení pokračovat. Vydržela jsem a dobře udělala. Za mě docela dobrý. Uvidíme co další díl přinese.

21.12.2022 4 z 5

Tajemství Tajemství Tereza Dobiášová

Čekala jsem historický román ala Vaňková. Tohle to bohužel nebylo, ani nevím co to bylo. Každopádně mi nevyhovoval styl psaní a ilustrace ..... no nic moc. Mám ráda tohle období, v každé knížce o něm jsem našla nějakou atmosféru - tady nic. Další kniha, kterou odkládám nedočtenou - ach jo

26.03.2022 1 z 5

Běsnění Běsnění Robyn Thurman

O trochu lepší než předchozí díl, ale ani tady jsem nenašla nic, co by mě nutilo číst. Přiblblý rádoby vtipný Kalovy hlášky mě spíš štvaly a do konce života si budu pamatovat, že nesmí mít děti.

02.11.2021 2 z 5

Měsíční svit Měsíční svit Robyn Thurman

Nijak mě to nenadchlo, ale budu pokračovat v sérii

23.10.2021 2 z 5

Děs sídla Wake's End Děs sídla Wake's End Michelle Paver

Nudila jsem se, fakt hodně

27.09.2021 1 z 5

Syn času Syn času Deborah Harkness

Tak jako jsem byla nadšená z Času čarodějnic, tak jsem zklamaná ze Syna času. Knížku jsem četla nestandardně dlouho a jenom proto, že jsem čekala, jestli se nakonec nedočkám nějaké magie. No - nedočkala, škoda.

19.08.2021 2 z 5

Předurčený Předurčený Benedict Jacka

Tak jsem trochu zklamaná. Ze začátku to vypadalo jako dobrá volba, ale čím dál jsem četla, tím více jsem se musela nutit. Knížka pro mě neměla tu správnou atmosféru. V sérii nebudu pokračovat.

09.06.2021 2 z 5

Hříšní světci Hříšní světci Emily A. Duncan

Noooo tak že bych byla z knížky úplně nadšená, tak to ne. Po pravdě mě to začalo bavit až od strany 360, což je prakticky konec. Zkusím další díl (pokud bude).

03.09.2020 3 z 5

Ve svitu plynových lamp Ve svitu plynových lamp Steven Price

Tak toto nedávám a odkládám

03.06.2020 2 z 5

Nejlepší věc, která se mi nikdy nestala Nejlepší věc, která se mi nikdy nestala Jimmy Rice

Oddechovka která neuchvatí

14.03.2020 3 z 5