Nimunka Nimunka komentáře u knih

Vlk Vlk Samuel Bjørk (p)

Tak za mě nejslabší ze série. Nevím, jestli měl být tedy příběh o Mie a Holgerovi, nebo o vyšetřování. Nějak jsem nepochopila ani konec knihy. Nebo se možná ztratila v tom, kdo byl kdo

01.11.2023 3 z 5

Neděle odpoledne Neděle odpoledne Viktorie Hanišová

Smutný, bolavý příběh. Ale velmi čtivý.

29.08.2023 5 z 5

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

Tak to byla jízda. Nedalo se od knížky odtrhnout. Emoce od začátku do konce. Uff. Potřebuji další díl, paní spisovatelko

26.08.2023 5 z 5

Exkluzivně Exkluzivně Sandra Brown

Moje první od této autorky. A byla jsem mile překvapená. Nějak jsem si myslela, že spisovatelka píše pouze romantické knížky. Jsem ráda, že jsem se mýlila. Určitě zkusím i další její kousky.

04.05.2023 5 z 5

Zrušený rozsudek Zrušený rozsudek Michael Connelly

Chvíli jsem bojovala s tím, abych se začetla.... Pak se vše rozjelo a nakonec šlo o pěkné čtení.

05.03.2023 4 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Super čtení.

12.02.2023 5 z 5

Odložené dítě Odložené dítě Jess Ryder

Kniha mě bavila. Přečtená za víkend.

02.02.2023 5 z 5

Strašák Strašák Michael Connelly

Výborné čtení.

27.01.2023 5 z 5

Básník Básník Michael Connelly

Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Vadilo mi, že musím do práce a nemůžu číst

27.01.2023 5 z 5

Rodinné prokletí Rodinné prokletí Gina Mayer

Kniha mě bavila. Jelikož zde bylo mnoho jmen několika generací, musela jsem využívat rodokmenu, který byl uveden na prvních stránkách. Určitě příjemné čtení pro zimní večery.

17.11.2022 5 z 5

Pánský klub Pánský klub Erica Katz

Přečteno během dvou dnů. Kniha mě bavila od začátku do konce. Asi trochu přitažené za vlasy, ale určitě mě dostala. Netuším ale, proč je označena jako thriller.

02.10.2022 5 z 5

Nebe nad Perninkem Nebe nad Perninkem Štěpán Javůrek

Příjemné čtení. Nic náročného. Linka alkoholismu byla pro mě nejzajímavější.

23.05.2022 4 z 5

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Camilla Läckberg

Večerní jednohubka.

19.03.2022 4 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Má třetí kniha od autorky a bohužel žádné "waaau" to nebylo. Předešlé dvě mi sedly víc. Trošku jsem se musela nutit knížku zase otevřít. Každopádně to ale není tak zlé, protože určitě mám v plánu přečíst i další knihy.

05.03.2022 3 z 5

Krámek se starožitnostmi Krámek se starožitnostmi Paula Brackston

Příběh jsem si užívala. Nádherná knížka. Taková pohádka pro odpočinek. Zhltla jsem knížku během dvou dnů.

04.01.2022 5 z 5

Neviděli jste Melody? Neviděli jste Melody? Sophie Hannah

I můj manžel poznal, že mě kniha moc nebavila.... Tak asi tak :-). Čekala jsem od ní více. Přitom Pusinka od stejné autorky mě bavila.

12.04.2021 3 z 5

Já vraždím Já vraždím Giorgio Faletti

Možná to není detektivka, od které se nelze odtrhnout, ale mně se líbila.

05.04.2021 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Přemýšlím, o čem vlastně příběh byl? Stále jsem čekala, co bude a ono pořád nic.... Prostě hodně lehké čtení na odpočinek.

05.03.2021 3 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Měla být hlavní hrdinka hrdinkou nebo jsem jí měla chápat jako zločince? Kniha se četla sama, ale pro mě až neuvěřitelné jak vše procházelo bez problémů. Nemohu jinak, než hodnotit jako průměrné.

06.02.2021 4 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons