Zrušený rozsudek

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Mickey Haller je známý losangelský advokát, ale tentokrát ho šéf státního zastupitelství osloví se zvláštní nabídkou: aby se v jistém mediálně sledovaném případu ujal role žalobce. Haller dlouho váhá, ale nakonec se nechává přesvědčit - mimo jiné i proto, že ho dráždí osoba obžalovaného. Jason Jessup byl před čtyřiadvaceti lety usvědčen z vraždy dvanáctileté dívky. Nejvyšší soud však nyní na základě analýzy DNA tento rozsudek zrušil a Jessup se až do nového procesu ocitl na svobodě. Navíc se stal miláčkem médií, prodává autorská práva na knihy i filmy a všude se stylizuje do role oběti justiční zvůle. Haller je však stále přesvědčen o jeho vině, a proto dělá maximum, aby navzdory nepříznivým okolnostem dosáhl Jessupova opětovného odsouzení. Najde si nejlepšího možného vyšetřovatele, detektiva Bosche, a rve se o každý důkaz, o každou svědeckou výpověď. Zároveň však bohužel zjišťuje, že v mašinérii státního zastupitelství neběží vše tak, jak si původně představoval, a že spravedlnost musí mnohdy ustoupit politickým zájmům. A navíc se zdá, že i Jason Jessup uskutečňuje jakýsi vlastní tajuplný plán....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/83_/83339/zruseny-rozsudek-83339.jpg 4.5131
Série

Mickey Haller / Prípady Mickeyho Hallera 3.

Žánr
Literatura světová, Detektivky
Vydáno, Domino
Orig. název

The Reversal, 2010

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (25)

Kniha Zrušený rozsudek

Přidat komentář
March
19. srpna

To byla jízda, nebyl čas na nic jiného než číst, číst a číst...mělo to grady a ještě, když se v knize objevil Harry Bosch. Napětí knížce nechybělo, jen ten závěr....takový nedokončený...ale Haller me baví

minirock
04. června

Kdepak, jak je tam Harry Bosch tak má ta kniha hned lepší šťávu. Výborný příběh který ani na chvíli nenudí, dobře napsané postavy a nečekaný závěr. Bavilo mě to hodně.

Petula.N
23.10.2018

Moje třetí kniha od Connellyho, druhý díl mě moc nebavil, ale Zrušený rozsudek super, nemohla jsem se od něj odtrhnout. Bylo to velmi napínavé až do konce.

Alča I.
17.08.2018

Byla to první kniha od tohoto spisovatele a určitě to bude můj oblíbenec. Příběh napínavý, konečné rozuzlení překvapující. Velmi čtivé

vladka1695
25.06.2018

Skvělá kniha! Kombinace vyšetřování a soudního přelíčení je výborná! Vřele doporučuji!

Lolila
10.06.2018

Opäť skvelý Connelly. Je zaujímavé sledovať ako prebieha súdny proces, tentokrát na strane obžaloby, pretože Mickey stojí v tejto časti na opačnej strane. Plus Harry ako vyšetrovateľ.... Connellyho knihy nesklamú.

moudivlacek
18.01.2018

Další skvělý díl o Mickeyovi a Harrym, úžasný náhled do soudní síně. Haller to tam řekl správně, tam je jedno, kdo je vinný a kdo ne, tam jde hlavně o to zničit nepřítele a podkopat jeho důvěru, takže i vrah se klidně dostane na svobodu.
Otevřený konec skýtá dvě možnosti - buď si ho čtenář sám domyslí, nebo z toho bude další příběh.
Rozhodně miluji tuto sérii.

KaiShun
18.08.2017

Úžasný pohled do soudní síně, jak sou někteří lide schopní ohýbat a obcházet právo a zneužívat ho ve svůj prospěch. Myslím že Clive, dostal co potřeboval. Konec mě trošku překvapil, čekal jsem více akce, ale i tak opět skvěla kniha s Boschem a Hallerem.

1

Štítky

soudní procesy

Autor a jeho další knihy

Michael Connelly
americká, 1956

všech 55 knih autora

Kniha Zrušený rozsudek je v

Právě čtených1x
Přečtených188x
Doporučených9x
Knihotéce117x
Chystám se číst51x
Chci si koupit6x