Koupit knihy

Michael Connelly

americká, 1956


Nahrávám...

Nová kniha

Zákon neviny

Zákon neviny - Michael Connelly

Michael Haller čelí závažnému obvinění: je podezřelý z vraždy svého bývalého klienta. Případ je přidělen soudci, který Hallera nemá příliš v lásce, protože se v minulosti... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 55 knih

Komentáře (37)

o_mega
13. února

Odporúčam čítať jeho knihy v poradí ako vyšli originály.

Joe323
08.11.2021

Prečítal som všetkých 34 kníh od pána Connellyho, ktoré vyšli v slovenčite a každá jedna je úplny vrchol detektívnej literatúry. Som vďačný za takýchto spisovateľov. Robia svet krajší.

Jaruš7
03.11.2020

Citace z obálky :" Michael Donnelly patří k autorům, kteří se rozhodli pokračovat v tradici americké drsné školy. Chápou ji jako přesný nástroj popisu společnosti, který je schopen proniknout pod obecné teorie a odhalit samy kořeny sociální patologie, aniž se kvůli tomu musí román nutně tvářit jako vysoká literatura. Protože tou se nečekaně stává mimoděk a spíše na zapřenou."
Miroslav Petříček
v recenzi pro Hospodářské noviny

Autor v červených značkách, tak co dodat, super.

Dela111
27.10.2020

Jméno tohoto autora na obalu knihy dává záruku vysoké kvality příběhu uvnitř. Michael Connelly je autorem několika detektivních sérií, napsal spoustu knih v tomto žánru a všechny mají jedno společné - propracovaný klasický detektivní příběh s výbornou zápletkou.
Jeho tvorba nevykazuje žádné výkyvy, dlouhodobě má nasazenou laťku hodně vysoko a na této výšce kvalitu udržuje. Téměř všechny jeho knihy mají hodnocení v červených číslech a mnoho jich překračuje dokonce 90%.

JSmerda
16.10.2020

Přečetl jsem už docela dost knih od tohoto autora a ještě mě nezklamal. Naprosto mi vyhovuje způsob vyprávění děje, detektivní práce a typ detektiva. Zatím jsem nečetl lepší detektivky. Pro mě je to špička v oboru.

Hugomil
11.10.2019

Pro mě osobně nejlepší současný autor klasických detektivek. Tohle je vždy sázka na jistotu, když si chcete přečíst to nejlepší z žánru.

jprst
12.09.2019

Nemám načteny všechny Connellyho knihy, které u nás vyšly, ale zatím jsem ještě nenarazil na žádnou, která by mě zklamala. Takže když mám náladu na dobrou detektivku, jsou autorovy knihy spolehlivou volbou.

Szigeti
26.04.2019

Vyšla nová kniha Tichá noc. Teším sa na ňu.

1