nikolryskova nikolryskova komentáře u knih

Taladin Taladin Pamela Kavanagh

Tak tuhle knihu si opravdu musíte přečíst ! Je naprosto dokanalá, zábavná a záhadná. Příběh vás vtáne a jakoby jste to sami prožívaly, není tam pasáž, která by mě nebavila, ba naopak, hltala jsem slovo po slovu od začátku, až do konce. Velice napaditý příběh, který baví.

Papírová města Papírová města John Green

Kniha zaujme hlavně mladší generaci, chápu že pro starší ročníky už nemusí být tolik zajímavá. Každopádně mě nezklamala, příběh je čtivý, najdeme v něm první lásky, první dobrodružství, vtipné pubertální chlapecké průpovídky, oddané přátelství a záhadu která visí ve vzduchu jako ,,na provázku”. Za mě čtivá oddechovka :-)

23.10.2018 4 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Mě to prostě pohltilo, nenarazila jsem ani na nudné pasáže, celkově to mělo zábavný a rychlý spád. Něco nového a neotřelého! Zajímalo by mě, jestli vyjde i další díl a kdy.

22.09.2018 5 z 5

Jaro pytláckých nocí Jaro pytláckých nocí Angela Dorsey

Úžasná kniha o lásce ke zvířatům, přátelství a důvěře, moc se mi líbila. Ostatně knihy od Angely Dorsey miluju ! :-)

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Začátek knihy mě moc nebavil, byla jsem trošku zklamaná, ale pak nastal zlom a knihu jsem s sebou brala naprosto všude, dokud jsem ji nedočetla. Úžasný, napínavý a promyšlený příběh, byla jsem opravdu překvapená, jakým směrem se děj vyvinul. Hodně jsem nad příběhem přemýšlela a stále přemýšlím, osudy některých lidí jsou bohužel nezvratné a zejména jsem asi nejvíce prožívala životní příběh a neskutečný smutek v životě Megan. Autorka je skvělá a má nesmírný cit pro detail!

16.01.2017 5 z 5

Lassie se vrací Lassie se vrací Eric Knight

To je tak úžasné dojemné čtení. Je to o víře, lásce a touze, co jiného by mohla psa a i za strašných podmíek vrátit se za tí, koho miluje ? V některých částech mi tekly slzy, kniha je opravdu dokonalá, úžasně zpracována, mohu jen a jen doporučit.

Příběh jedné lásky Příběh jedné lásky Anika Pastoreková

Tak tahle kniha mě velice, velice překvapila a stala se mou oblíbenou knihou. Autorka popisuje ty nejmenší detaily, zejména pocity, které se zobrazují v očích a na které lidé často zapomínají. Je to úžasně propracované, opravdu supr. Nádherný román, který se krásně čte. Konec sice nedopadne pro jednu osobu dobře, ale i v životě nedopadá nic nejlíp. Určitě si jí přečtěte ! :)

13.02.2013 5 z 5

Beznadějný případ Beznadějný případ Jenny Hughes

Výborná kniha, kterou jsem měla přečtenou za jeden den, knihy z pony klubu mám ráda a tahle mě obvzlášť zaujala, opravdu krásný a dojemný, prostě romantika, jak má v dívčí knize o koních být :-)

14.03.2013

Heidi, děvčátko z hor Heidi, děvčátko z hor Johanna Spyri

Jako osmileté děvče jsem knihu zbožňovala a mám ji ráda i teď.

14.03.2013 4 z 5

Emilovy skopičiny Emilovy skopičiny Astrid Lindgren

Když jsem byla malá, knihu jsem si stále četla. Mohla jsem se u toho uřehtat smíchy, ta kniha opravdu nemá chybu :-D

Leť, Iris, leť! Leť, Iris, leť! Gill Lewis

Tak tato kniha mě opravdu překvapila, je to moc dojemné a krásné, občas jsem měla slzy na krajíčku. Tohle je kniha o opravdovém přátelství, o víře, kráse světa, odhodlání a hlavně o naději, protože naděje, ta nikdy neumírá ! :)
Rozhodně doporučuji !

10.03.2013 5 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Od knihy jsem hodně očekávala, ale vůbec mě nenadchla. Nakonec jsem ji založila a přestala číst.

03.07.2013 2 z 5

Krásný zábavný a záhadný příběh. Je to něco nového ve světě fantazy. Příběh se mi moc líbil, je tam pořádné dobrodružství a jak je to doplněné fotkami, to je supr nápad, opravdu zážitek :)
V knize je vtip, napínavé části, záhada, dobrodružství, přátelství a láska, no prostě úžasná kniha!!! :)

28.04.2013 4 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Joe Peters

Kniha je napsána stylem, který je čtivý, ale příběh, to je děs a hrůza. Nechápu, jak může někdo udělat něo tak zlého. O této knize jsem psala úvahu do školy a musím říct, že někteří neudrželi slzy...

13.04.2013 5 z 5

Večerní přítel Večerní přítel Emma Raven

Knihu jsem četla, když jsem byla mladší, ale vemi se mi líbila. Je tam tajemno, romantika i přátelství :-)
Mohu jen a jen doporučit !

08.04.2013 5 z 5

Proměny Proměny Jane Ayres

Krásný a dojemný příběh, při kterém mi tekly slzy po tváři :-)
Opravdu moc povedené.

03.04.2013 5 z 5

Zlodějka duší Zlodějka duší Kiersten White

Kniha mě naprosto natchla, je dokonalá, opravdu moc povedená. Čekala jsem od ní hodně, ale tohle mě naprosto dostalo, kniha byla ještě lepší, než jsem očekávala. Další díly nesmí chybět v mé knihovně :-)Opravdu nevím co dodat, úplně jsem se zbláznila do vztahu, jaký mezi sebou mají Evie a Lease. Je dokonalý. Do knihy jsem se začetla hned od první stránky a nemohla jsem se odtrhnout ! :-)

19.03.2013 5 z 5

Mořští koníci Mořští koníci Jenny Hughes

Láska, přátelství, touha, záhada, další pěkná kniha z pony klubu, která se dobře čte, baví a člověka vtahne do příběhu. Určitě si přečtěte.
Mě osobně se moc líbila od začátku do konce ! :-)

Šepot v nebezpečí Šepot v nebezpečí Angela Dorsey

Už je to ňáký čas, co jsem tuhle knihu četla, ale velice mě bavila, Angela Dorsey prostě píše skvěle ! :-)

Zatoulané štěně Zatoulané štěně Lucy Daniels

Tahle knížka je naprosto úžasná. Když jsem byla malá dostala jsem ji k narozeninám a bylo to moje první kniha z edice archy zvířat, teď knih z této edice mám už víc, je to opravdu úžasné čtení ! :-)