Taladin

Taladin https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60285/bmid_taladin-h9q-60285.jpg 4 55 12

Karin tráví prázdniny u své sestry Leonie na farmě ve Falcondale. Všechno začne báječně: celé dny tráví v sedle, stará se o nádherné koně a najde si tam i kamaráda. Falcondale však skrývá jakési tajemství. Karin slyší vyprávět záhadné pověsti, spatří podivné věci, za tajemných okolností zmizí kůň. A dochází tam k ještě mnoha dalším zlověstným a nevysvětlitelným událostem. Má to všechno na svědomí Taladin - přízrak, o kterém se říká, že přináší neštěstí? Nebo je to něco ještě mnohem nebezpečnějšího?... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Stabenfeldt

Taladin , 2004

Tebby
12.01.2023 4 z 5

Kniha mého dětství, ještě z dob Pony Clubu. Vrátila jsem se k ní skrz čtenářskou výzvu. Příběh hezky plyne a tématika koní je taky supr.
Teď s odstupem času vidím, jak je příběh naivní. Nicméně to nemění nic na faktu, že v době, kdy jsem byla cílovka, patřila k mým oblíbeným. 4*

DomenicaRisa
29.12.2021

Jediná knížka z Pony Clubu, kterou si pamatuju. Krátké, chytlavé, a protože tehdy jsem ji měla půjčenou, teď po letech jsem si ji koupila.

veronikahessy
25.12.2020 5 z 5

Pěkná oddechova knížka.:) Bude spíš pro děti, ale mně na chvíli pomohla zapomenout na blížící se zkouskove. A kun Mily mi byl sympatický:)

Joannebro
11.04.2019 4 z 5

Když bezel Pony club (nevím jestli to pořád funguje) byla tohle jediná kniha, která se mi líbila. Ostatní mě až tolik nevzali. Dlouhou dobu to byla moje nejoblbenější a jako dítě jsem ji přečetla několikrát :) Vtáhne do děje a drží Vás v napětí co bude dál. Z nostalgie se k ní budu nadále vracet I po letech.

Luucieee
16.10.2018 5 z 5

Knihu mám 10 let a ráda se k ní vracím :)

hanucha
16.09.2017 4 z 5

Nebylo to špatný, ale protože jsem nejdřív četla od autorky Kouzelníka, který je o dost lepší, tak jsem i předvídala jak to dopadne. Je to trochu jako přes kopírák, pár takových zápletek už jsem četla i jinde. Ale čte se to dobře.

Byxy123
20.02.2017 3 z 5

Sice mi to trochu trvalo, ale nakonec jsem knížku přečetla a příběh se mi líbil. Takový trochu tajemný, milý a ničím neurazí. :) Taková odpočinková knížka.

julca1119
15.06.2014 5 z 5

Úplně super knížka, vtáhne vás do děje, a pak se vám nechce zpět na Zem... nechcete se rozloučit s hrdiny jako je Karin... Určitě doporučuju :)

Emísek
08.06.2014

Výborná knížka moc zajímavá, úplně mě vtáhla do děje. Všem co mají rádi koně doporučuji přečíst.

karino
24.01.2014

užasná kniha!!! DOPORUČUJI PŘEČÍST!!!!!!!!!!!!!!!vtáhne vás uplně do děje moc zábavná DOPORUČUJI!!!!!!!!!!!

nikolryskova
14.03.2013 5 z 5

Tak tuhle knihu si opravdu musíte přečíst ! Je naprosto dokanalá, zábavná a záhadná. Příběh vás vtáne a jakoby jste to sami prožívaly, není tam pasáž, která by mě nebavila, ba naopak, hltala jsem slovo po slovu od začátku, až do konce. Velice napaditý příběh, který baví.

Mrs.Domis
18.02.2012 odpad!

nečetla jsem to celý no...ale vím že me to moc nebavilo.

koně

2005  84%Taladin