Večerní přítel

Po několika hodinách spánku mě vzbudil tátův hlas: “Vždycky jsem chtěl žít v lese,” prohlásil. Vyhlédla jsem okénkem z auta a po straně silnice jsem spatřila studené a tmavé vody Severního jezera. Pak jsme odbočili do hustého lesa. Silnice vypadala jako tmavozelený tunel, a i z auta jsem cítila strašidelný klid, jako by klenba stromů chránila všechno, co bylo pod nimi. Když jsem se dívala nahoru a pozorovala, jak se listý míhají okolo nás, pochopila jsem, že tentokrát mě máma s tátou vzali na zvláštní místo. Salmini rodiče koupili bývalý hotel a otevřeli si v něm pekárnu. Salmě najednou připadá, jako by se ocitla v nejkrásnějším snu: ze svého pokoje vidí na farmu, kde chovají nádherné koně, a navíc se seznámí s hezkým a sympatickým Ryanem. Co si přát víc? Pak se ale začnou dít podivné věci: dveře se samy od sebe otvírají a zavírají, v domě se objevují nevysvětlitelné závany ledového vzduchu a někdo – nebo něco – se skrývá v lese. Co se to děje? A kdo za to může? A co se všechno může ještě přihodit? Salma si nedá pokoj, dokud celé záhadě nepřijde na kloub. Není však sama – pomůžou jí její noví přátelé....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/96_/96054/vecerni-pritel.png 4.435
Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Stabenfeldt

Twilight Horses, 2008

Kniha Večerní přítel

Eneta
07.06.2017

Už je to dost let, co jsem knihu četla.. ale z toho, co si pamatuji, se mi líbila. Byla jsem natěšená na další kapitolu a knihu jsem si brala dokonce i do vany. Ze začátku mě moc nebavila, ale nakonec jsem jí přečetla v průběhu dvou dnů.

maky5791
13.07.2016

Moje nejoblíbenější knížka z Pony clubu

Tinoušek
08.02.2015

Na Pony klub silný nadprůměr.
Pěkně čtivě napsáno, vcelku originální zápletka, moc hezky se čte. Doporučuju :-)

LucyMi
08.03.2014

Nádherný děj. :) Nemám slov. :3

nikolryskova
08.04.2013

Knihu jsem četla, když jsem byla mladší, ale vemi se mi líbila. Je tam tajemno, romantika i přátelství :-)
Mohu jen a jen doporučit !

sabanka
27.08.2012

Úžasná kniha romanticky koňařsko strašidelná to je skvělé .Ryan by se mi asi taky líbil

Emma Raven
anglická