Večerní přítel přehled

Večerní přítel
https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96054/vecerni-pritel.png 4 47 47

Večerní přítel série

Po několika hodinách spánku mě vzbudil tátův hlas: “Vždycky jsem chtěl žít v lese,” prohlásil. Vyhlédla jsem okénkem z auta a po straně silnice jsem spatřila studené a tmavé vody Severního jezera. Pak jsme odbočili do hustého lesa. Silnice vypadala jako tmavozelený tunel, a i z auta jsem cítila strašidelný klid, jako by klenba stromů chránila všechno, co bylo pod nimi. Když jsem se dívala nahoru a pozorovala, jak se listý míhají okolo nás, pochopila jsem, že tentokrát mě máma s tátou vzali na zvláštní místo. Salmini rodiče koupili bývalý hotel a otevřeli si v něm pekárnu. Salmě najednou připadá, jako by se ocitla v nejkrásnějším snu: ze svého pokoje vidí na farmu, kde chovají nádherné koně, a navíc se seznámí s hezkým a sympatickým Ryanem. Co si přát víc? Pak se ale začnou dít podivné věci: dveře se samy od sebe otvírají a zavírají, v domě se objevují nevysvětlitelné závany ledového vzduchu a někdo – nebo něco – se skrývá v lese. Co se to děje? A kdo za to může? A co se všechno může ještě přihodit? Salma si nedá pokoj, dokud celé záhadě nepřijde na kloub. Není však sama – pomůžou jí její noví přátelé.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Stabenfeldt

Twilight Horses , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Večerní přítel. Přihlašte se a napište ho.

Lovehorses365
12.02.2023 5 z 5

moc hezká kniha. Líbí se mi jak to Salmě jde s koňmi.

mamzila
25.04.2020 3 z 5

Maličko kýčovité. Nicméně pro malou slečnu (myšleno dceru), která teprve objevuje svět příběhů a knih je to poměrně slušné. A hlavně nechybí tajemno, duchařina a koně.

Byxy123
06.01.2020 3 z 5

Bohužel musím dát špatnou známku, protože mě moc neoslovil děj. Většinou podobné knížky mám rychle přečtené, ale do téhle jsem se musela nutit. Přišla mi až překombinovaně napsaná.

Zatím zde není žádná související novinka.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Večerní přítel v seznamech

v dalších seznamech2x