Tajemství soumraku

Tajemství soumraku https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129483/tajemstvi-soumraku.png 4 31 2

Večerní přítel série

Salma a její přátelé se účastní na zámku natáčení filmu, pomáhají filmařům i hercům a ve filmu si dokonce i zahrají. Během natáčení se však na zámku začnou dít velmi zvláštní věci. Zdá se, že v zámeckých prostorách straší, objevují se tu podivné bytosti a dokonce je zde údajně ukrytý poklad. Když ještě ke všem neuvěřitelným událostem opakovaně dochází k pokusu o krádež koní, rozhodne se Salma, že je třeba věci přijít na kloub. Volné pokračování knihy Večerní přítel. Salma s kamarády řeší další podivné události, tentokrát na starodávném zámku, kde se natáčí romantický film o koních. Pro starší děti. ... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Stabenfeldt

Twilight Mystery , 2008

PhoebePollard
10.10.2021 5 z 5

Malé holky a koně... to je ideální kombinace, která mě před lety jako milovníka těch čtyřnohých zvířat zkrátka okouzlila.

mamzila
25.04.2020 3 z 5

Tento díl je z trojice příběhů asi nejslabší. Ono tajemno, které je plusem příběhů, se zde objevuje jen minimálně až v samém závěru. Ovšem dcera je jiného názoru. Jsou tu koně a je to super.

Emma Raven
anglická