Soumrak nad údolím

Soumrak nad údolím https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129485/soumrak-nad-udolim.jpg 5 26 6

Večerní přítel série

< 3. díl

Salma jede s kamarády točit několik akrobatických scén do nového filmu. Všichni se ubytují na staré farmě, která stojí na samotě - ale brzy po příjezdu se začnou dít záhadné věci! Nejdřív se nocí ozývá vyděšené ržání neznámého koně - a když ho jdou Salma s Ryanem hledat, učiní v lese zlověstný objev. A kdo je ta zvláštní dívka, kterou potkají za soumraku – a odkud se u lesa objevuje neznámý stařec? Salma má hrozný strach z akrobacie na koni, kterou má ve filmu předvést. Ke všemu začne hlavní hvězda dělat oči na Ryana, který se Salmě už tak dlouho líbí! Podaří se Salmě s Ryanem sestavit všechny dílky zlověstné skládanky dřív, než je dostihne stará kletba z minulosti? Zdroj: www.pennygirl.cz... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Stabenfeldt

Twilight Chase , 2011

PhoebePollard
10.10.2021 5 z 5

Další oblíbený kus ze světa holčičího braku s koňmi, rozhodně velmi povedené.

mamzila
25.04.2020 3 z 5

Ze tří volně na sebe navazujících knih je tato poslední asi nejpovedenější. Příběh má celkem hlavu i patu. Nechybí koně, pořádná záhada a trochu těch puberťáckých záležitostí.
10 letá dcera je z příběhů Salmy a Ryana unešená, takže záměr autorky se asi povedl.

Sardothiem
18.11.2016 5 z 5

Naprosto úžasný! Bylo to napínavý a i strašidelný, pecka!

Liduhorse
30.03.2015 5 z 5

Tuhle knížku jsem četla a je to jedna z nejlepších. Každou kapitolou jsem napnutá jak struna, protože je to každým okamžikem napínavé. Četla jsem i Večerní přítel a oboje dvoje jsou úžasné. Chtěla bych si přečíst i Tajemství soumraku. Možná si některou z knížek koupím.

ninuš
26.04.2013

Woow .. tu musím mít :33 ... Šíleně se těším až jí budu číst :))

elis007
07.04.2013 5 z 5

Opravdu skvělá knížka, hodně napínavá.

Emma Raven
anglická
2008  87%Večerní přítel
2011  90%Soumrak nad údolím
2008  87%Tajemství soumraku

Kniha Soumrak nad údolím je v