Beznadějný případ

Tina si může každý den jezdit na jiném koni a ještě jí u toho dělá společnost pohledný Scott, a tak by se dalo říct, že má život bez chybičky - ale je tomu opravdu tak? Dívka totiž ve skrytu duše nesmírně touží získat vlastního koně, o něhož by mohla pečovat. Také by si přála, aby si jí Scott začal trochu víc všímat - ale když se u nich ve stáji Na pláních objeví Sofie, Scott má najednou oči jen pro novou studentku. Tina se mezitím zamiluje do mladé klisničky Rózy, týraného vyděšeného zvířete, se kterým tráví hodiny a hodiny, aby se Róza naučila znovu důvěřovat lidem. Ale klisna se zanedlouho bude muset vrátit ke svému majiteli a zdá se, že z Plání odejde i Scott. Dokáže těžce raněná Tina zachránit Rózu a zabránit Scottovi v odchodu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126236/beznadejny-pripad-126236.jpg 4.214
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Stabenfeldt

The Problem Horse, 2010

Kniha Beznadějný případ

Hoshi
12.02.2019

Beznadějný případ bude pro mě jednou z nejkrásnějších, nejlaskavějších a nejpříjemnějších knih z Pony Clubu, kterou jsem četla. Příběh je velice čtivý, má spád a příjemně jsem si o ní odpočinula. :)

nikolryskova
14.03.2013

Výborná kniha, kterou jsem měla přečtenou za jeden den, knihy z pony klubu mám ráda a tahle mě obvzlášť zaujala, opravdu krásný a dojemný, prostě romantika, jak má v dívčí knize o koních být :-)

Jenny Hughes
britská, 1947