nikinikiniki nikinikiniki komentáře u knih

Ventil Ventil Monika Plocová

Tak tahle kniha byla fakt bomba! Vřele doporučuji tomu, koho zajímá drogová tématika, protože tohle je naprosto odlišná kniha od všemožných jiných na toto téma. Vlastně je to nahlédnutí do nitra narkomana s různými životními příběhy...
Jednoznačně NEJLEPŠÍ kniha!

02.10.2016 5 z 5

Držkou na rohožce Držkou na rohožce Ivona Březinová

Perfektní silný příběh! Určitě doporučuji, nudit se rozhodně nebudete. Přečteno téměř jedním dechem, což se mi moc často nestává, že se chci dozvědět, jak to dopadne :) Opravdu Vás to nutí číst, dál a dál... A najednou zjistíte, že je vlastně konec. Moc nemám ráda u knih ty zpětné myšlenky, kdy vlastně přeruší děj a je tam vsuvka, nicméně v téhle knize, ačkoliv těch "myšlenek" tam bylo dost, mi to vůbec nevadilo.

11.09.2016 4 z 5

Alice v zrcadle Alice v zrcadle Jo Kingsley

Knihu jsem nedočetla, nějak mě to po chvilce přestalo bavit. Ze začátku dost poutavé, avšak pak to nadšení nějak opadá... Přesně, jak se zmiňují v komentářích pode mnou - autorka to mohla shrnout do 100 stránek, často se opakující fráze a situace.

27.06.2016

Vím, o čem mlčím - Heroin, toxíci a konec jako sladké nic Vím, o čem mlčím - Heroin, toxíci a konec jako sladké nic Veronika Pánková

Četla jsem tu komentáře, že je knížka depresivní a podobně. Říkala jsem si, že to je snad každá knížka o narkomanech a podobných tématech, jenomže tahle je opravdu velice depresivní a řekla bych tak nějak... odlišná a jiná od těch předchozích, co jsem četla. No nic, nějak to vzdávám radši beru jinou.

22.06.2016

Poprvé a pak pořád znovu Poprvé a pak pořád znovu Lisa Moos

Kam se na tuto knihu hrabe medializovaná a stále dokola omílaná knížka Padesát odstínů šedi.. tohle, to je teprv něco! ;) Určitě vřele doporučuju, kdo se nestydí a sem tam si něco přečte o sexu.

12.06.2016 5 z 5

Smrt jménem závislost Smrt jménem závislost Josef Vondrka

Výborný popis pocitů na drogách a jak droga účinkuje. To jsem v jiných knížkách, co jsem dosud četla o drogách, nenašla. Začátek vážně super, jak popisuje svoje pocity a jak jde postupně na dno, konec v léčebně je už slabší a nudnější.

12.04.2016 4 z 5

Past na Sněhurku Past na Sněhurku Krystyna Kuhn

Čtivá kniha, ale po pravdě, jsem čekala něco více podle zdejšího hodnocení. Mnohem lepší kniha je Popelčina kletba. V Pasti na Sněhurku už člověk od začátku tušil, jaký bude konec.

27.02.2016 3 z 5

Život na ostro Život na ostro Lenka Lanczová

Jedna ze slabších knih Lenky. Její začáteční knihy byly o 100% lepší! :) Hlavní hrdinka Veronika na mě působila dosti chladně a nepřístupně, takové typy nemusím... Ale kniha čtivá :)

03.02.2016 3 z 5

Popelčina kletba Popelčina kletba Krystyna Kuhn

Kniha, která nás vtáhne do děje a nepustí :) Až na konec, super! :)) Konec jsem čekala trošičku... zapeklitější a záhadnější :)

29.09.2015 4 z 5

Úplná prázdnota Úplná prázdnota Iveta Vochalová

Celkem dobrá kniha s drogovou tématikou. Baví mě číst o drogách, nicméně mezi nejlepší se určitě neřadí. Toxický squat nebo Memento jsou opravdu chytlavé knížky. Každopádně Úplná prázdnota je určitě lepší než stokrát nadhazovaná a profláklá knížka My děti ze stanice Zoo. Celkově se mi ta kniha vlastě vůbec nelíbila a například Mementu od Radka Johna či Toxickému squatu nesahá ani po kotníky!

25.12.2014 4 z 5

Letní něžnosti Letní něžnosti Lenka Lanczová

Celkem dobrý a poutavý příběh, ale její sestra Kamila mě tedy neuvěřitelně štvala těmi depkami, pak taky nalítla prvními frajerovi na špek, a Simona... prostě střívko, no. Dávám 3 hvězdy. Lenka má mnohem lepší knihy než je tato! ;)

08.08.2014 3 z 5

Upírův pomocník Upírův pomocník Darren Shan (p)

Moc krásná kniha, kterou jsem četla 2x, protože se mi moc líbila :) Konec opravdu působivý, člověk se nemusí stydět za slzy ;) A film rozhodně není takový, jako kniha. Nejprve si přečtěte knihu, protože se nedá srovnávat s filmem :) Nemohu říct nic jiného než, že DOPORUČUJI!

01.08.2014

13x český horor 13x český horor Zdeněk Bölten

Povídky úplně o ničem... neskutečně nudná knížka...!

01.08.2014 odpad!

Veľké baby neplačú Veľké baby neplačú Ivana Ivančáková

Příběh o naivní a hloupoučké modelce, která si projde peklem díky němuž dostane rozum.

02.03.2014 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Na to, že je ta kniha tak slavná jsem čekala nějakou bombu. Vůbec o nic jsem nepřišla, když jsem asi 50 stránek přeskočila, přijde mi, že se tam spoustu věcí opakuje a ke konci mě to opravdu už nebavilo. No a ten konec :D Hotovo, fakt. Spisovatelka chtěla dát důraz na dramatičnosti asi :D Spíš mi to přošlo vtipný ;) No a jinak hlavní hrdinka blboučká, naivní a tupá, co dodat. Asi bych to nedoporučovala.

21.08.2013 2 z 5

Lucky Luk I. Lucky Luk I. Lenka Lanczová

Celkem dobrá knížka, člověk se do děje vžije, líbilo se mi, že je psaná právě z pohledu kluka. Ale rozhodně má Lenka lepší knížky :)

11.05.2013 3 z 5

Chata děsu Chata děsu Jan Karel Čemus

Úžasná knížka, kde jsem se potom bála jít i na záchod :D

15.04.2013 5 z 5

Odsúdený Odsúdený Eva Bacigalová

Taky se mi hodně na téhle knížce líbilo, že to bylo pravidvé a přímo tam Lukášova matka popisovala své pocity.

15.04.2013 4 z 5

Láska z konce světa Láska z konce světa Petra Martišková

Kniha mi chvílemi přišla nudná a někdy zase zajímavá.. :) Je to věc názoru ;) Ale nemůžu si pomoct, ale člověk už dopředu tuší, co se tam stane, což se mi v knihách moc nelíbí.

01.04.2013 2 z 5

Nová dívka Nová dívka Robert Lawrence Stine

Občas jsem se u té knížky fakt bála :) Doporučuji, dobře se to četlo.

01.04.2013 4 z 5