Chata děsu

Chata děsu https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22965/chata-desu-22965.jpg 4 30 10

Napínavé a nebezpečné dobrodružství 4 chlapců při stavbě chaty vrcholí pátráním po vrahovi.

kokrokr
26.09.2020 1 z 5

Jako kluk jsem se u toho před padesáti lety bavil. Dnes je to opravdu děs.

Nočnípták
05.10.2019 2 z 5

Tak jsem se zase chtěla vrátit do dětství. Moc se mi to nepovedlo.Tenkrát se mě fakt líbila, ale už mě není těch 9,10,11 a vidím ji tak trochu kritickým okem. O tom, jací jsou čtyři kamarádi se vlastně moc nedozvíme. Nejsou zde popsány jejich vlastnosti. A je mně protivné, jak Petra stále nazývají tlustým Petrem. To je mezi kamarády docela zvláštní a divné.
Chtěla jsem knihu donést vnukovi, ale už jsem si to rozmyslela Nelíbila by se mu. Ztrácel by s ní čas a je tolik jiných pěkných knih, které si chce přečíst.

1972Sixo
12.07.2018 3 z 5

Taký mix troch pátračov a ABC-čkových strážcov. Nie zlé, len príliš jednoduché, po charakteroch postáv ani vidu, ani slychu. Trošku krimi, dosť dobrodružstvá a napätia, ale len do 10 rokov.

marapavelka
18.11.2014 4 z 5

Pěkná dobrodružná knížka, u které jsem měl jako malý docela strach.

bobi.o
24.02.2014 5 z 5

výborná knížka pro školáky ...... napínavá a čtivá .... jako malej jsem si jí dal asi 3x :-) ....

cace
28.12.2013 5 z 5

Vzpomínám si na knihu, když jsem na ní narazila na databázi. I když je asi spíš určená chlapcům, jako dítě jsem ji zhltla. Asi jsem měla nějaké dobrodružné období.

nikinikiniki
15.04.2013 5 z 5

Úžasná knížka, kde jsem se potom bála jít i na záchod :D

čohynka
11.12.2012 5 z 5

Skvělá dobrodružná knížka s napětím.

Nibiru
03.04.2012 5 z 5

Tuto knížku jsem jako dítě přímo zhltla a měla jsem příšerný strach. J.K.Čemus patřil k mým oblíbeným autorům a v tomto příběhu byla atmosféra přímo hororrová.

triatlet
01.02.2011 5 z 5

Čemus skvěle vystihl napětí, dobrodružství.