nikinikiniki nikinikiniki komentáře u knih

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Od začátku napínavá kniha, která Vás vtáhne do děje a nepustí. I když si myslíte, že tušíte, jak to asi bude, konec Vás stejně překvapí, takže vlastně až do samého konce netušíte, jak to dopadne. Klobouk dolů k takovým to knihám a příběhům, tedy autorovi. Určitě si chci od Sebastiana přečíst více knih! :)

25.07.2021 4 z 5

Ženy z Bohnic Ženy z Bohnic Edna Nová

Škoda, že takových knih z prostředí Bohnic není více. :)

27.06.2021 4 z 5

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Chtěla jsem od tohoto spisovatele zkusit i jinou knihu, protože mě nadchlo Temné šílenství, ale musím říct, že mě kniha nudila a ani jsem nedočetla do konce... Jak kdyby to psal úplně jiný autor. :(

15.12.2020

Temné šílenství Temné šílenství Wulf Dorn

Super kniha, která Vás nenechá vydechnout. :) Konec velmi překvapivý, to člověk vůbec nečeká. Čtivá, napínavá až do konce! Určitě doporučuji a od spisovatele si hned přečtu další knihy! :)

06.12.2020 5 z 5

Duchařské příběhy Duchařské příběhy Olga Krumlovská

Bezva příběhy, někdy běhal mráz po zádech, někdy tomu člověk nevěřil, nicméně moc dobře se příběhy četly. Skoro mi někdy přišlo líto, že příběhy nejsou delší. :) Jsem ráda, že jsem na tuto knihu narazila - a zcela náhodně - spadla mi do ruky v knihovně :))

31.10.2020 4 z 5

Těšíme se do školky Těšíme se do školky Ladislava Horová

Určitě fajn básničky, především je to podle mého zaměřeno na básně a rytmizaci. Pohybových her hodně málo. Ale přijde mi dost zvláštní zařazení témat k určitým měsícům.

23.10.2020

Mrtvý holky Mrtvý holky Miloš Urban

Úplně mi nesedl autorův styl psaní...

04.08.2020

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Závěr nečekaný... :)

30.07.2020 4 z 5

Jsi tam, brácho? Jsi tam, brácho? Marek Herman

Kniha, která je povinností k přečtení, pokud chcete být rodiči, případně jste pedagogy. :)

02.06.2020 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Po dlouhé době se mi dostala do rukou kniha, která stála za přečtení. :) Čtivá, zajímavá, zábavná, přečtená během pár dní, takže určitě doporučuji. Propletené osudy všemožných lidí... :)

05.05.2020 4 z 5

Narkothing Narkothing Tomáš Šimek

Koho zajímá drogová tématika, doporučuji si přečíst. Jinak... kam se hrabe Padesát odstínů šedi, takhle do detailu popsaný sex, to jsem ještě nečetla :D

19.05.2019 4 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Naprosto strhující příběh, ze kterého někdy běhá až mráz po zádech a člověk nechápe, jak mohou být někteří lidé tak zlí... Několikrát mi ukápla slzička dojetím. Baví mě knihy z prostředí psychiatrických léčeben a tohle dílo je opravdu povedené! Drsný, mrazivý a napínavý příběh plný lásky, smutku a radosti. Doporučuji!

11.04.2019 5 z 5

Chlapec mezi dveřmi Chlapec mezi dveřmi Alex Dahl

Bezva napínavá kniha! Pořád chcete vědět, jak to bude dál a dál, takže super čtení. Jak již tu někdo píše, Cecilia mi byla taky chvilkami dost protivná, přemrštěná zbohatlická ženská. Konec možná zbytečně dost protahovaný, jinak za mě 4 hvězdy :)

12.03.2019 4 z 5

Nebezpečná známost Nebezpečná známost Luděk Stínil

Příběh naprosto tuctový, předvídatelný. Hned si člověk dal jedna plus jedna dohromady. Přijde mi to jako dobrá blbina. Spustu věcí přitažených za vlasy, realita je zcela jiná. Je vidět, že to autor psal pro pubertální dívenky s naivními představami. Spoustu chyb v textu - spisovatel nejspíš neovládá předložky a ti, co mu to kontrolovali, jakbysmet. Postava Karolíny naprosto příšerná, přála jsem jí jen to nejhorší! Arogantní, namyšlená pipina nic jiného! A s jejími nepochopitelnými útěky by se měla léčit na psychiatrii, podle mě nemá k pacientům léčeben daleko! Ke konci nesmyslné nadávky na sousedku jako např. "Uhni, bábo!" nebo "Zmizni odtud, bábo!" mi tedy nepřijdou úplně vhodné... nechápu...?!!! Dávám jednu hvězdu a dočetla jsem to jen kvůli tomu, abych se ujistila v tom, jaká to byla blbost. Knihy od Luďka Stínila nikdy více!

29.09.2018 1 z 5

Trhni si! Trhni si! Andrea Kabeláčová

Sakra, o čem ta knížka vlastně je...?! O holce, která by měla být připoutaná na klecovým lůžku na psychiatrii a léčit se s agresí?!! Knížka je absolutně bez pointy, prakticky o ničem. Spisovatelčin styl psaní mi přijde, jak kdyby to psala 12tiletá holka, co neví o životě absolutně nic... Možná, že mladším čtenářkám by se to líbilo, mě to přijde bez zápalu, o ničem. Možná jen o holce, co by se vážně měla léčit s agresí, protože její výlevy normální prostě nejsou :)

08.02.2018 1 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Výborné příběhy, určitě o kousek lepší Veroniky příběh, než Jáchymův, doporučuji začít Veronikou :) A jinak 4 hvězdy, bylo to poutavé a pohodové čtení :)

28.12.2017 4 z 5

Perchta z Rožmberka - prokletí Bílé paní Perchta z Rožmberka - prokletí Bílé paní Jaroslava Černá

Krásně napsaný román o neskutečně hodném člověku jako byla Perchta a zlu jako byl její manžel a rodina. Chudinka Perchta, co si asi musela prožít... Určitě všem doporučuji, kdo se chce o Perchtě dozvědět více. Hezky se to čte. Ale je to smutné, o tom žádná.

17.09.2017 5 z 5

Vlčí princezna Vlčí princezna Kristýna Pivodová

Hloupoučkej občas velmi nesmyslnej příběh...

09.07.2017 2 z 5

Outsider Outsider Kristina Čechová

Krásně popsané romantické chvíle. Jen ten konec trošku překvapivej a poněkud... divnej.

27.04.2017 4 z 5

Trýzeň Trýzeň Cat Clarke

Tak zas po dlouhé době jsem měla čuch na knížku :) Fakt senzace, která Vás vtáhne do děje a baví. Doporučuji! Sice konec jsem čekala maličko složitější, jak píši v komentářích dole - byl až moc utnutý na můj vkus. Zajímalo by mě třeba, jak to nakonec dopadlo se vztahem Jacka a Alice... :))

12.02.2017 5 z 5