Niki.N Niki.N komentáře u knih

Tři tajná přání Tři tajná přání Nikki Sloane

Čekala jsem,že tenhle díl bude průměrný. Čím více dílů ,tím to bývá horší, ale překvapil. Zhltla jsem knihu během večera. Napínavý děj,ale od konce jsem čekala více. Rychle zahrnutí a konec useknutý. Autorka se mohla trochu více rozepsat

15.04.2024 4 z 5

Koruna osudu Koruna osudu Amo Jones

V tomhle díle vám bude vše vysvětleno a pochopíte o čem byl první díl. Už jsem tehle sérii nedávala moc šancí,ale překvapila. Isu čeká mnoho boje,ale za přečtení to stojí

27.03.2024 4 z 5

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

Opravdu nevím co k téhle knížce říct. Po přečtení EKK jsem čekala nadšení,ale opak je pravdou. Moc se v téhle knize nevyznám. Děj hodně přeskakuje a nikdy nepoznám kde je realita a kdy pouha vize čí sen. A ten konec

26.03.2024 3 z 5

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Další díl úžasně překvapil a napnul smysly dál co se ještě může stát. Madison se dozvídá více tajemství o králech a svém života. Ja samý zvrat a překvapení, které nikdo nečeká

18.03.2024 4 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

(SPOILER) Na začátku knihu nic moc. Typický styl mladá dívka bohatých rodičů se neustále stěhuje a nezapadá do žádné skupiny a je bez přátel. Otec si najde novou ženu, která ma syna. Na škole se ji ujme také přehlížená krásná dívka,které si spolu až očividně je jasné ,rozumí. Varuje ji před bandou zbohatlých kluků kteří si říkají elitní králové což má být vlastně tajné. Madison se zakouká do jednoho z nich a děj nám bere úplně jiný směr. Knihu jsem začatala hltat a změnila můj názor opravdu typická není a těším se na další pokračování

16.03.2024 4 z 5

Doktor Láska Doktor Láska Leisa Rayven

Navazující pokračování předešlých dílů kde se potkáváme se známými. Děj je moc táhly a někdy nudný. Kniha svoje čtenáře určitě najde. Pro mě jednou a dost.

02.03.2024 3 z 5

Rozvodové hry Rozvodové hry C. D. Reiss

Děj je místy až moc táhly. Nerozhodnost Adama mě místy vytáčela a než se probral bylo už skoro pozdě. Diana se mi v tomhle díle líbila více. BDMS už v téhle knize tolik není spíše žádný, ale za přečtení to určitě stojí.

19.02.2024 4 z 5

Hector Hector Marcy Jell

(SPOILER) S poslední knihy jsem docela zklamaná čekala jsem,že bude tvrdší a temnější. Boj s otcem trval přes 3 knihy a najednou během chvilky bylo po něm. Zato strýček se nám vybarvil a nečekaný zvrat. Elena jako tvrdá vojanda nám kvůli hormonům změkla Příběh má své pro i proti,Elena se nevzdává a bojuje za svou novou rodinu.

09.02.2024 3 z 5

Moderní džentlmen Moderní džentlmen Meghan Quinn

Kniha mě moc neoslovila příběh nic moc,ale pár mě příjemné pobavil kdy se Wes řítil od jednoho trapasu k druhému.

02.02.2024 2 z 5

Nevěsta na útěku Nevěsta na útěku Alexander Stainforth (p)

Kniha se četla příjemně taková večerní oddechovka. Olivera čeká spoustu překážek a překvapení. Tetička na tu dobu se mi zdála až moc přikrá,ale knize to dala plus

30.01.2024 3 z 5

A co bylo dál A co bylo dál T. L. Swan

Za mě příjemné vrácení se do příběhu bratrů Milesových a jejich pokračování v jejich životech

28.01.2024 4 z 5

Ano, pane Božský Ano, pane Božský Lucie Srňánková

Další kniha se autorce velmi povedla. Žasnu nad tím jak jsou popisované emoce a krutý příběh hlavní hrdinky do které jsem se vcítila. Příběh má spoustu překvapení a plno neočekávaných. Přečetla jsem jedním dechem. Určitě doporučuji přečíst.

28.01.2024 4 z 5

Vinice ve Francii Vinice ve Francii Julie Caplin

Poslední romantický díl ze série opět nezklamal. Příběh mi místy přišel hodně zdlouhavý a hlavní postavy nerozhodné jako by sami nevěděli co chcou. Škoda, že tam není pořádně dotažený konec Luca s otcem.

23.01.2024 3 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Tak tenhle díl asi zatim předčil všechny ze série. Kniha měla zápletku a trochu říz. Vánoce na hradě musí být krásné. Romantické úryvky ikdyž Ross by někdy potřeboval trochu proplesknout aby se vzpamatoval. Matka s potenciální tchýni tomu daly i veselí kde jsem se od srdce zasmála jak jsou praštěné. Knihu můžu jenom doporučit

19.01.2024 4 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Tohle je druhá kniha,která mě od autorky velice pobavila a měla své plus. Opět velice krásně popsané toulky Irskem. Conor jako slavný šéfkuchař se bude muset ještě hodně snažit aby s Hannach udělal romantičku

19.01.2024 4 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Kniha se četla opět velmi dobře. Krásně popsaná krajina,vesnice a Míiny představy byly snadné si představit. V knize chybělo trochu více romantiky. Popisy o čokoládě jsou plus knize.

18.01.2024 3 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Oproti předchozím dílům mě tento díl moc neoslovil. Hodně protahované,chybí pořádná zápletka.

16.01.2024 2 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Příjemný další díl. Škoda, že díly na sebe nenavazují. Alex jako hodný romantik kde je jako špech se zamiluje do nové ředitelky která promění krachující hotel. Ma to napětí i zápletku a naschvály které se jim stávají stojí za zasmani.Příroda a okolí opět krásně popsaný jako by člověk byl přímo na místě.

15.01.2024 3 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Tenhle díl ze série se mi zatím líbil nejvíce. Autorka krásně popsala místa v chorvatsku,že si ty nádherné pláže a zákoutí dokázal představit. Doporučuji k přečtení, super oddechovka

12.01.2024 4 z 5

Ricci Ricci Marcy Jell

Další díl , který se mi velmi líbil. Bratři jako vždy přispolu a další tejemná dívka , které se žene za pomstou a kdy chce otec mít převahu. Někdy si říkam jak je možné, že otec s takovou armádou a synové nepřemožitelní a bez újmy :-), Bonusová kapitolu mě moc nenadchla , ale těším se na další pokračování jezdců

03.12.2023