nikca3976 nikca3976 komentáře u knih

Láska online Láska online Penelope Ward

Příjemné,romantické počteníčko.. přečtené během pár hodin...postavy jsem si moc oblíbila..krásný příběh..i slza ukápla..mrzelo mě že už je konec mohla bych to číst pořád dokola
Lišila se od klasiky: balení -vztah-rozchod- usmíření...tím si mě získala nejvíc

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Velice zábavné, romantické, pikantní počteníčko
Postavy mi sedly už od začátku..jenom mi přišlo, že tam bylo to "rozchodové drama" úplně zbytečně ale stejně jsem si tu knížku zamilovala

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Krásná oddechovka...začátek se teda strašně táhnul,ale zbytek jsem si užila

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Taková vtipná blbina Jako oddechovka na pár hodin dobré..První díl se mi líbil dějově trochu víc,ale druhý byl zase vtipnější a Wiliam byl sympatičtější než Bruce Něco tomu ale chybělo..bylo to na mě celé nějak rychlé.

25.08.2021 3 z 5

V bouři V bouři Sabrina Jeffries

Tak tady mi absolutně nic nechybělo...láska,nenávist,zrada,intriky,sex, napětí..Tato knížka mi doma ležela strašně dlouho, až jsem se teda odhodlala,že ji přečtu a seděla jsem nad ní do čtyř do rána,protože jsem ji odmítala dát pryč z ruky ️ Rhys byl ze začátku tak akorát na kopanec do řiti,ale časem se nějak spravil,i když se mu teda moc nechtělo Juliana byla fajn ženská,jenom v jednom jejím rozhodnutí mě teda pěkně namíchla,ale prostě to museli zdramatizovat Její bratr Darcy prvotřídní blbeček a intrikán,brala bych knížku i o něm aleLíbil se mi i vedlejší příběh Lettice a Morgana..bylo by fajn,kdyby byl díl i o nich️

Zničená Zničená Rachel Van Dyken

.Tahle knížka mě hodně dostala.Byl to hodně silný,emotivní romantický příběh. Při čtení jsem byla celou dobu smutná i šťastná zároveň,usmívala jsem se a měla na krajíčku.Už když jsem četla prolog,tak jsem věděla,že to bude hodně emotivní čtení.Bylo to mnohem lepší než jsem čekala.Wes byl skvělý už od začátku.Měl to velmi těžké..nemoc plus obvinění z něčeho co neudělal ho neodradilo od toho,aby bojoval za sebe i za lásku.Na jednu stranu jsem byla naštvaná ale na druhou stranu jsem i chápala,že nechtěl o své nemoci říct Kiersten a dozvěděla se to tak,jak se to dozvěděla.Kiersten byla hodně silná osobnost,prožila si trauma a ztratila rodiče,ale zůstala silná a stála po boku Wese až do konce. Na konci knížky už tekly slzy proudem.Takový konec jsem čekala i nečekala

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Tohle byla slušná jízda..Taková vtipná,lehce erotická oddechovka..Bylo to trošku předvídatelné,ale to mi nevadilo..tajemství, které vyplulo na povrch při soudním procesu jsem teda nečekala vůbec žádné extra drama tam neproběhlo,což mě trošku mrzí,protože já pro dramata žiju Obě hlavní postavy jsem si oblíbila hned od začátku...oba sympaťáci..škoda že u nás v nemocnici nemáme taky takové doktory,hned by se do té práce chodilo s větším elánem :DD

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Poslední díl série znovu Jako haló...Cam,Otis,Ezra a Scott?Ti si taky zaslouží své díly Od Mony bych si přečetla román i o popelnici,kdyby ho napsala ️ Je to prostě skvělá autorka...Blake byl úžasný,Jude byla taky úžasná,všichni byli úžasní..do čtení jsem se okamžitě zažrala..od začátku jsem si oba dva strašně oblíbila..chápala jsem proč byl ze začátku Blake jak osina v zadku,v jeho situaci bych se ocitnout fakt nechtěla,ale jejich postupné zakopávání válečné sekery jsem si užila a byla jsem ráda že se ukazuje jak skvělý člověk to je ️️ Nemluvě o tom že to byl sexy sportovec Jude měla jedinou chybičku,nechala si všechno co se jí stalo pro sebe a tím samozřejmě vzniklo menší drama,kdy se Blake zachoval jak blb,místo toho,aby ji vyslechl..jednou mu ublížila a automaticky hned je jasný, že mu ublížila znovu Pro mě bylo Snít znovu ze všech dílů,spolu s Věřit znovu,ten nejlepší...během dvou dní jsem to zhltla jak nic...celou dobu co jsem četla jsem měla takový divný pocit,protože prostě konec serie,a snažila se ten konec nějak oddalovat,ale četlo se to úplně samo...no a samozřejmě se tam objevovaly postavy z předešlých dílů ️️

25.08.2021 5 z 5

Návrat do minulosti Návrat do minulosti Tijan (p)

K téhle duologii můžu říct,že jsem ráda,že jsem se nedala odradit negativními recenzemi,protože mně se Carter líbil hodně ️ Je pravda,že na mě byl vývoj jejich vztahu trochu moc rychlý,ale nic tím autorka nepokazila…knihy z prostředí mafie miluju a tahle nebyla tak drsná jak jsem zvyklá,ale to bylo hlavně tím že Carter byl sice zabiják,ale měl srdce na správném místě a pro Emmu by hnul nebem i zemí jen aby byla v bezpečí a šťastná ️️

Můj nejmilejší suvenýr Můj nejmilejší suvenýr Vi Keeland

Děvčata opět nezklamala.Postavy skvělé,vtipné,sympatické,sexy…příběh velmi čtivý a romantický..zase jsem se usmívala jak sluníčko na hnoji Ta část,kdy spolu cestovali se mi zamlouvala víc než ta druhá,kdy se setkali zrovna když byla na “rande”se svým bývalým,který byl mimochodem strašně vlezlý debil(aspoň pro mě)…to drama,které se točilo kolem těch tří mi drásalo nervy a snažila se Hazel popohnat aby si už jednoho z nich sakra vybrala ‍️ (myslela jsem samozřejmě Mattea )..no bylo to strašně zdlouhavé a ke konci už jsem si myslela,změny se snad nikdy nedočkám happyendu sečteno podtrženo byl to krásný romantický,vtipný a místy nervydrsásající příběh dvou lidí se zlomenými srdci ,ale navzájem si je zase slepí dohromady,tak jak to v knihách od Vi a Penelope bývá ️je to romantická oddechovka,kterou nic nezkazíte..přečetla jsem ji ani ne za 5 hodin až mi bylo líto jak rychlé to bylo

Knihkupectví poslední naděje Knihkupectví poslední naděje Emily Blaine

.Příběh byl krásný,plynulý a romantický.Maxe jsem ze začátku moc nemusela.Byl taková typická namyšlená arogantní hvězda,která potřebovala přistřihnout křídla Sára byla nesmělá a strašně dobrá duše a navíc knihomolka,tím si mě získala asi nejvíc Musím říct,že jsem nic takového nečekala.Často se nechám ovlivnit obálkou knihy a tady jsem se spíš řídila rencenzí a anotací,která mě oslovila.Děj nebyl nijak extra zvláštní,ale líbil se mi vývoj vztahu mezi Sárou a Maxem a hlavně jak se z Maxe vyklubal dobrý chlap.Nečekejte tady ani žádné extra drama,ale žhavé chvilky se tu určitě najdou ,ani jsem tam nic takového nečekala,takže to bylo příjemné překvapení Strašně mě tam štval ten její soused Frederil nebo jak se jmenoval (knihu jsem četla má začátku měsíce,takže si už jména vedlejších postav nepamatuju,mám paměť na )už jsem se bála že s nim nakonec ještě bude No a ten konec ️ Podlomila se mi z toho kolena a chci Maxima za muže

Osvětimský proces Osvětimský proces Annette Hess

Příběh tlumočnice Evy byl úžasný..vůbec nelituji že jsem si ji koupila.Libilo se mi, že se to nemotalo jenom kolem Židů a jejich příbězích, ale že to mělo nějaký děj..milostná linka byla taková jiná než jsem zvyklá, prostě realita a žádná přehnaná slaďárna každopádně z výpovědí u soudního procesu mi občas přejel mráz po zádech..i když už víte co se tam dělo nedělo ,tak pořád je to něco co si ani radši nechcete představit...

King King T. M. Frazier

Tohle byla fakt mega brutální pecka..doufám že v češtině vyjde i pokračování,protože na konci jsem jaksi přestala dýchat a jsem zvědavá jak to všechno dopadne ️
Tahle kniha mě zaujala už od začátku...na to, že autorka je žena,tak teda klobouk dolů nad slovníkem,️ ale strašně dobře jsem se bavila kniha byla velice napínavá..hlavní téma samozřejmě sex,drogy, motorkáři,prostituce,násilí,sexy vtipní chlapi a jedna neviná holka,která ztratila paměť...vždycky když čtu knížky tohoto typu tak mě nejvíc baví hádky mezi hlavními hrdiny a tady tomu nebylo jinak člověk se zasměje a místy je i nervózní z toho co se bude dít..️

Muž v černém Muž v černém Sylvain Reynard

Je pro mě hodně překvapivé, že muž dokáže napsat tak úžasný romantický příběh.Po Gabrielovu Infernu jsem neváhala a koupila si Může v černém a samozřejmě nezklamal.Nemohla jsem se odtrhnout.Líbí se mi jeho styl psaní,když jsem tu knihu četla připadala jsem si jako její součástí (jo možná jsem blázen ).Ze začátku jsem se bála co z toho bude,ale čím dál jsem byla,tím víc mě to ohromovalo. Líbilo se mi,že hlavní hrdinka Acacia byla odvážná a silná ženská a ne nějaká zakřiknutá holka jako ve většině knížkách a přitom k ní byl Nicholas laskavý, milý a ochranitelský.No a ta chemie mezi něma
Příběh je plný napětí,romantiky, tajemství a nebezpečí..samozřejmě se něco málo přiučíte o umění Doporučuji ️

Americká královna Americká královna Sierra Simone

Nevim co jsem od toho čekala,ale tohle opravdu ne 50 odstínů se může jít zahrabat..jakože první jsem se nemohla začíst...ale pak se objevil Ash a hned jsem si ho oblíbila ️ a pak se objevil ještě Embry no a pak zase znovu Ash a pak to začalo...totální závislost na téhle sérii..hltala jsem stránky jednu za druhou...četlo se to úplně samo až jsem hleděla že už jsem na konci knížky..co se týče děje...no...občas jsem zrudla rozpaky a obzvlášť,když začalo to co jsem nečekala absolutně vůbec...sex ve třech masakr..číst o tom bylo trochu divný,neodsuzuju gaye a lesbičky,ale vědět o tom a číst o tom je něco jiného a občas jsem některé scénky musela přeskočit,protože to nebylo nic pro mě..občas mi přišlo,že tam Greer byla páté kolo u vozu..líbilo se mi, že se tam střídali dva časy - přítomnost a minulost,takže jsou tam vysvětlené některé nejasnosti..láska a chemie mezi těmi třemi byla neuvěřitelná a možná trošičku přehnaná..️na konci jsem už ani nedýchala a to jak dopadl konec jsem čekala i nečekala... za mě team Ash&Greer prostě král a královna ️ Embry není špatný ale já mám prostě radši bad boye

Americký král Americký král Sierra Simone

Neskutečný závěr série ️ Nezvrhlejší série,kterou jsem kdy četla,ale zároveň jsem si ji strašně zamilovala ️ Dopadlo to jak jsem chtěla i nechtěla a hlavně ani nečekala Trochu mě vyděsilo ,že to má skoro 500 stran...bála jsem se že to bude nuda a budou to zbytečně protahovat,ale mile mě překvapili...občas mi zase připadalo, že Greer je tam zbytečně..láska mezi Ashem a Embrym byla nádherná...stále jsem ale tým Ash přišlo mi jako kdyby měli Greer jenom jako takové zpestření a plyšáčka do postele celý díl byl pojat v duchu krále Artuše,což mi nevadilo,ale "mystická" vsuvka mi v knize absolutně vůbec neseděla celou dobu jsem byla jako na trní..nervozita z toho,jak to dopadne s Karpatskem plus nervozita z toho,jak to vůbec dopadne úplně s touhle neobvyklou trojicí...na konci slzy,vztek,radost, dojetí, zklamání, potěšení a hoooodně super překvapení ️️️

Habibi Habibi Baja Dolce

Tahle knížka by měla mít zakázané skončit proboha!!! Po strašně dlouhé době mě něco takhle pohltilo..vážně klobouk dolů ️ Knihu jsem si koupila z čiré zvědavosti,jelikož si moc knihy od slovenských ani českých autorek nekupuji,protože se bojím,že to nebude mít takový zápal jako u autorek zahraničních...no ale vzhledem k tomu,že se o ní tady Instagramu strašně moc mluvilo tak mi to nedalo a šla jsem do toho a vůbec toho nelituji..tahle dark romance mě úplně odrovnala...hlavní hrdinka Cassie se mi hodně líbila,nebyla to žádná zakřiknutá stydlivá trubka,ale měla pořádně proříznutý jazyk...no a Habibi...to je kapitola sama sobě...sexy potetovaný bad boy,kterého byste z jednu chvíli nejradši zabili,ale potom byste si ho nejradši vzali za muže a porodily mu děti (a nebo to je jenom v mých fantaziích :DD) líbilo se mi,že to oba dva neměli v životě jednoduché a každý měl svou temnou stránku...no ty zvraty někde v polovině knihy mi braly dech,jeden šok za druhým..no a Viktorie...to byl masakr,to mi málem vypadly oči z důlků někde ke konci jsem si pobrečela (poslední dobou u těch knížek často brečím ) a epilog mi udělal radost a na závěr zase trošku šok z Candyho...no už se na něho hooodně těším kniha je ve slovenštině,takže jsem si ji aspoň po dlouhé době hezky procvičila

V ringu V ringu Katy Evans

Bože tenhle díl mě úplně pohltil už od první kapitoly a od první chvíle co Remy vlezl do ringu Po strašně dlouhé době mě něco takhle bavilo až jsem i spánek obětovala Prostě.A.Jednoduše.To.Zbožňuju!!!Jak Remy tak Brooke byli úžasní, rozkošní, žhaví, vášniví, neskuteční..sice je Remy bipolární,ale má své kouzlo...je MAJETNICKÝ JAKO PRASE...a to já šíleně žeru...úplně jsem na Brooke občas žárlila takovýho chlapa by chtěla každá...prostě sexy, majetnický a navíc ještě boxer ️ No na konci jsem řvala (nečekaně)... obdivuji své slzné kanálky že ještě mají nějaké zásoby

Šance Šance Katy Evans

ento díl pro mě byl emočně celkem náročný.V jenom kuse jsem byla nervní a dojatá.Ti dva jsou prostě nádherný pár.... Občas mě štvaly Broočiny nálady..byla jak počasí Když byla kvůli rizikovému těhotenství upoutaná na lůžko bez Remyho tak jsem byla hodně nervózní z toho,co se stane...její rodiče mě teda pěkně štvali,ale na ty jeho to nemá...líbila se mi strašně scéna mezi Brooke a Remyho rodiči...ta jim to nandala Tohle zatraceně žhavé čtení se to četlo úplně samo

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Mafiánské prostředí zbožňuju..tahle autorka prostě ví jak zaujmout...hned od začátku jsem si příběh tady téhle dvojice oblíbila...líbilo se mi, že byl příběh popsán z pohledu obou a ne jenom z pohledu jedné jako V ringu a Šanci..chemie mezi těma dvěma byla Hodně zajímavé, vášnivé, tajemné čtení...bratr Graysona byl pěkný hajzlík..měla jsem chuť zalézt do té knížky a dát mu po tlamě na konci jsem skoro nedýchala teda a měla slzy na krajíčku možná bych to ještě trochu protáhla ..bylo mi líto že už jsem na konci