Nicole_picole Nicole_picole komentáře u knih

Jak vychovat šťastné dítě Jak vychovat šťastné dítě Eva Rheinwaldová

Tohle vážně ne. Kecy kecy kecy. Působilo to na mě jako slátanina myšlenek autorky. Navíc na dnešní dobu samozřejmě dost zastaralé.

01.05.2021 2 z 5

Etikoterapie Etikoterapie Ctibor Bezděk

Dost zklamání. Hodně se tam opírá o víru v Boha... což pro mě byla ztráta času a kapitoly jsem musela přeskakovat. Některé názory byly dost zastaralé a přežité. Z celé knihy mě zaujaly tak 2 věty, nad kterými jsem se zamyslela, ty stály za to. Takže celkově ale nedoporučuji.

28.04.2021 2 z 5

Prašivá ulice Prašivá ulice Eduard Bass (p)

Popravdě nic moc. Některé povídky byly vtipné a některé naprosto nezajímavé. Těch nudných bylo bohužel víc.

22.04.2021 2 z 5

Co s doktorem 2 Co s doktorem 2 Vladimír Vogeltanz

Lepší než 1.díl, více zajímavých příběhů k zamyšlení...ale pořád nemám pocit, že mi ta kniha něco dala.

20.04.2021 2 z 5

Co s doktorem Co s doktorem Vladimír Vogeltanz

Kniha je úplně o ničem. Čekala jsem nějaké poselství, něco nad čím se zamyslet. Půlka knihy byly jen důvody proč autor přestal věřit v medicínu...Nic mi to nedalo.

18.04.2021 1 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

(SPOILER) Jedna z nejlepších knih! Popisuje především psychické rozpoložení přeživšího vojáka po skončení války.. zničený život...A to ještě nevěděli, že je čeká druhá světová válka...

09.04.2021 5 z 5

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla. Sice 650 stran bylo i na mě moc, ale mělo to spád, pořád se tam něco dělo. Prostě skvělá kniha. Až mi nakonec bylo líto, že jsem ji dočetla.

28.03.2021 5 z 5

Blouznivci našich hor. Díl 2 Blouznivci našich hor. Díl 2 Antal Stašek (p)

Tohle se nepovedlo. Naprosto zdlouhavé, nezajímavé. V prvnim díle na sebe příběhy nenavazovaly, tady bohužel ano - skoro všechny. Takže tím, že mě hlavní příběh nezaujal, tak mě nebavilo navazující povídání. Prostě oproti prvnímu dílu dost velké zklamání.

28.03.2021 2 z 5

U snědeného krámu U snědeného krámu Ignát Herrmann

Jedna z nejlepších knih, co jsem četla. Bavila mě od začátku do konce. Skvěle promyšlený příběh.

16.03.2021 5 z 5

Prevítem snadno a rychle Prevítem snadno a rychle Simon Brett

Fakt jsem se zasmála :-)

09.03.2021 5 z 5

Najděte si svého marťana Najděte si svého marťana Marek Herman

Velice pěkně zpracovaná kniha, co člověku "něco" dá.

09.03.2021 4 z 5

Zamřížované zrcadlo Zamřížované zrcadlo Ivan Olbracht (p)

Tak tohle vážně ne. Stěžuje si na poměry ve vězení...no ale on tam přeci nebyl za odměnu. Vyprávění o jeho pobytu ve vězení naprosto nezajímavé. Lepší byly příběhy jeho spoluvězňů, ale celkový dojem z naprosto nezajímavé knihy, nevyrovnaly.

01.03.2021 1 z 5

Můj příběh jménem POLICIE Můj příběh jménem POLICIE Jan Duda

Pro lidi co nejsou od Policie, je to super kniha. Pro policajty je to jen opakování toho, co prostě všichni víme. Kromě začátku, který nelíčí autora z moc lichotivého pohledu se mi kniha líbila.

24.02.2021 4 z 5

Merde! Rok v Paříži Merde! Rok v Paříži Stephen Clarke

Velká ztráta času. Prostě to nebylo vůbec, ale vůbec zajímavé. Dočetla jsem jen s vypětím všech sil, abych věděla jaký bude konec. Konec byl docela dobrý.

16.02.2021 1 z 5

Římanka Římanka Alberto Moravia (p)

Nakonec dost zklamání. Začátek super, poutavý a plný zvratů. Konec se zaměřuje na vztahy hlavní hrdinky a vyplývá z toho pouze to, že je opravdu ale opravdu hloupá.

14.02.2021 2 z 5

Paní Bovaryová Paní Bovaryová Gustave Flaubert

Tragický příběh nevěrné manželky. Ve své době možná skvělá kniha...ale příběh je tak obyčejný a zdlouhavý..bylo utrpení knihu dočíst.

08.02.2021 2 z 5

Pod sněhem Pod sněhem Petra Soukupová

Výborný příběh z českého prostředí, jedné obyčejné rodiny. Zábavné, protože tak normální a typické. Čte se velice dobře, oddechovka.

04.02.2021 5 z 5

Věštkyně Věštkyně Barbara Wood

Zajímavý příběh, napínavé. Znovu bych číst ale nemusela.

04.02.2021 3 z 5

Rok v Provenci Rok v Provenci Peter Mayle

Příšerné, nečtivé, nezajímavé. Hlavní hrdinové popisují svůj život v Provenci..jak je vše složité oproti Anglii odkud pocházejí..ale že je v Provenci všude dobré jídlo..a o to jediné jde. Vážně nevím čím tahle kniha zaujala tolik čtenářů.

04.02.2021 odpad!

Budeš tam? Budeš tam? Guillaume Musso

Hodně dobrá kniha. Promyšlený, nepředvídatelný příběh. Hodně k zamyšlení. Přečetla jsem to jedním dechem za den:)

04.02.2021 5 z 5