Nicole_picole Nicole_picole komentáře u knih

Vakcíny jsou nebezpečné - a nefungují Vakcíny jsou nebezpečné - a nefungují Vernon Coleman

Bez podložených vědeckých výzkumů...šíří pouze své názory..

14.04.2024 odpad!

Výstup na vrchol korupce - Od obálek k národní prostituci Výstup na vrchol korupce - Od obálek k národní prostituci Ondřej Závodský

Kéž by si to přečetl každý v této zemi..a kéž by to mělo kýžený efekt.

29.12.2023 5 z 5

To je to, co dělám To je to, co dělám Lynsey Addario

Zajímavá, nechápu její práci, ale kniha stojí za přečtení.

13.11.2023 3 z 5

Hledání domova: Ada a Jiří v neklidném století Hledání domova: Ada a Jiří v neklidném století Hana Lamková

Ne moc zajímavý životní příběh (hlavně konec), zajímavé bylo pouze to, v jaké době se to odehrálo. Ale takových příběhů bylo...bohužel. Zaujaly mě pouze historické fakty, například popis Sametové revoluce...ale v knize toho bylo málo..

13.11.2023 2 z 5

Mise Hygge Mise Hygge Caroline Franc

Takový průměr, příběh nic moc..Bylo to takové milé a to je vše.

13.11.2023 2 z 5

Svatba ve městě Chambéry Svatba ve městě Chambéry Klára Notaro

Tak tohle byla tak špatná kniha, že prostě nechápu, že to někdo napsal a hlavně, že to někdo vydal. Příběhy úplně o ničem. Například příběh o tom, že šly spolu do divadla a kamarádka si tam povídala se sousedem o sýrech. Nechápu, nechápu...

13.11.2023 odpad!

Ztracená dáma Ztracená dáma Jude Deveraux (p)

Vůbec nerozumím, proč je kniha tak dobře hodnocena..bylo to dost otravné a zdlouhavé...chvílemi dost pornografické a nakonec i zamilované...ale to až ke konci. Do té doby byla hlavní hrdinka neskutečně naivní a hloupá..Kniha nestojí za přečtení..

11.08.2023 1 z 5

Kniha pro ženy Kniha pro ženy Olga Studničková Šípková

Psychogická kniha, která mě osobně nezaujala. Rozhodně se k ní znovu nevrátím, ale pro někoho může být přínosem. Nicméně mám raději knihy od pana Studničky.

05.08.2023 3 z 5

Buď hodná Buď hodná Irena Piloušková

(SPOILER) Moc pěkná kniha s dost nečekaným a pro mě nepochopitelným průběhem. Nečekala jsem, že se bude jednat o domací násilí, jinak bych si knihu nevybrala, ale byla by to chyba, skvěle napsaná a hezký konec. Doporučuji k přečtení.

05.08.2023 5 z 5

I v blázinci se dá žít I v blázinci se dá žít Marcela Mlynářová

Tak tohle jsem nečekala, to bylo něco tak nudného a nezajímavého...proč tohle někdo píše vůbec? O tom jak jede tam a tam a co tam vidí...jestli to měl být cestopis tak se to nepovedlo.

05.08.2023 odpad!

Skutečná Skutečná Petra Nesvačilová

Ztráta času.. nezajímavé.

05.08.2023 1 z 5

Ženy vidí za roh Ženy vidí za roh * antologie

Takový knižní brak...jeden příběh byl hezký.

20.07.2023 1 z 5

Dějiny lidských průserů aneb Co všechno jsme podělali Dějiny lidských průserů aneb Co všechno jsme podělali Tom Phillips

Psané vtipně a s lehkostí. Dobře se to četlo, některé kapitoly byly opravdu zajímavé, jiné mě trochu nudily. Dobrá kniha k zamyšlení.

27.06.2023 4 z 5

Další hodně podařený výtvor od této autorky. Hodně zajímavé, doporučuji přečíst.

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Opět skvěle napsaná kniha. Příběh který člověka vtáhne.

Pohodové rodičovství Pohodové rodičovství Milan Studnička

Skvělé, nemám co dodat, opravdu pěkná a poučná kniha.

Kde jsi, když nejsi Kde jsi, když nejsi Radka Třeštíková

Kniha byla zajímavě psaná, konec který se dozvíte v půlce knihy, byl překvapivý. Spoustu stránek jsem však znechuceně přelétla, příliš mnoho vulgarit, sexu a drog. A také příliš mnohokrát nudných stránek plných rodinných hádek. Hrdinka byla v mé věkové kategorii a přesto jsem se s ní absolutně neztotožnila. Dočetla jsem to jen proto, že mě zajímalo jak to tedy bylo. Autorka má nepochybný talent a
samozřejmě záleží na jakou cílovou skupinu cílila..pro mě však kniha byla zklamání.

16.06.2023 2 z 5

Koloušek Koloušek Jana Bernášková

Líbila se mi autorčina předmluva a doslov. Obsah knihy se mi v podstatě nelíbil a už od cca půlky knihy se mi zdálo, že kdyby teď kniha skončila, bylo by to akorát... zbytečné natahování a motání se... příliš propletenců a poněkud nečekaný konec, který možná ani nikdo ze čtenářů nechtěl.

16.06.2023 2 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Hodně silný příběh, opravdu hodně. Psaný projev vynikající. Smutné, ale opravdu hodně dobře napsané dílo.

16.04.2023 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Hodně silná kniha. Příběh je úplná noční můra... máme velké štěstí, že je to jen kniha a dopadlo to jinak. Každý by si měl povinně přečíst.

17.03.2023 5 z 5