Jak vychovat šťastné dítě

Máte děti nebo se je chystáte mít? Pak je tato kniha, právě pro vás! V rozšířeném vydání úspěšné knihy Rodičovství není pro každého autorka předává bohaté zkušenosti, které získala ve své psychologické poradně ve Spojených státech. Vychází přitom z poznatku, že i nenarozené dítě vnímá, cítí a objevují se u něj rozumové aktivity, a ze zjištění, že většina problémů u lidí vzniká v raném dětství, ale i při porodu nebo před ním. Zdůrazňuje význam rodičů a radí, jak u vašeho dítěte výchovou rozvinout ty nejlepší rysy a potlačit nežádoucí vlastnosti. Kniha se zabývá posledními objevy o fyzickém a duševním životě plodu. Komunikací s dosud nenarozeným dítětem. Uměním rodičovství. Dítě není hračka Kdy začít s výchovou? Umíme dětem říct ne? Děti se ptají Pracující matka...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/96_/96205/jak-vychovat-stastne-dite-96205.jpg 3.69
Literatura naučná, Rodina, Zdraví
Vydáno, Motto

Kniha Jak vychovat šťastné dítě

Levandulle

Některé postřehy nejsou špatné, jako celek při výchově mnoho nepomůže.

onRock
31.10.2017odpad!

Pokiaľ chcete kvalitnú knihu o výchove detí a prípravu na príchod dieťaťa do rodiny siahnite radšej po inom titule. Pokiaľ vás zaujíma pseudofilozofia, hypnóza a krčmová sociológia siahnite po tomto titule.

ducháček88
07.02.2012

Tuto knihu jsem četla již před lety ale musím říci že mě zaujala.Je v ní popsáno mnoho věcí které si málo lidí vůbec uvědomuje a tím i otvírá obzor na dané téma.Mohu doporučit.