Jak vychovat šťastné dítě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Máte děti nebo se je chystáte mít? Pak je tato kniha, právě pro vás! V rozšířeném vydání úspěšné knihy Rodičovství není pro každého autorka předává bohaté zkušenosti, které získala ve své psychologické poradně ve Spojených státech. Vychází přitom z poznatku, že i nenarozené dítě vnímá, cítí a objevují se u něj rozumové aktivity, a ze zjištění, že většina problémů u lidí vzniká v raném dětství, ale i při porodu nebo před ním. Zdůrazňuje význam rodičů a radí, jak u vašeho dítěte výchovou rozvinout ty nejlepší rysy a potlačit nežádoucí vlastnosti. Kniha se zabývá posledními objevy o fyzickém a duševním životě plodu. Komunikací s dosud nenarozeným dítětem. Uměním rodičovství. Dítě není hračka Kdy začít s výchovou? Umíme dětem říct ne? Děti se ptají Pracující matka...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96205/jak-vychovat-stastne-dite-96205.jpg 3.610
Žánr
Literatura naučná, Rodina, Zdraví
Vydáno, Motto
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Jak vychovat šťastné dítě

Přidat komentář
Levandulle
15.02.2019

Některé postřehy nejsou špatné, jako celek při výchově mnoho nepomůže.

onRock
31.10.2017odpad!

Pokiaľ chcete kvalitnú knihu o výchove detí a prípravu na príchod dieťaťa do rodiny siahnite radšej po inom titule. Pokiaľ vás zaujíma pseudofilozofia, hypnóza a krčmová sociológia siahnite po tomto titule.


ducháček88
07.02.2012

Tuto knihu jsem četla již před lety ale musím říci že mě zaujala.Je v ní popsáno mnoho věcí které si málo lidí vůbec uvědomuje a tím i otvírá obzor na dané téma.Mohu doporučit.