Nevr Nevr komentáře u knih

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Určitě by si víc věcí zasloužilo trochu rozebrat, ale kniha se mi líbila

06.10.2021 5 z 5

Švédské holínky Švédské holínky Henning Mankell

Nečetlo se mi úplně dobře, postavy nesympatické, knížka mě neoslovila. Nečetla jsem tedy první díl, možná po přečtení přehodnotím názor..

02.10.2021 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Po přečtení recenzí, se mi moc do této knihy nechtělo, ale nakonec se mi líbila a doporučuji.

29.08.2021 5 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Super kniha, výborné téma, přečteno jedním dechem.

29.08.2021 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Žítková je mi blízká a i téma knihy patří mezi mé oblíbené, navíc měla kniha velmi dobré recenze, ale po sté stránce (které jsem přečetla jen z přesvědčení), jsem musela knihu odložit. Vůbec jsem neměla potřebu pokračovat. Až po nějaké době jsem se ke knize vrátila a už jsem dočetla. Příběh nakonec zajímavý, ale asi jsem po těch recenzích čekala více, takže to nebyla kniha, kterou bych potřebovala číst do tří do rána. Ale nakonec hodnotím, že stojí za přečtení.

29.08.2021 4 z 5

Tanec bohů Tanec bohů Nora Roberts

Lepší než první díl, ale vracet se k ní nepotřebuji.

14.12.2020 3 z 5

Cvrček a mravenci Cvrček a mravenci Jiří Zdeněk Novák

Jedna z mých nejoblíbenějších..

18.11.2020 5 z 5

Kruh věrných Kruh věrných Nora Roberts

Ač se mi knížky o čarodějkách od této autorky líbí, z téhle ze světa vampírů jsem trochu v rozpacích. Nejspíše dočtu celou sérii, protože mě zajímá, jak dopadne Cian a předpokládám, že jeho příběh bude náplní třetího dílu, ale úplně mě to za srdce nechytlo... V mém doporučení na knížky od této autorky by tato nebyla, uvidíme co další díly.

18.11.2020 3 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Tak tahle knížka se mi moc líbila. Do konce knihy jsem netušila, kdo by to mohl být, možných pachatelů bylo více, ale toho pravého jsem fakt netipla... Knížky Sandry Brown mám ráda, zajímavá témata, vykreslení postav, příběh.. Za mě doporučuji.

23.10.2020 5 z 5

Milovala jsem život Milovala jsem život Abby Fabiaschi

Pěkná knížka, zajímavý příběh i konec. Mě osobně tam tedy chyběly popisy - vykreslení postav a míst je dost na naší fantazii... Vlastně ani moc netuším, jak hlavní postavy vypadají a co dělaly, ale knížka má asi být hlavně o psychologickém vývoji postav a to se myslím povedlo. Konec jsem do poslední chvíle netušila, i když jsem si říkala, že by to mohlo být něco podobného...

25.09.2020 4 z 5

Léto v Paříži Léto v Paříži Sarah Morgan

Čtivá knížka, ale dost předvídatelná, lehká letní oddechovka. Co se mi líbilo, vykreslení hlavních postav a prostředí. Ale v podstatě mě nic v této knize nepřekvapilo, žádný "wow" efekt.

02.09.2020 4 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Tři přání nebyla tak dobrá jako Na co Alice zapomněla, ale i tak byla fajn. Líbí se mi, jak si autorka hraje s psychikou postav - jak vykresluje změnu chování na základě prožitého - jak postavy ovlivňuje co prožily, koho potkaly. A to i u této knihy i u "Alice". Jako žádná velká literatura to asi není, ale už se těším na Sedmilhářky a Manželovo tajemství :)

18.08.2020 4 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Chvíli mi trvalo se začíst, ale pak se mi knížka líbila a nemohla jsem odložit, než dočtu. Zamotaný příběh o lásce z několika úhlů pohledů a Don mě pěkně naštval - i když jsem mu to rozhodnutí teda nezáviděla.. :-)

01.07.2020 5 z 5

Pomsta Pomsta Sandra Brown

Autorka má lepší knihy, chování hrdinů mi přišlo jakési neuvěřitelné...

10.06.2020 3 z 5