nellynelca nellynelca komentáře u knih

Dcera Dcera Kiera Cass

Tento díl se mi opravdu líbil, jsou tam i vtipné pasáže. Jsem zvědavá koho si Eadlyn vybere. Konec mě celkem vyděsil.

02.08.2016 5 z 5

Maminka Maminka Jaroslav Seifert

Kniha se moc příjemně četla .

30.11.2015 5 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Tak tahle knížka je strašně napínavá. Chvílema máte chut Mavena i Cala prolesknout a potom je zas milujete. Ale já jsem prostě od začátku fandila Calovi. Ten konec mě naštval =D Chce to druhý díl =)

26.01.2016 5 z 5

Všechno je dobré Všechno je dobré Hana Synková

Kniha se mi moc líbila. Je velmi čtivě napsaná autorka sděluje své zkušenosti a recepty. Je tam i spoustu zajímavostí a rad. Asi si to přečtu ještě jednou =)

06.08.2015 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Moje první kniha od Johna Greena a nezklamala. Kniha mě opravdu bavila a bylo to i vtipné Jsem zvědavá na film. Kniha mě opravdu potěšila. Konec jsem čekala trochu jiný , ale i tak překvapil =)

19.03.2016 4 z 5

Danteho holka Danteho holka Courtney Cole

Kniha mě velmi překvapila podle anotace jsem si děj představovala úplně jinak. Je to letní čtení, takže na prázdniny jak dělané. Dante a Reece jsou spolu naprosto úžasní =) A ta přezdívka ta je prostě dokonalá =)

18.08.2015 4 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Kniha se mi moc líbila. Je tam spoustu vtipných pasáží. Rozhodně doporučuji =)

17.09.2016 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Dokonalost , dala bych jí miliony hvězdiček. Zamilovala jsem se do týhle knížky =) Určitě jsem to nečetla naposledy. Už ted mi ta knížka strašně chybí . Těším se na další dva díly až mi příští týden přijdou a jsem na ně strašně zvědavá. Tato kniha mě naprosto dostala (ten šok tam já myslela, že se zbláznim) Paige my byla už od začátku sympatická a Mikee byl úplně úžasný =D

03.02.2016 5 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Knížka se mi líbila. Hezky se četla. Zasmála jsem se u ní. Knížka která mě nadchla.
Patřím tedy mezi ty které dostala. =)

13.01.2016 5 z 5

Isla a šťastné konce Isla a šťastné konce Stephanie Perkins

Dokonalost =) Nikdy mi žádná knížka nechyběla tolik jako tahle. Asi si jí budu muset přečíst znova =D Doporučuji je úžasný. Nejvíc se mi líbily kapitoly , kde se všichni sešli zbožňuju jejich konverzace.

02.01.2016 5 z 5

První První Kiera Cass

Krásné zakončení Selekce , i když jsem věděla jak to dopadne.

02.01.2016 5 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Dokonalá knížka , strašně jsem Anně St.Clairovi fandila .Je to pravdu velmi čtivě napsaný a jsou vtipné i smutné části. Nádherná pocházka Paříží. Těším se na Lolu a pak i Islu. =)

06.08.2015 5 z 5

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Knížka mě moc překvapila a jsem zvědavá co bude dál.
Jo a tým Tucker =)

08.05.2016 4 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Příjemná, čtivá oddechovka =)

29.03.2016 3 z 5

Bláznivá sexy dieta Bláznivá sexy dieta Kris Carr

Tato knížka je zajímavě udělaná. Líbilo sem zpracování a celkově jak je kniha napsaná.

22.10.2015 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Tento díl se mi velice líbil jako první. To je prostě dokonalá knížka. Těším se na další díl =)

05.08.2015 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Kniha mě nadchla a vtáhla do děje. Moc se mi tato série líbí a jsem zvědavá jak to dopadne. Četla jsem že budou ještě nějaké dva další díly, které budou z pohledu Americy dcery tak jsem zvědavá a těším se.

03.07.2015 5 z 5