Bláznivá sexy dieta

Bláznivá sexy dieta https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182237/blazniva-sexy-dieta-182237.jpg 4 16 3

Jezte si zeleninku, zažehněte svou jiskru a žijte tak, jak chcete! Bláznivá sexy dieta je nízkotučný, vegetariánský (nebo veganský) program, který omezuje zánět v těle a vyrovnává pH vašeho úžasného těla pomocí zdravých potravin, ovoce s nízkým glykemickým indexem, syrové zeleniny, zásaditých zelených nápojů a živinami nabitých koktejlů.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Anag

Crazy sexy diet , 2013

nellynelca
22.10.2015 4 z 5

Tato knížka je zajímavě udělaná. Líbilo sem zpracování a celkově jak je kniha napsaná.

Mandlička
11.06.2014 4 z 5

Tahle kniha je opravdu inspirativní. Mě vyloženě donutila pořídit si odšťavňovač, jíst víc syrové stravy a výrazně omezit konzumaci masa a mléčných výrobků. Chybí mi tam ale širší osvětlení toho, co a jak by se vlastně mělo jíst... víc nápadů a ukázek. Pro člověka, který se dostane ke knize náhodou a obsah ho osloví (o čemž nepochybuji), může být těžší, sestavovat si každý den jídla podle BDS pravidel. To ale nic nebere na tom, že je to vážně skvělá kniha.

Mi.Mlc
17.11.2013 5 z 5

Četla jsem mnoho knih o výživě, ale tahle se mi líbí nejvíce. Kniha obsahuje spoustu zajímavých informací a rad. Čte se jedním dechem díky skvělému humoru. Je to má nejoblíbenější kniha! ♥

očistná kúra veganství zdravá výživa

Kris Carr
americká, 1971
2013  84%Bláznivá sexy dieta
2017  100%Myšlenky štěstí

Kniha Bláznivá sexy dieta je v