Nela.Rob Nela.Rob komentáře u knih

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Asi nejslabší díl celé série, ale i přesto přečteno velice rychle.

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Tak jako předchozí díly, i tento musím hodnotit velice kladně. Joona Linna si mě získal a všechny díly této série jsem četla jedním dechem.

Stalker Stalker Lars Kepler

Asi nejlepší díl celé série. Napínavé, čtivé, prostě kvalitní zapeklitá detektivka.

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Skvělá detektivka, Joona Linna se mi stal velice sympatickým a taktéž i další knihy této série.

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Tak jako všechny předchozí kníhy této dvojice autorů, ani tato nezklamala. Nabídla mi naprosto vše, co jsem od knihy čekala. Milovníkům detektivek můžu jen doporučit. Joona Linna se stal jedním z mých neoblíbenějších detektivů, dokonce překonal i Harryho Hola.

05.04.2018 5 z 5

Přečteno jedních dechem. Ač se jedná o absurdní příběh, získal si mě. Těším se, až se dostanu ke Staříkovi

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Jak jsem tak pročítla předchozí komentáře, není co více dodat. Naprosto skvělá knížka!! Neskutečně propracovaný děj, který mě váthl a nepustil až do poslední stránky. Má představivost pracovala na plné obrátky. Knížka si cenu zasloužila, všem vřele doporučuji.

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Tuto autorku beru jako lehké čtení. Příběhy jsou čtivé a vždy tím zabiju nějaký ten čas. Ale toto dílo mě hodně zklamalo. Od samého začátku jsem si dokázala představit, kam bude příběh směřovat, a ono se tak vážně stalo, nepřišel žádný zvrat a zbytečně jsem tím ztratila spoustu času, který jsem mohla věnovat daleko lepší oddechové knížce.

05.04.2018 2 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Nejedná se o typický autorův žánr, ale přesto jsem se do knížky pustila. Téma bylo velice zajímavé, ale zpracování mi už tak dobré nepřišlo. Rozhodně se nejedná o nějaký propadák, ale víckrát po knize určitě nesáhnu.

05.04.2018 3 z 5

O dívce Grace O dívce Grace Anthony Doerr

První půlku knihy, možná i více, jsem se dost nutila ke čtení, ale konec jsem zhltla během pár hodin. Jako první dílo autora jsem přečetla Světla, a tyto dvě knížky se rozhodně srovnávat nedají. Je to zajímavý příběh, a kdyby na něm autor pracoval také 10 let, určitě by z toho vymáčkl ještě více.

Birthday Girl Birthday Girl Haruki Murakami

Taková další Murakamiho jednohubka. Přečteno během chvilky a po zbytek dne hlavním tématem mých myšlenek - klasický otevřený konec, kterým dává možnost rozvinout naši vlastní fantazii.

Easy? Easy? Tammara Webber

Naprosto jednoduché čtení - příjemná oddychovka. Jako náctiletá, bych knížku pravděpodobně hodnotila lépe.

05.04.2018 3 z 5

Utrpení mladého Werthera Utrpení mladého Werthera Johann Wolfgang Goethe

Pro mě jedna z knížek, kterou bych zařadila mezi mých top 10. Ač jsem od ní moc nečekala, naprosto mě vtáhla a nemohla jsem ji odložit. Kdykoliv nemám rozečtené něco jiného, po této knížce ráda sáhnu a opět jí listují.

10.05.2017 5 z 5