NannyOgg24 NannyOgg24 komentáře u knih

Karibské tajemství Karibské tajemství Agatha Christie

Asi se opakuji, ale Agatha nikdy nezklame a vždy překvapí.

11.07.2021 5 z 5

Život udeří, kam se mu zachce Život udeří, kam se mu zachce Petra Hülsmann

Pěkně napsaný příběh. Hlavní hrdinka mi byla velmi sympatická. Toto je druhá kniha od autorky a myslím, že ne poslední.

06.07.2021 5 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Krásná romantika. Pochopitelně předvídaný konec, ale to knize nic neubírá na kráse.

03.07.2021 5 z 5

Hrrr na ně! Hrrr na ně! Terry Pratchett

Noční hlídka je prostě super. Patří k mým nejoblíbenějším ze Zeměplochy. Vždy mě pobaví a překvapí.

02.07.2021 5 z 5

Příběhy ze země, kde gekoni dávají dobrou noc Příběhy ze země, kde gekoni dávají dobrou noc Sarah Hlousek (p)

Podle recenzí jsem od knihy čekala víc, ale četla se nakonec dobře. Člověk je nucen zamyslet se nad naším životním stylem. Doporučuji všem, kteří si myslí, že se máme špatně.

19.06.2021 4 z 5

Letargie Letargie Antonín Mazáč

Skvělá detektivka. Dostala mě hned první kapitola - její závěr. Kniha má spád a nečekané rozuzlení. Určitě si od pana Mazáče přečtu ještě něco.

12.06.2021 5 z 5

Vraždy na Ledňáčkově vrchu Vraždy na Ledňáčkově vrchu Sophie Hannah

V celku podařená detektivka, ale Agatha to není.

06.06.2021 4 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Krásná oddechovka. Pěkně napsaný romantický příběh a nádherně popsané zvyky v Japonsku. Za mě jedna z nejlepších v této sérii.

29.05.2021 5 z 5

Vraždy podle abecedy Vraždy podle abecedy Agatha Christie

Agatha nikdy nezklame. Letos čtu její knihy v rámci výzvy Fb Agatha.cz.

23.05.2021 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Ze začátku nic moc, i jsem přemýšlela, že knihu odložím a nedočtu. Ale pak se to rozjelo, líbila se mi hlavně druhá část vyprávěna Daphne.

20.05.2021 4 z 5

Růže a čokoláda Růže a čokoláda Teresa Simon (p)

Pěkně napsaný příběh. Někdy jsem se v postavách ztrácela, chce to větší soustředění. Jediné, co bych knize vytkla je hůře čitelný druh písma, kterým jsou psány dopisy.

16.05.2021 4 z 5

Zpověď knihkupce Zpověď knihkupce Shaun Bythell

Pěkně napsaný deník, se všemi starostmi i radostmi, které práce s knihami obnáší. Lehce satirický humor je už jenom třešinka na dortu.

10.05.2021 5 z 5

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Zajímavě vykreslené postavy, kniha má spád a dobře se čte. Těším se na další díly.

01.05.2021 5 z 5

Podzimní boogie-woogie Podzimní boogie-woogie Jan Švancara

Pohodová detektivka, dobře se četla. Ocenila jsem, že se děj odehrává v Brně.

29.04.2021 4 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Agatha vždy překvapí. I když jsem knihu již četla, objevila jsem něco, co jsem zapomněla. Tak je to vždy. Skvěle napsaná detektivka, perfektně vykreslené jednotlivé postavy.

26.04.2021 5 z 5

Báječný krámek s čokoládou Báječný krámek s čokoládou Jenny Colgan

Pěkný příběh, stojí za přečtení. Veselý i smutný, stejně jako život.

23.04.2021 4 z 5

Nová doba Nová doba Marie Lamballe (p)

Po dlouhé době jsem přečetla knihu z války nebo těsně po válce a líbila se mi. Zajímavé jsou pohledy různých hrdinů.

18.04.2021 4 z 5

Bretaňský odkaz Bretaňský odkaz Jean-Luc Bannalec (p)

Komisař Dupin je můj oblíbenec. Konec nabírá jako vždy spád, kniha se čte dobře. Žádné krváky a neuvěřitelné situace.

14.04.2021 5 z 5

Čokoládový průšvih Čokoládový průšvih Petra Hülsmann

Perfektní kniha. Někdo tady psal, že by se s Isabel nechtěl kamarádit, já bych jí teda za kamarádku chtěla. U knihy jsem se bavila. Určitě si od této autorky přečtu i něco jiného, toto byla moje první kniha.

08.04.2021 5 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Tyto detektivky se mi moc líbí. Napínavé až do konce a velmi dobře se čtou. Můžu doporučit všem, kteří mají rádi napětí.

05.04.2021 5 z 5