nakavusterezou nakavusterezou komentáře u knih

Tahle kniha tě miluje Tahle kniha tě miluje PewDiePie (p)

Knihu jsem dostala na recenzi a jsem ráda. Jelikož tohle není tak úplně kniha určená pro mě. Já mám citáty ráda :D Nějaké ty "citáty" se mi líbily i zde, od Pewdiepiee, zasmála jsem se, ale kdybych za knihu dala 350,- ... byla bych opravdu zklamaná. Po grafické stránce je kniha vyvedené, na tom si opravdu dali všichni velkou práci a je to vidět.

Kniha určitě udělá velkou radost někomu, kdo je stejně sarkastický a dělá si srandu z citátů, stejně jako autor v této knize. Také kniha určitě udělá radost fanouškům Youtubera Pewdiepiee, jak jinak :D Ale jinak nevím, komu jinému by kniha mohla udělat radost no ... :)

03.12.2018 2 z 5

Terka a její jednorožec Terka a její jednorožec Dana Simpson

Hezký komiks, který rozveselí a pohladí po duši, pokud čtenář má smutnější nebo těžší období :)
Oba hlavní hrdinové - Jednorožka a Terka jsou super :D

Jen co mě trochu zarazilo bylo to, že v originále se Terka jmenuje Pheobe ... proč nezůstalo originální jméno? :D

15.11.2018 3 z 5

Pečeme s Kafkou Pečeme s Kafkou Tom Gauld

Zřejmě mi nesedí britský humor. U pár "scének" jsem se opravdu zasmála, ale u většiny jsem to nepochopila :D Každopádně větší zalíbení budou mít ti čtenáři, co mají načteno hodně z klasiky (v tomto ohledu mám hodně mezer, tak možná taky proto) :)

14.11.2018 2 z 5

Anatomie skandálu Anatomie skandálu Sarah Vaughan

Super čtení!
Nečekejte žádné nečekané převraty, ale kvalitní čtení, které se zabývá nepříjemným tématem, které se dotýká především žen.

12.11.2018 4 z 5

Cesta časem - světové dějiny v obrazech Cesta časem - světové dějiny v obrazech Peter Goes

Skvěle zpracovaná dětská kniha (nejen pro děti!), u které se opravdu každý čtenář, kterému se dostane do rukou, zabaví :)

04.11.2018 4 z 5

Proč máma pije Proč máma pije Gill Sims

Kniha mě bavila. Párkrát jsem se u ní i zasmála nahlas :D ale postupem času to bylo už furt to stejné dokola, takže mé počáteční nadšení upadlo.

04.11.2018 3 z 5

Srdce mluví Srdce mluví Cleo Wade

Hezká a mile motivující kniha pro mladistvé, která se do dnešní době velmi hodí :)

23.10.2018 3 z 5

Deník moderní jogínky Deník moderní jogínky Šárka Vojáčková Konečná

Kniha mě ve výsledku spíš nebavila než bavila. Byly tam pasáže, které jsem si užívala (vzpomínky do minulosti nebo povídání o životě, který žila v Indii), ale co se týče samotné jógy a všechno s ní spojené ... to není nic pro mě.

Bohužel jsem od knihy čekala trochu něco jiného :(

Ale věřím, že ten, kdo se jógou alespoň troch zabývá a něco o ní ví, čtení si velmi užije.

Kniha je sepsaná krásným jazykem ♥

23.10.2018 2 z 5

Mortina Mortina Barbara Cantini

Hezké čtení, které je tématické :) Smíchy jsem teda neumírala, ale i tak jsem moc ráda, že mám knihu v knihovně ♥

21.10.2018 4 z 5

Májové růže Májové růže Dot Hutchison

Dočetla jsem a nevím, co si o knize mám myslet a jak ji mám hodnotit.

Ten, kdo očekává pokračování prvního dílu Sběratel motýlů, tak bude hořce zklamán. Ten, kdo si knihu chce přečíst jen kvůli skvěle super rychle čtecímu stylu autorky, zklamán nebude. Ale ten, kdo si knihu chce přečíst kvůli jejímu žánru ...eee, to radši ne :) :D

12.10.2018 2 z 5

Taneční studio 2 Taneční studio 2 Béka (p)

Tento díl mě již tolik nebavil, jako díl první.
Ale to bude tím, že komiks jde totálně mimo mojí věkovou kategorii :D

09.10.2018 2 z 5

Biblické příběhy pro nevěřící děti Biblické příběhy pro nevěřící děti Martin Vopěnka

Hezké zpracování nejčtenější knihy světa, Bible. Musím říct, že i pro ateistu je to hezké a zajímavé čtení :)

07.10.2018 3 z 5

Tenkrát Svět Tenkrát Svět Lukáš Vincour

Nádherná kniha s velmi krásným, pravdivým a silným příběhem ♥ Ilustrace jsou naprosto nádherné, krásnější jsem zatím v žádné knize neviděla :)

Tohle si musí přečíst všechny děti .. i dospělí, třeba se jim konečně otevřou oči :)

07.10.2018 5 z 5

Taneční studio 1 Taneční studio 1 Béka (p)

Milé zpestření mezi náročnější četbou :)
Pro mladé slečny jako stvořené, určitě se v tom najdou a čtení komiksu si náramně užijí :)

07.10.2018 2 z 5

Drama Drama Raina Telgemeier

Já zkrátka její komiksy miluju ♥ Tento se mi moc líbil a je jeden z těch lepších od paní Rainy :)

05.10.2018 4 z 5

Terapie sdílením Terapie sdílením Ester Geislerová

Tohle mělo zůstat na instagramu. Nic víc k tomu ani říct nemohu :)

04.10.2018 1 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Zprvu jsem knize chtěla dát pouze 3*, ale konec byl tak skvěle napsaný, že jsem musela své hodnocení změnit.

Průběh příběhu je místy nuda - stále to stejné, ale když si počkáte, dočkáte se super příběhu :)

Navíc téma mazání paměti a hra s pamětí mi přijde opravdu skvělé jako téma k thrilleru. Což mě přivádí ještě k jednomu bodu. Příběh na mě působil spíše jako detektivka, nežli thriller.

29.09.2018 4 z 5

Otevřená zpověď rodiny Prudilů Otevřená zpověď rodiny Prudilů Daniela Kántorová

Za mě rozhodně ne!
Autorka měla zůstat u přispívání na facebook a její webovku, tohle se do knižního světa nehodí :)

14.09.2018 1 z 5

Město v noci Město v noci Petra Bartíková

Taková malá kouzelná kniha ♥

10.09.2018 3 z 5

Příběh života: Evoluce Příběh života: Evoluce Fiona Munro

Skvělé, skvělé ♥
Ilustrace nádherné, popisky stručné, ale přesto plné zajímavých informací.

10.09.2018 5 z 5