Terka a její jednorožec

Terka a její jednorožec https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391496/mid_terka-a-jeji-jednorozec-ODv-391496.jpg 4 21 5

Terka a její jednorožec série

Věříte, že existují jednorožci? Terka ano. Jak by taky ne, když jednoho z nich trefila kamenem do hlavy, když házela žabky u rybníka! Marigold Nozdra Božská dobře ví, že patří mezi nejkrásnější stvoření na celém světě, a navíc je i kouzelná, takže je tak trochu (vlastně docela dost) marnivá. Ale ač je to neuvěřitelné, toto do sebe zahleděné mýtické stvoření a bystré energické děvče s velkou fantazií a běžnými problémy se stanou nejlepšími kamarádkami. Budou si hrát na nepřemožitelné hrdinky, půjdou na pyžamový večírek, budou sbírat holčičí drby a létat s větrem o závod. Jednoduše to bude ohromná jízda plná legrace - a to i přesto, že Terku spolužačky nazvou exotem a Princeznou Hlupačkou po sto padesáté první.... celý text

Komiksy Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CPress

Pheobe and her Unicorn , 2014

Bella11
14.04.2023 5 z 5

Knížka bylo moc hezká, ale myslím, že je srovnatelná z dvojkou (četla jsem to pozpátku ...:-))

hippiesak
02.11.2022 4 z 5

Velice vtipné :) To si půjčili děti v knihovně a já jim to předčítám (mladší ještě číst neumí) a já se u toho fakt bavím :) :) :) Ten (ta) jednorožec je fakt egoista :) :) :) Fakt vtipné od začátku až do konce, cca 200 stran. Textu relativně dost, takže to není na 15 minut ;)

SonaH
10.09.2021 4 z 5

Me dcerce (7/8 let) a jejich kamaradkam se komiks Terka a jeji jednorozec moc libi. Az tak, ze jsme koupily druhy dil. Ja uz jsem na to asi trochu stara, ale chtela jsem se tim prokousat. Dcera ve svem veku urcite nemuze vsem vyrazum rozumet, misty jsem se usmala, misty jsem nechapala. Mozna generacni rozdil. :-D Ovsem hodnotim dle oblibenosti pro cilovou skupinu s tim, co mi ma ratolest odpovedela: Mami, neni dulezity, jestli uplne vsemu rozumim, ale jestli se mi to libi!

nakavusterezou
15.11.2018 3 z 5

Hezký komiks, který rozveselí a pohladí po duši, pokud čtenář má smutnější nebo těžší období :)
Oba hlavní hrdinové - Jednorožka a Terka jsou super :D

Jen co mě trochu zarazilo bylo to, že v originále se Terka jmenuje Pheobe ... proč nezůstalo originální jméno? :D

TERI16
09.10.2018 5 z 5

Tohle je tak perfekní, úžasný a proste nelepší dětský komiks mooooc doporučuju všem! (mimochodem 15.10.2018 vychází i druhý díl Terka a její jednorožec prostě válí!)

Dana Simpson
americká, 1977
2018  85%Terka a její jednorožec
2018  79%Terka a její jednorožec prostě válí!

Kniha Terka a její jednorožec je v