NADEI NADEI komentáře u knih

Ross Poldark - Návrat domů Ross Poldark - Návrat domů Winston Graham

Ani jsem se pořádně nezačetla, nebylo to nic pro mě, takže jsem odložila.

26.12.2018

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Oddělení Q mě prostě baví, i když tentokrát trošku příběh kolísal, v závěru celého vyšetřování dostal ten správný říz. Dovedu si představit chudáka Asada, jak si cumlá bolavý paleček, no to přece nemůže nikoho nechat chladným a právě takové skvělé složení celého oddělení dělá ty knížky tak krásně čtivé.

01.12.2018 4 z 5

Skála Skála Peter May

Nečekejte klasickou detektivku, ale strhující vyprávění kde se snoubí drsná příroda ostrova Lewis, současný život hlavního hrdiny, který se na ostrově narodil, po letech se vrací vyšetřovat vraždu a začne vzpomínat na své dětství a mládí. Kniha mě naprosto dostala, všem doporučuji.

27.11.2018 5 z 5

Park ozvěn Park ozvěn Michael Connelly

Kniha se prostě nedala odložit. Strhující a napínavé drama mezi Harrym a sériovým vrahem, protkané korupcí. Super čtení.

23.11.2018 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Pan Nesbo prostě umí o tom žádná.

15.11.2018 4 z 5

Pomsta Pomsta Martina Cole

Nevím co si mám myslet, námět dost dobrý, ale pojetí bez náboje, jen samotný závěr to trošku napravil, takže jen za 3.

09.11.2018 3 z 5

Hon se smrtí Hon se smrtí Peter James

Moje první setkání s touto sérií a určitě v ní budu pokračovat. Ožehavé téma, které nemůže nikoho nechat chladným, zvlášť pokud je sám rodičem. Skvělé, napínavé, smutné a velice emotivní čtení. Doporučuji !

06.11.2018 5 z 5

Kane a Abel (1. část) Kane a Abel (1. část) Jeffrey Archer

Žánr pro mě z úplně jiného soudku, ale zklamaná jsem nebyla. Plně jsem se ponořila do dvou rozdílných osudů obou chlapců i když ne vždy šťastných. Určitě se podívám po další knize.

30.10.2018 4 z 5

Dokonalá vražda Dokonalá vražda Peter James

Nenáročné čtení neurazí, ani nenadchne.

25.10.2018 2 z 5

Dcery Lamače kostí Dcery Lamače kostí Ted Dekker

Pro mě děj byl emočním zážitkem, který trochu zkazil samotný závěr, kdy se z hrdiny stal superman, co běhá s rozdrcenou patou.... těžko tomu uvěřit. Proto jen 4 hvězdičky, ale celkově moc hezká knížka.

24.10.2018 4 z 5

Hodinář Hodinář Jeffery Deaver

Jako vždy super čtení !

21.10.2018 5 z 5

Metoda 15/33 Metoda 15/33 Shannon Kirk

Ne, že by to byl nějaký velký trhák, ale moje zvědavost , jak to všechno dopadne byla větší, takže jsem s klidem dočetla. Nakonec celkem dobré 3 hvězdičky.

12.10.2018 3 z 5

Motýlí dům Motýlí dům Kerstin Signe Danielsson

Dobře napsaná detektivka, která opravdu nenudí. S vraždou starého muže se začnou rozplétat osudy mnoha lidí, které sahají do hluboké minulosti. Rozbíhá se poutavé vyšetřování, propojené osobním životem samotných vyšetřovatelů. A závěr? No ten mi vzal dech! Musím se podívat i po dalších knihách těchto autorů.

06.10.2018 4 z 5

Mrazivý chlad Mrazivý chlad Sandra Brown

Vcelku dobré počtení, nezklamalo, ani nenadchlo. Kdo má rád romantiku okořeněnou troškou napětí, tak můžu doporučit, ten zklamaný určitě nebude.

02.10.2018 3 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Opět skvělé oddělení Q včele s Carlem a zábavným Asadem. Kniha sleduje několik dějových linek, které se navzájem prolnou a zároveň se odhalí neradostné dětství a samotný život Rose. Napínavé a díky Asadovi i humorné čtení, možná se také někdy dozvíme i o jeho minulosti.

27.09.2018 4 z 5

Hra na pravdu Hra na pravdu Stella Blómkvist

Tentokrát mě Stella trošku zklamala. Děj neměl žádný velký spád, který by držel v napětí, takové nijaké jednoduché čtení. Rozhodně to autorka umí daleko lépe.

17.09.2018 3 z 5

Jen pro zvané Jen pro zvané James Patterson

James Patterson- - jeho knížky čtu moc ráda, tady jsem se nějak nemohla začíst, ale přibývajícími stránkami, jsem se ponořila do strhujícího děje se ztracenými celebritami a vraždícím klanem . Druhá polovina knihy byla napínavá přesně tak , jak to James ve svých knihách umí.

12.09.2018 4 z 5

Dvojče Dvojče Tess Gerritsen

Nemám , co bych vytkla. Tess prostě umí vtáhnout do děje a tohle byla další skvělá kniha v sérii.

08.09.2018 5 z 5

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Takové příběhy, kde se prolíná minulost se současností se mi moc líbí. Sledování několika lidských osudů, které se navzájem prolnou i když někdy tragicky. Dobrá oddechovka.

22.08.2018 4 z 5

Andělé Andělé Stella Blómkvist

Za mě určitě dobré počtení. Pro nás divná jména mi a tolik nevadila, téma knihy bylo zajímavé a těhotná lesbická advokátka v pohodě. Určitě se poohlédnu po další knize.

18.08.2018 4 z 5