nadali nadali komentáře u knih

Člověk musí hořeti Člověk musí hořeti Aleš Palán

Dobře položené dotazy a moudré a laskavé odpovědi :-) Krásná kniha, ve které - přes všechna úskalí - naděje neumírá.

09.07.2019 5 z 5

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Svěží sloh, některé dějové linky předvídatelné, ale i tak moc pěkná detektivka :-)

08.07.2019 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Naprosto skvělá kniha, která mě vtáhla a nepustila.
Těžké téma, ale skvěle uchopené. Prostě paráda.

28.05.2019 5 z 5

Falešný román Falešný román Magdalena Mintová

Oddychovka pro mladé :)

03.02.2019 3 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Pachatel je zřejmě geniální a navíc zvládá bilokaci. Tenhle román už je moc, i když Joonu Linu fakt můžu.

03.02.2019 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Velmi čtivá romantická pohádka pro velké holky :-)

01.01.2019 4 z 5

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

Nádherný dojemný příběh. Vždycky u něj brečím :-D

18.11.2018 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Skvělá kniha. Doporučuji čtenářům, kteří mají rádi napínavé příběhy. Přečteno za dva večery, nešlo se odtrhnout.

18.11.2018 5 z 5

Divná Jadie Divná Jadie Torey L. Hayden (p)

Napínavá kniha do poslední stránky. Nicméně jako pro matku tří dcer to pro mě bylo drsné čtení.

11.08.2018 4 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Kohokoli bych oželela, ale jí ne, měla jsem k ní vztah. byla mi blízká - je mi fakt smutno. Některé z předchozích dílů se vlekly, ale tuhle knihu mi četl Hynek Čermák, byla jsem nadšená. Ale smutná, fakt smutná.
Přeji krásné čtení a jestli budete chtít někomu rozbít při čtení dršku, tak se fakt nedivím :))) Já osobně mám dva favotrity :D

08.04.2018 4 z 5

Doktor Proktor a vana času Doktor Proktor a vana času Jo Nesbø

Zábavná kniha pro děti s nezaměnitelným Nesbovým humorem.

08.04.2018 4 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Moje druhá kniha od tohoto autora. Je vidět, že autor a hlavní hrdina jsou ještě v rozjezdu :)

16.10.2017 4 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Napínavé čtení, pro mě první setkání s Jo Nesbem.
Překvapivé zvraty a nepředvídatelné momenty :)
Doporučuji všem, co mají rádi napětí.

16.10.2017 4 z 5

Mezi zlatokopy Mezi zlatokopy Jack London

Knížku jsem přečetla jako dospívající holka. Odchována bratrovými hrami na indoše a otcovými rodokapsy jsem ji zblajzla jako malinu :) Je to moje oblíbená knížka, doufám, že se k ní zase vrátím (v důchodu) :)))

14.05.2017 4 z 5

Modlitba za Owena Meanyho Modlitba za Owena Meanyho John Irving

Mám s Irvingem jako autorem vždy trochu problém. Souvisí asi s mou netrpělivostí. V tomto příběhu jsem trpěla stejně jako u knihy Pravidla moštárny. Myšlenky kolem mě plynuly a plynuly a plynuly :)
Kniha stojí za přečtení. Občas slyším v noci Owena, jak ječí na půdě :))

28.01.2017 4 z 5

Začínat od nuly Začínat od nuly Johnny Allen Hendrix