mysacka mysacka komentáře u knih

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Když nebudu počítat sex, který je v každém díle "originální".. dějem se mi líbila.. ke konci mě hrdinka trochu štvala, jak se nemohla rozhoupat a natahovalo se to, i když každý díl měl něco do sebe. Mohu doporučit, moc se mi série Božských líbila.. ted lituj, že jsem si koupila Vášnivýho a ne tuto sérii :-(

17.09.2015 4 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Knihy od této spisovatelky miluji, co se týká děje, můžete od ní čekat cokoli. U tohoto příběhu jsem brečela jako želva. Svojí kvalitou příběhu je srovnatelná s Než jsem tě poznala. Těším se na další přeložen knihy, co se chystají vyjít... a že by jich na překládání z angličtiny bylo.. hold se budu muset asi zdokonalovat v cizím jazyce, protože počten od této autorky stojí za to.

28.08.2015 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Líbila se mi snad více než první díl, každý z příběhůměl něco do sebe.doporučuji

28.08.2015 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

První co jsem četla, tak knihu vášnivý.. a musím říct, že s Božksým se nedá srovnat. Parádní kniha, uplně mě dostala.. velmi čtivá a nevydržíte v klidu při těch představách :D přečetla jsem ji najeden zátah, což je trochu škoda.. teď pokračuji v druhé knize a musím říct, že mě asi dostává ještě víc, třeba scéna na začátku v restauraci :D prostě doporučuji.

24.08.2015 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Chci se jen zepatat.. četla jsem knihu v prvním vydání. Je zde někdo, kdo ji četl i v tom novém? Jde mi o to, jestli v textu není třeba nějaký rozdíl, něco nechybí nebo tak.. zda je rozdíl pouze ve vazbě. Sice jsem mělaknihu půjčenou a asi ji ted číst nebudu, jen jsem prostě takový blázen, že jimusímmít vknihovně a musím si jikoupit a přávě jsem narazila i na toto druhé vydání...

10.07.2015

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Knihu jsem přečetla během dvou dnů a docela mě mrzí, že jsem si ji víc nevychutnala.. ale děj jsem i přes někdy otravné popisky o velrybách :D úplně hltala. Ke konci knihy jsem se stejně neubránila dvakrát slzám, jak milo Mika líto. Myslím si, že knihu nemá cenu srovnávat s Než jsem tě poznala, protože kždý příběh je originál. Ať už se kterékoli dílo autorce povedlo jinak, všechny knihy nemohou být psány stejně a popravdě jsem si přála, ať jednou kniha končí jinak... Ještě pořád si v hlavě přemítám co vše se v knize odehrálo, ty pocity lidí a toho zoufalství co Mika k Lize a Liza k dětem prožívali, především ke konci knihy.

Knihu bych určitě doporučila a hlavně siji přečíst pomaleji, ať vstřebáte všechny události a pocity a vychutnáte si ji. Určitě si knihu přečtu ještě jednou minimálně a pomaleji, protože si ji ještě víc užiju :-) Nevím proč, ale s touto knihou jsem se zžila, protože jsem v tom tak trochu našla i ten svůj, co se týká Steva nebo i dítěte.

10.07.2015 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Páni! Strašná knížka :-) dočetla jsem si s pláčem, neschopná mluvit se svým přítelem, který nechápal a ptal se, co se stalo.Kniha mě uplně rozhodila. Musím říct, že je to nejlepší kniha, kterou jsem kdy četla. Do kůže Lou jsem se vžila hned a do Willa se zamilovala :D knihu nelze posuzovat, kdo chce, tak si ji přečte a uvidí sám. Je to opravdu silný příběh jedné velké lásky a určitě ho budu vstřebávat několik dní, jako by byl můj vlastní. Až tak nečekaně se mnou kniha zamávala :-)

22.05.2015 5 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

na netu jsem narazila na tuto stránku a koukám na ty všechny knihy.. http://www.goodreads.com/series/90841-on-dublin-street znáte stránku někdo a ty knihy?

19.03.2015 5 z 5

India Place India Place Samantha Young

Zjištovala jsem v nakladelství, jak to vypadá s výtiskem u nás. Bohužel zatím pořád se jedná o autorských právech, ale pokud se zadaří a dopadne vše dobře, knihu bychom si mohli vychutnat už na podzim 2015

17.03.2015 5 z 5

London Road London Road Samantha Young

Opět přečtená na jeden zátah a hned objednán nový díl... další krásná kniha, která vás svým příběhem strhne. Uvolňující, zároveň k zasmání, především třetí díl jamaica lane. Každý z příběhů z této série má své kouzlo, šarm... vysnění muži všech dam, kteří snad v reálném životě neexistují, aby měli téměř všem p pohromadě. Tak pokud dámy rády sníte, vřele doporučuji ;-)

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Úžasná kniha, vřele doporučuji. Čte se sama a okamžitě vás zaujme, vtáhne do děje.. takže ocení ti, co nemají rádi zdlouhavé uvody o ničem. Pokud jsem dobře četla na anglických stránkách a pochopila... série má zatím a asi konečných šest dílů. Musím říct, že všechny tyto díly stojí za přečtení. dodnes jsem nanašla autora knih, který by mi svým stylem psaní sednul tak, jako je samantha y.

India Place India Place Samantha Young

Docela mě zklamalo české nakladatelství, které neplánuje tuto knihu vydat během letošního roku. Jak to vypadá, příznivci samanthy jako já si budou muset počkat delší dobu na další díl nebo se pustit do čtení v jiném jazyce.

16.03.2015 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

I když nakonec taková romantika, co jiného čekat. Ohledně děje se mi kniha velmi líbila. Díl od dílu lepší, co se týká děje a ne sexu.. konec nakonec dopadl, jak jsem si přála ;-) občas mi ty sexuální scénky už lezly krkem.

16.03.2015 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

druhý díl nezklamal, velice příjemné čtení... i když už jsem více hltala ten děj kolem než sexuální hrátky, které se docela opakují.. ne přímo. Jinak doporučuji z tohoto žánru tvrdšího sexu než ty napodobeniny jiných knih. Ale toto už je každého názor.

16.03.2015 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Velice čtivá knížka a to od začátku až do konce. Během týdne přečtená a hned se kupoval druhý díl. V době kdy vycházela, velice oblíbená. Dnes bych věděla už i o lepších. Ale ráda se k ní vracím. Film mě nezklamal v tom, že bych si knihu znechutila, ale pro toho, kdo viděl jen film.. je ta krása toho děje, ty myšlenky v hlavě skryté. A pak se mě ptají proč to a to :-) určitě stojí za to si přečíst. Uvolňující knížka plná ohromného vzrušení :-D

16.03.2015 4 z 5

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

Některé kapitoly zbytečně zdlouhavé a nezajímavé. Jinak mohu knihu doporučit. Co nedoporučuji, tak dívat se na film. Knihu jsem četla na dvakrát. Asi po půlce knihy mě lákalo podívat se i na film a totálno katastrofa. Pak mi trvalo zas nějaký měsíc, než nakdu cestu zpět k tomu, abych ji přečetla. Ve zdlouhavém filmu děj o ničem a konec.. komedie. To samé mě trochu mrzelo i od knížky, ale jinak velmi pěkná, když popustíte fantazii dle svého a ne filmu :-)

16.03.2015 2 z 5

Čtvrtý jezdec Čtvrtý jezdec Kate Thompson

knihu jsem četla někdy před sedmi lety a musím říct, že i když jsem v té době tolik nečetla, kniha byla velmi chytlavá. Zajímavý příběh, v mé knihovně si místo našla a čeká na další generaci.. Mohu doporučit.

16.03.2015 3 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Autorku jsem si oblíbila hned po přečtení prvního dílu. Jeden díl je opravdu lepší než druhý. Musím říct, že Jamaica Lane se autorce povedla nejlépe. Příběh olivie a natea vám vezme dech, jako by byl přímo váš. Knihu jsem přečetla během pěti dní, jak jsem děj hltala. A ted po přečtení :-D musím říct, že mě ještě žádná kniha tak nefostala jako tato. Uplně mi bylo líto, že jsem u konce a zatím žádné jejich pokračování. S touto dvojicí a jejich příběhem se mi loučí velice těžce. Zřejmě se pustímdo knihy ještě jednou a bufu si ji vychutnávat zas o něco víc a pomaleji :-) dalšího dílu se už nemohu dočkat. Jen mám obavy, zda už nebude konec.