mulder mulder komentáře u knih

Záblesk Záblesk Dean Koontz

V této knize je všechno, co od knihy očekávám:-)

03.11.2017 5 z 5

Temná hmota Temná hmota Blake Crouch

Výborná kniha:-)

29.10.2017 5 z 5

Nadobro ztracený Nadobro ztracený Harlan Coben

Četl jsem druhé vydání z roku 2017 s jiným obalem knihy. Kniha má napětí, spád, zvraty a zajímavý konec. Jako fanoušek tohoto autora doporučuji:-)

24.10.2017 5 z 5

Ztracený Thomas Ztracený Thomas Dean Koontz

Mě Odd prostě baví:-)

06.10.2017 5 z 5

Patnáctý skandál Patnáctý skandál James Patterson

Čtivá "rychlovka", která má spád.

15.09.2017 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Díky podobnosti s Mlčením jehňátek, jak již zde bylo dříve někým zmíněno, jsem "viděl" Anthonyho Hopkinse a příběh mi přišel známý a předvídatelný. Kniha se četla lehce, krátké kapitoly mi vyhovovaly, jejich konce měly udržovat čtenáře v napětí, u mě se to bohužel nepovedlo. Ale celkově je kniha povedená a rád zkusím i jiné od tohoto autora.

12.09.2017 4 z 5

Nerozlučný pár Nerozlučný pár James Patterson

Knihu jsem přečetl za dva dny, krátké kapitoly mi vyhovují. Příběh se mi líbil, ale od počátku jsem měl pocit, že autorem nemůže být James Patterson. Brzy jsem zjistil, že knihu napsal s Davidem Ellisem a možná to byla spíše jeho práce, jinak si to neumím vysvětlit. Ale jako věrný fanoušek J. Pattersona hodnotím knihu jako zdařilou.

07.09.2017 4 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Po třech knihách s Martinem Servazem, se kterými jsem byl velmi spokojený, příjemná změna. Kniha se mi četla lehce, bavila mě, 600 stran mi vůbec nevadilo.

01.09.2017 5 z 5

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

Za mě spokojenost s knihou. Jsem rád, že je autor mlád a dočkáme se jistě ještě mnoha takto zdařilých knih.

24.08.2017 5 z 5

Věčný Thomas Věčný Thomas Dean Koontz

Příjemné a odpočinkové čtení, knihy tohoto autora čtu rád.

16.08.2017 5 z 5

Podivný Thomas Podivný Thomas Dean Koontz

Deana Koontze mám rád, jeho knihy mě baví, Odd Thomas je čtivý, má spád i nutí přemýšlet.

11.08.2017 5 z 5

Bezmoc Bezmoc Dean Koontz

Výborná kniha, hezky se čte, sympatičtí hlavní hrdinové příběhu (celá rodina), jejich komunikace skvělá, doporučuji:-)

03.08.2017 5 z 5

Městečko Pines Městečko Pines Blake Crouch

Za mě spokojenost. Kniha se dobře četla, měla spád a ta zvědavost, jak to dopadne....:-)

26.07.2017 5 z 5

Tikot Tikot Dean Koontz

Pohádka pro dospělé, která se mi v podstatě líbila:-)

21.07.2017 4 z 5

Přímý zásah Přímý zásah James Patterson

U Jamese Pattersona nemám obavy, že by se mi kniha nelíbila, ve svém oboru patří k nejlepším a k mým nejoblíbenějším autorům. Mělo být vydáno rovnou pokračování, to je jediný nedostatek:-)!

06.07.2017 5 z 5

Město Město Dean Koontz

Dean Koontz je pro mě Pan Autor, možná někoho tato kniha zklamala, mě určitě ne. Kniha Město je jaksi jiná, ale mě tři dny bavila, vtáhla mě do děje způsobem, že jsem chtěl být součástí příběhu. Obdivuji každého, kdo dokáže takto psát:-)

30.06.2017 4 z 5

Smrt v zádech Smrt v zádech Harlan Coben

Mě tento autor zklamat nemůže, jsem jeho věrný fanoušek a jeho knížky mě baví:-)

25.06.2017 5 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

J. Deaver patří k mým oblíbencům, tentokrát jsem s knížkou trochu bojoval, knihy neodkládám, daleko jsem k tomu neměl, ale dal jsem na radu knížku dočíst. Udělal jsem dobře, po přečtení se změnil celkový dojem z knihy k lepšímu. Začátek knihy jsem musel přečíst ještě jednou, celkově hodnotím jako zvláštní a povedené.

20.06.2017 4 z 5

Pohozené kšandy kamaráda Standy Pohozené kšandy kamaráda Standy Dagmar Kýrová

Za mě naprostá spokojenost po všech stránkách, dětem i dospělým se knížka musí líbit:-)

17.06.2017 5 z 5

Přistižen Přistižen Harlan Coben