mStationka mStationka komentáře u knih

Strom duchů Strom duchů Barbara Erskine

Škoda těch pár stran zbytečně navíc....

02.08.2020 3 z 5

Nezlomná Nezlomná Lesley Pearse

Uz v prvnim dile me mrzelo ze Bell nezustala s Et. Dalsi pribeh hlavni hrdinky byl opet plny zvratu,bolesti a lasky...Mile,krasne...

25.07.2020 4 z 5

Společnice Společnice Lesley Pearse

Prvni jsem se lekla te tloustky knihy,vetsinou mam smulu,ze tlusta kniha je vlekla a tim padem me prestane bavit,nakonec docitam z duvodu ze nemam rada nedoctene knihy.Tato je ale mila,deje je v ni habadej,nechybi laska, zrada, napeti neskutecne zvraty,sila.... je tak mile ctiva,ze kdyz rano zacnete,do pozdiho vecera mate precteno.

22.07.2020 4 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Milá oddechovka, líbí se mi sexuální napětí a humor hl. postav

20.07.2020 4 z 5

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Wau, to byla jízda, určitě sáhnu po nějaké další knize od této autorky. Knihu jsem nedokázala odložit a skončila jsem se čtením v půl 3 ráno, kdy jsem se při zhasínání lekla vlastního stínu ????

20.07.2020 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Tak tohle bylo... skvělý.Netuším co ke knize dodat,měla vše

18.07.2020 5 z 5

Jsem rozohněná Jsem rozohněná Tahereh Mafi

Mno první díl měl skvěle našlápnuto a teď jsem najednou u konce třetího a říkám si, že v budoucnu čekat na další díly asi nebudu, takto mi to stačí a jsem spokojena, upřímně si myslím, že další díly by mě začaly už nudit.

12.07.2020 4 z 5

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Tak první díl slušný,doufám,že zbylé dva budou stejně čtivé jako tento

Na hraně věčnosti Na hraně věčnosti Jessica Ann Redmerski

No tak jasně,že jejich život nemůže být jen růžový ikdyž tedy - konečně... Začátek knihy nás hned smete. Kniha se čte dobře tak jako první díl,nakonci tohoto jsem si však uvědomila ,že by mi vlastně stačil jen ten první díl

Vůně jasmínu Vůně jasmínu Corina Bomann

Hezké,příjemné,smutné i veselé..

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Krásná kniha která se čte sama... člověk v ní najde vše co potřebuje /se slzou na krajíčku

06.07.2020 5 z 5

Věř mi Věř mi Kylie Scott

Tak tohle bylo tak strašně faaajn... bože díky za knihu kde frajer najde zalíbení v dívce jenž není další Barbinou! Líbil se mi smysl pro humor obou hl. postav a celkově je kniha za jeden necelý den přečtena tak, že se ani nenadáte a je konec..

02.07.2020 5 z 5

Lucianna Lucianna Bertrice Small

Trilogie není špatná,ale také to není nic, co by se mi vrylo do paměti na delší čas

01.07.2020 3 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Slza ukápla, hezky napsaná kniha..a to tajemno okolo prostě super

28.06.2020 4 z 5

Píseň zítřka Píseň zítřka Alice Peterson

Kniha je čtivá ale téma těžší, ikdyž se na konci člověk usmívá,je to tak trochu smutný úsměv. Mimochodem jsem si pustila písně - dle konce knihy... nejsou špatné ????

28.06.2020 5 z 5

Dům U Tří borovic Dům U Tří borovic Hana Marie Körnerová (p)

Hezké, čtivé nenáročné....příjemně stráven den s touto knihou

28.06.2020 4 z 5

Levandulový pokoj Levandulový pokoj Nina George

Nechapu hodnoceni knihy. Pribeh me absolutne nebavil,byl neskutecne roztahany.Kdyby z knihy zbyla jen polovina,bylo by to mozna lepsi.

22.06.2020 odpad!

Ostrov poslušnosti Ostrov poslušnosti Marina Anderson

Kniha se cte velmi dobre a po dlouhe dobe neco co mi zustane dele v mysli...super

16.06.2020 5 z 5

Šťastně až do smrti Šťastně až do smrti Anna Ekberg

Co o knize říct? Je to strašný psycho ???? plný dost zajímavých zvratů

11.06.2020 3 z 5

Noc v ráji Noc v ráji Candice Proctor

Opět jedna slaďárna, kniha čtivá natolik, že ji člověk slupne za jeden den naprosto bez problému. Příběh není přeslazen až z toho trnou chlupy hrůzou takže taky super ????

11.06.2020 4 z 5