MóňaVíšJak MóňaVíšJak komentáře u knih

John na konci umře John na konci umře David Wong

Mělo to šťávu

18.04.2022 3 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Svižné, sympatické, skvělí hlavní hrdinové, hned jdu na druhý díl - Sova.

25.03.2020 5 z 5

Vlci zimy Vlci zimy Tyrell Johnson

Velmi čtivé, takové lehké, zimní postapo, už se těším na druhý díl

25.03.2020 5 z 5

Poslední pes na Zemi Poslední pes na Zemi Adrian J. Walker

Pro všechny kdo milují psy- opravdu jsem se nasmála. Náhodou jsem ji dostala k svátku a je to pro mě překvapení roku- úžasně čtivé, svižné, super příběh! Kniha je psána z pohledu Linka - psa a z pohledu jeho pána Reginalda. Jak píše kolega výše, měli byste si upravit popis knihy, máte tam toho dost špatně.

12.06.2019 5 z 5

Temné dny Temné dny Manel Loureiro

Opět velmi čtivé a svižné jako první díl :-) už se těším na třetí

05.03.2019 4 z 5

Začátek konce Začátek konce Manel Loureiro

Velmi čtivá kniha, má svižný tempo, dovnitř je zasazen poutavý a originální příběh. Hlavní hrdinové velcí sympaťáci. Od půlky se četla prakticky sama a těším se na pokračování, už ho mám připravené na stolku, tak pokračujeme...

13.02.2019 5 z 5

Gejša Gejša Arthur Golden

Poutavý příběh z jiného světa. Ze světa gejš, společnic bohatých a vlivných lidí. Ze světa lží, přetvářky a nenaplněných snů.

06.02.2019 5 z 5

Noc oživlých mrtvol Noc oživlých mrtvol * antologie

Prakticky povinná četba pro všechny zombie maniaky a příznivce :-) čtivé, svižné, povídky jsou rozmanité, dané do různých časových rovin. Jsou kratší, takže se skvěle čtou před spaním :-)

06.02.2019 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Linda Castillo

Velmi čtivé, velmi zajímavé prostředí ????

07.12.2018 4 z 5

Tři vyvolení Tři vyvolení Stephen King

Jeden z nejlepších dílů ságy, až zde, jsem byla chycena za srdce a už mě to nikdy nepustí

16.08.2018 5 z 5

Pistolník Pistolník Stephen King

Byla jsem nesmírně natěšená na celou sérii, asi až moc, takže mě první díl poněkud zklamal, oproti tomu Tři vyvolení mě přesvědčili, že tahle série mě ovlivní už navěky, díky sai

16.08.2018 3 z 5

Zpěv Susannah Zpěv Susannah Stephen King

První půlka mě nudila, druhá byla úžasná

16.08.2018 3 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Pro mě jednoznačně největší překvapení tohoto roku :-) kdo má rád zombie apokalypsy a vztahy mezi přeživšími, bude nadšen

16.08.2018 5 z 5

Vzestup Guvernéra Vzestup Guvernéra Robert Kirkman

Mohu vám tedy říct, že už dlouho jsem nezažila, aby mi byla hlavní hrdinka tak protivná a abych si říkala - to je ale bl.á k.áva. Jinak všechny díly jsou super.

26.08.2016 5 z 5

Přízraky Přízraky Dean Koontz

Napínavé jak kšandy :-) dlouho jsem takhle napjatá nebyla, takže za mě paráda

22.06.2016 5 z 5

Nenávistní Nenávistní David Moody

Pro mě další příjemné překvapení z Levných knih :-) čte se dobře už od začátku a jednodušší styl někdy není vůbec na škodu. Jako oddechovka super

06.11.2015 3 z 5

Nejsem sériový vrah Nejsem sériový vrah Dan Wells

první půlka knihy byla parádní, druhá už více "fantasy"... mě to nevadilo, ráda sním, atd, Každopádně bych byla asi spokojenější, kdyby to zůstalo v té vraždící, skutečné, sériové rovině :-)

03.02.2015 3 z 5