Nenávistní

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sci-fi thriller Davida Moodyho uvádí na scénu Dannyho McCoyna, který je svědkem podivných a nevysvětlitelných násilností, jichž poslední dobou přibývá. Nejdřív se o všem v televizi mluví jako o zvláštnosti, ale během pár dní se násilí rozšíří tak, že se celá země hroutí. Děje se tu cosi podivného. Nikdo už nemůže věřit nikomu. Poté, co se Danny stane svědkem několika brutálních útoků na spoluobčany, se začne obávat o svoji rodinu a o své přátele. Rozhodne se, že je před „šíleným světem" zachrání. Poslání, které jej začne zcela pohlcovat a měnit jeho život v děsivou noční můru, začíná… Skvěle napsaný strhující příběh s fascinujícím podobenstvím, který má obecnou platnost a vysokou vypovídací hodnotu i o dnešním světě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46934/nenavistni-OBI-46934.jpg 2.824
Série

Hater 1.

Žánr
Romány, Thrillery, Sci-fi
Vydáno, Víkend
Orig. název

Hater, 2006

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Nenávistní

Přidat komentář
michaela.22
11. dubna

Kniha se mi líbila, zajímavý děj, čtenář chce vědět jak příběh skončí. O to více mne mrzel otevřený konec knihy. Bohužel nenaplnila moje očekávání, ale své čtenáře si určitě najde. Dále se mi nelíbí obálka knihy, ale s dějem dobře souvisí.

PAVEL z BRNA
16.06.2016

Opravdu skvělá kniha, která zobrazuje vzrůstající vztek ve společnosti. Všichni něco chtějí a když to nedostanou, jsou vzteklí ještě víc a právě toto kniha dobře zobrazuje. Pro mě je klíčové ponaučení, jak hlavní hrdina říká své manželce, že udělal maximum a že by mohla mít trochu vděčnosti místo toho, aby hledala chyby, co udělal špatně.


MóňaVíšJak
06.11.2015

Pro mě další příjemné překvapení z Levných knih :-) čte se dobře už od začátku a jednodušší styl někdy není vůbec na škodu. Jako oddechovka super

Faustka
09.06.2014

Nenávistní mají trochu jednodušší styl. Příliš jsem neočekávala a taky my to mnoho nedalo. Jen ujištění; do něčeho takového příště nejít.

lardis
16.01.2014

Zajímavý nápad, podle mě skvěle zpracovaný. Kniha je celkem čtivá a i když se může zdát stereotypní, příběh se neustále rozvíjí. Přečetl jsem ji skutečně jedním dechem a celou dobu jsem se bavil. Dílo mě zkrátka vtáhlo do děje jako málo co před ním. Hvězdičku dolů musím strhnout jen za jednu jedinou větu:

*SPOILER*
Věta zněla nějak: "Proč se to neděje v jiných zemích?" Tím se autor shodil. Protože: ano, proč? A kde jsou tedy armády jiných zemí? Nepoužít tuhle větu a Nenávistníky tudíž umístit po celém světě, byl by to pro mě plný počet.

Jitulisko
09.12.2012odpad!

Mno jediný jak jsem schopna se k tomuhle vyjadřit je krvavý haluz ....

Viviana
06.06.2011

Nevím, jestli skvěle napsaný příběh, spíš mi přišel mírně neobratný a až humpolácký, ale to možná bylo i takovým malinko prkenným překladem. První půlka mě ještě bavila, druhá už tolik ne a konec vyloženě zklamal... Ale jako jednohubka po obědě to tak zlé nebylo. :)

Doporučujeme

Midwichské kukačky
Midwichské kukačky
Robokalypsa
Robokalypsa

Štítky

americká literatura

Autor a jeho další knihy

David Moody
americká

Kniha Nenávistní je v

Přečtených29x
Doporučených1x
Knihotéce22x
Chystám se číst6x
Chci si koupit1x