Mistylady Mistylady komentáře u knih

Tajemství Lynburnů Tajemství Lynburnů Sarah Rees Brennan

Strašně chaotická knížka, špatně se mi četla, dočetla jsem, protože jsem chtěla vědět jak to dopadne. Že to má pokračování jsem netušila, jinak bych skončila hned na začátku :D

30.11.2018 1 z 5

Rockové tango Rockové tango Monika Wurm

Úžasná knížka, ale ten konec..... dočetla jsem to v noci a celou noc byla naštvaná :D Jako chápu že né vždy musí být happy end, ale tohle...

09.09.2018 4 z 5

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Výborné. Prvních 30 stran slabších, spíš jen popis a už jsem to chtěla vzdát a nečíst dál. Potom se to však rozjelo a jsem moc ráda, že jsem to nevzdala. Knížka je vtipná, romantická, přesně taková na letní dovolenou k vodě a nebo na podzimní večery u hrnku čaje.

03.09.2018 5 z 5

Náš tajný příběh Náš tajný příběh Jessi Kirby

Kniha je napsána svižným tempem, oddychovka, od začátku více méně jasné, jak dopadne, ale čte se moc dobře.

02.09.2018 3 z 5

Absint Absint Winter Renshaw

Přečteno během jednoho dne. Strhující romantická oddychovka, nemohla jsem přestat číst, nutně jsem chtěla vědět jak to dopadne.

15.08.2018 4 z 5

Končí sa to nami Končí sa to nami Colleen Hoover

Dlouho jsem si myslela, že bude mít knížka druhý díl, ale pak ten konec vzala na pár stránkách celkem hopem :D Krásná knížka s citlivým tématem, které je moc hezky zpracované. Colleen je prostě jednička.

06.07.2018 5 z 5

Princezna v utajení Princezna v utajení Connie Glynn

Moc hezká knížka a zajímavý námět. Četlo se to skoro samo.

03.07.2018 4 z 5

Nick a Norah: Až do ochraptění Nick a Norah: Až do ochraptění Rachel Cohn

U ničeho jsem už dlouho nenudila tak jak u téhle knihy. Zbytečně zdlouhavé, málo přímé řeči, prostě nuda, nuda, nuda.

19.06.2018 1 z 5

Léto s frajerem Léto s frajerem Petra Martišková

Mám to stejně jako jani. Přečteno za půl dne a i když už jsem jiné věkové kategorie, než pro jakou je kniha určena, líbilo se mi to moc. Musím se podívat i na ostatní knihy této autorky, píše opravdu moc poutavě.

05.06.2018 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

První díl mě bavil víc, ale to tak většinou bývá. I tak přečtenou během dvou dnů, nenudila jsem se u toho a četlo se to skvěle.

21.04.2018 4 z 5

Podělaným navrch Podělaným navrch Becky Albertalli

Jak píše většina, proti Simonovi slabý odvar. Molly řeší každou blbost jako konec světa. Snad jsem v jejím věku nebyla stejná :D

21.04.2018 2 z 5

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

Ze začátku mě kniha moc neupoutala, ale později se to rozjelo a zhltla jsem ji za odpoledne. Výborná, výborná, výborná :)) Hned jdu na druhou knihu od autorky.

16.04.2018 5 z 5

Tohle je mé Berkeley Tohle je mé Berkeley Adriana Michálková

Tak z téhle knihy jsme byla trošku zklamaná. Možná proto, že jsem nejdřív četla Sedmé nebe, které mě naprosto dostalo. Tohle bylo proti tomu takové utahané, moc pitvající, přišlo mi, že se řeší pořád dokola to samé. Hlavní hrdinka mi přijde strašně zmatená, každou chvíli jiná nálada, jiný názor, mění se jako větrná korouhvička. Knihu jsem dočetla, přečtu si i další, abych věděla, jak to skončí, ale na Sedmé nebe to nemá.

12.04.2018 2 z 5

Sedmé nebe Sedmé nebe Adriana Michálková

Zase jednou hodně dobrá knížka. Ve dvě v noci jsem se musela přemlouvat, abych šla spát, jinak ráno nevstanu :D Už aby bylo pokračování, jsem napnutá jak trenky :D

09.04.2018 5 z 5

Zkus mi věřit Zkus mi věřit Radka Bryšová

Na prvotinu to bylo hodně dobré. Přečetla jsem to za jeden den. Pár chyb tam bylo, ale určitě nic přehnaného. Těším se na další knihu, rozhodně koupím.

03.04.2018 4 z 5

Prstýnkové mámení Prstýnkové mámení Petra Nachtmanová

No jestli je taková dnešní mládež, tak potěš :)) Já bych vyfackala všechny tři :D Na jedno přečtení dobrý, ale nějak speciálně mě to neoslovilo. Je to na styl Lanczové, ale takové méně čtivé. To už radši doporučuji prvotinu Radky Bryšové Zkus mi věřit.

03.04.2018 3 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Ze začátku podobný styl jako u Erin Watt a Papírové princezny, tak jsem čekala něco podobného, ale je to úplně jiné. Přečteno za jeden den a už se těším na pokračování.

22.03.2018 4 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Přečteno za jeden den a bylo to úžasné. Nemůžu se dočkat druhého dílu.

16.03.2018 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Přečteno za dva dny, jako vždy skvělé :))

15.02.2018 5 z 5

Kluk mého srdce Kluk mého srdce Huntley Fitzpatrick

Tenhle druhý díl mě nudil. V půlce jsem to chtěla vzdát, ale vydržela jsem, i když na konci jsem byla ráda, že to už končí. Hodně slabý odvar prvního dílu.

13.02.2018 2 z 5