Mishaacka Mishaacka komentáře u knih

Mizení Mizení M. V. Jírová (p)

Instagram misha_cte_eroticke.romany

Nové rozšířene vydání, které vyšlo pod nakladatelstvím Solis

* Jak jsem mohl nevidět temnotu, která se v ní skrývá? Stejná jako moje vlastní temná strana, jež jsem díky svému novému já poznal. Teď se jí už nevzdám! *

* Takovou vášeň není možné přežít. Jednoho z nás zničí. Možná, že zahubí oba. *

fantasy erotická darkromance
milostný trojúhelník
fantasy svět, nadpřirozené bytosti
tajemství a záhady
střídání pohledu několika postav

První díl erotické fantasy trilogie Mizení

Hlavní postavy příběhu jsou Michelle, Ben a Samuel.
Příběh vás vtáhne hned od začátku, který se nese v tajemném duchu a nutí vás přemýšlet, kde jsme se ocitli, v jakém světě a mezi jakými bytostmi. I když je pomalejší začátek, tak je kniha čtivá a žhavá hned od prvních stránek a já jsem se nemohla odtrhnout.

Michelle má odjakživa zvláštní pouto k mystériím a záhadám. Při jedné z meditací se jí povede zmizet ze svého těla a přenést se někam jinam. Myslí si, že je to pouhý sen...
Michelle se přenese k Benovi, který k ní hned pocítí potřebu ji ochraňovat a tak ji vezme ke svému příteli Willovi, který se má pokusit Michelle pomoci a pochopit, co se s ní děje. U Willa potkává jeho nevlastního syna Samuela, který se k ní od začátku chová velmi odtažitě

První polovina knihy se odehrává v pomalejším tempu a je zaměřená převážně na vztahy Michelle s Benem a Samuelem. Jedná se o milostný trojúhelník, takže sledujeme vývoj 2 milostných vztahů.
Poznáváme také další důležité vedlejší postavy. Protože se jedná o 1.díl, tak má i pomalé tempo a rozvinutí příběhu smysl.

Míša vám představí 2 úžasné a zároveň rozdílné muže. S každým z nich si Michelle prožívá milostný vztah a vy tak máte potřebu je srovnávat a vybrat si jednoho z nich. A já si nevybírám = jsem pro oba stejnou měrou, protože každý z nich si ukořistil kousek mého srdce a chápu dilema Michelle

Od druhé poloviny nabírá příběh pořádné obrátky a ani chvíli se nenudíte, protože se pořád něco děje. Míša si připravila spoustu nečekaných zvratů a já se přiznám, že pro mě mnohdy překvapivých, protože jsem tohle opravdu nečekala
Příběh je plný tajemství, kdy se většina stejně neodhalí a když už si myslíte, že se něco vyjasní, tak přijde obrat a další záhada.
No a z toho konce si budete rvát vlasy a křičet touhou po pokračování...

Erotika na vás udeří už od prvních stránek, protože Míša se nedrží zpátky a tak je čtení pekelně žhavé od začátku do konce. A ty zvrácené scény z druhé části knihy jsem si vysloveně užívala.

06.05.2024 5 z 5

Perský květ Perský květ Mon Coucou

Instagram misha_cte_eroticke.romany

Našla jsem se jako žena. Nemusím se pro nikoho přetvařovat. Dělat se lepším. Mám své přednosti, ale i chyby ke mně patří.

„Hledej pravdu v myšlence a nikoli v knihách tlejících. Chceš-li vidět měsíc, dívej se na oblohu a nikoli do louže.“
Perské přísloví
Vendeta znamená více než zákon!

Zapomeňte na ctihodné, charismatické a přátelské mafiány. Idealizovaná představa mafiánů se nachází jen v hollywoodských studiích. Život není Hollywood…

mafiánská erotika
explicitní jazyk - vulgární výrazy, násilí, sex
tajemství
nevyřešená minulost
vtipné scény
milostný trojúhelník
detektiv vs hlavní podezřelá

Úvodní díl mafiánské tetralogie vás seznámí s realným mafiánským světem. Květ je mojí srdeční záležitostí a to díky předlohy pro Lorenza Ricchi, kterým se stal Can Yaman. Takže mi Lolo ukradnul srdce hned od první stránky.

Připravte se na originální příběh a věřte mi, že neuhodnete vývoj a konec příběhu, protože Mon udržela linku tajemství a to co nechtěla, to nám neřekla a nechá nás tápat v nevědomosti, aby to pak na konci odpálila a vy zůstanete s otevřenou pusou.

Hlavní postavou je osiřelá Sophia, které život dost naložil. Proti ní stojí detektiv Lorenzo, který má svůj tajný úkol. Kartami pak zamíchá mafiánský capo Cortado, u kterého vyhledá Sophia útočiště a požádá o pomstu....

Příběh je zasazen do prostředí Sardinie a Sicílie a vy se tak můžete přenést do krásného prostředí. Kromě reálného světa mafie přidala Mon do příběhu i téma dětí v dětském domově. A s tím i souvisí vzdání se honoráře ve prospěch Nadace Terezy Maxové

Úvodní díl nazvala Mon "jako nejsladší" a nechá vás si to myslet zhruba do poloviny příběhu, kdy děj ubíhá pomalu. Užíváme si vztahu Lorenza a Sophie, krásného prostředí a celkově italské kultury. Pak ale přijde obrat o 1000% a vy spadnete rovnýma nohama přímo do světa mafie a to tak, že se vám z toho zamotá hlava!
Druhá polovina příběhu rozvíjí vztah Sophie a capa sicilské Cosa Nostry Cortada. Od příjezdu Sophie na Sicílii se tempo příběhu mění. Dostane se vám hromada akčních scén, erotiky, spoustu vtipných scén a odhalí se všechna tajemství

Scény Sophie a Cortada jsem si neskutečně užívala a patřily k tomu nejlepšímu. Budete se u nich ohromně bavit!

Mon pojala erotiku po svém a tak propašovala do příběhu svůj specifický humor, kdy každou žhavou scénu zakončí nějakým trapasem a tak dostaneme opravdu originální zpracování.

01.05.2024 5 z 5

Ta druhá Belle Ta druhá Belle Whitney G. (p)

instagram misha_cte_eroticke.romany

Hodnocení: 3,5

* retelling/převyprávění pohádky Kráska a Zvíře
* lehce pikantní pohádka pro velké holky
* pohádkový svět
* únos , jasné záporné postavy
* oddechové a nenáročné čtení na odpoledne
* pohádková komedie ve stylu Whitney G.
* střídání pohledu Belle a Gabriela

*Na tohle knihu jsem se těšila, anotace něco lehce naznačila a tak jste zvědaví. Kniha je velmi krátká, reálně tak max. 150 stránek čtení. Nápad to byl zajímavý, ale díky tomu, jak je to krátké, tak se příběh a postavy nestihnou nějak rozvinout. Všechno je to rychlovka - vykreslení postav, zápletky, vývoj postav. Je to škoda, kdyby byl příběh delší a propracovanější, tak si myslím, že by to bylo mnohem zajímavější.
Epilog rozhodně pobavil...

*Naivní pohádka pro velké holky - lehce pikantní, nekončí u polibku.

* Pokud se vám líbil seriál Once upon a time (Bylo nebylo) nebo film Zakletá Ella, bude se vám kniha líbit. Známé postavy, známá pohádka, ale vyprávěná jinak s velkou fantazií autorky

* Hlavní postavou je hubatá, chytrá kráska Belle. Ta žije se starší sestrou a otcem. A jak to tak bývá, nemají ji rádi.

* Gabriel Aston (G'Aston) je nebezpečný podnikatel, který ale skrývá velké tajemství. Je prokletý a zachránit ho (a celé království) může jen ta nejkrásnější a nejchytřejší žena, která se do něj zamiluje

* Bella je multifunkční "princezna", hodí se ke všem princům
* Gabriel má být obchodník nejen s penězi, ale i s laskavostmi
* Potkáte tady celý zástup disney postaviček- buď osobně nebo přinejmenším se o nich zmíní = Popelka, princ Krasoň, kouzelné zrcadlo, trpaslíci, zlá královna, draci, Rampelník.... Na tak krátkou knihu tam toho za mě bylo víc, než je potřeba
Hodně vedlejších postav - ty bych taky osekala anebo přidala více stránek, např. Sola - dost dlouho nevíme, kdo to vlastně je.

* No, tohle bylo tak čtení pro 14 leté slečny (asi ve stylu Bravíčka). Takže taková šolichačka/muchlovačka. A když už teda na to došlo, tak to bylo šup sem, šup tam a hotovo . Takže taková soft erotika

09.02.2024 3 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

mafiánská romance
věkový rozdíl/ age gap
domluvené manželství
od nenávisti k lásce/ hate to love
nepřátelství, pomsta
střídání pohledu Francescy a Wolfa

To byla skvělá mafiánská romance! K plnému hodnocení mi tam ještě 'něco' chybělo. Ze začátku to mělo pořádné koule, ale od prvního sexu to trochu zpomalilo a měla jsem pocit, že se děj nikam moc neposouvá a místy mě fakt štvalo chování obou hrdinů = vypadalo to, jak mezi 2 trucujícími puberťáky

Francesca - mafiánská princezna, kterou vychovávali k poslušnosti a k roli budoucí manželky, která bude jednou patřit významnému muži v mafiánské organizaci. A počítá s tím, že jejím budoucím manželem bude Angelo, její láska už několik let. Ale osud a Wolf zakročí a její příběh se vydá jiným směrem
Francesca měla 19 let a její chování odpovídalo jejímu věku. Místy trucovitá, místy statečná dívka, která nechtěla být součástí rodinného systému a toužila v životě něco dokázat, chtěla studovat
Wolfe - nebezpečný a vlivný senátor, který vede svojí osobní pomstu vůči Organizaci a hlavně jejich vůdci Arthurovi Rossim. Do klína mu pak spadne příležitost vzít Rossimu jeho poklad - mladou Francescu. A tak se rozhodne, že bude jeho manželka. Vedle senátora a budoucího prezidenta bude vypadat dokonale, uklidí jí ve svém domě a nebude ho obtěžovat, pokud mu nebude dělat společenský doprovod

Máme tady vášnivý příběh plný nenávisti, pomsty, hledáním sama sebe, vzájemné nedůvěry.

V druhé půlce knihy jsem chtěla Wolfa opravdu uškrtit za jeho chování... při prvním sexu Francescu téměř znásilní a pak se dál chová jako vůl. Je škoda, že Wolfovo prozření ohledně citů přišlo tak náhle, chyběl mi ten pomalejší vývoj. A jak to tak bývá, na konci se z vlka stalo vlčátko
Láska z dětství Angelo byl opravdu blbec a Arthur, otec Francescy, se teda taky pořádně vybarvil!

Erotiky jsem tady očekávala trochu více... I to vzájemné kroužení kolem sebe bylo pro mě takové bez jiskry. Korunu tomu nasadil první sex, kdy se nechala Francesca téměř znásilnit, jenom aby Wolfovi něco dokázala. Pak už to bylo jen šup sem, šup tam. Něco mi tam prostě chybělo. Nemusíte se bát knihy plné sexu

Knihu rozhodně doporučuji a nebojte se mafiánské tématiky, hlavní postava není mafián

29.01.2024 4 z 5

Rozhodně ne on Rozhodně ne on Whitney G. (p)

neplánované těhotenství
královská rodina
nadřízený/podřízená
střídání pohledu Chloe a Tylera

Tuhle knihu bych zařadila do kategorie komediální erotická romance. Je to taková typická kniha od Whitney. Kniha je kratší a zhltla jsem jí jako nic
Příběh rychle plyne, na začátku se vrátíme do minulosti, pak už sledujeme vztah Tylera a Chloe od chvíle, kdy se Tyler stane majitelem nakladatelství, ve kterém Chloe čistě náhodou pracuje. A od té chvíle otci svých dětí začne pořádně obracet život na ruby
Je to vtipná jednohubka, žádné velké drama. Moc se mi líbily kamarádky Chloe. Šéfová Hazel byla na přesdržku
Tyler opouští post následníka trůnu a stěhuje se do Ameriky, kde chce začít nový život. Ale osud mu přihraje těhotnou Chloe. Postava Tylera se mi líbila, byl to sympaťák s britským přístupem a od začátku přistupoval k situaci zodpovědně. Taky nám ukazuje pohled do královské rodiny
Chloe byla jedna z těch postav, která si v práci nechává srát na hlavu, ale jakmile dojde na Tylera, tak se mu tvrdohlavě postaví na odpor a vnucuje mu své představy. Je drzá a Tylera uměla poslat do patřičných míst, někdy ale byla za mě už přes čáru a Tylera jsem litovala
Hrozně moc jsem si užívala to jejich špičkování a rozhovory. Často jsem se u knihy usmívala
Erotiky je tady dostatečně, ale zase nejsou scény nějak extra zdlouhavé. Jsou psané i spíše humorně a do příběhu pěkně seděly, nebylo jich moc, ale ani málo. V krátkém příběhu tak akorát

Doporučuji tuto skvělou a vtipnou romanci. Řadí se k dalším skvělým knihám od této autorky a určitě se k ní někdy vrátím

18.12.2023 4 z 5

Vládce hvězdné oblohy Vládce hvězdné oblohy Laura Thalassa

Instagram misha_cte_eroticke.romany Desmondův pohled na události z 1.dílu a část jeho minulosti. Tohle mi v hlavním příběhu chybělo a po přečtení už je mi jasné, proč psala autorka jen ze strany Callie = to by totiž vyspoilerovala celý 1.díl
Do Desmonda jsem se zamilovala a to nemám ve fantasy víly moc ráda, vždy mi přijdou chlapi takový zšenštilí No ale na Desmondovu nebylo zšenštilého nic - kožené kalhoty, kanady, dlouhé platinové vlasy a démonická křídla (ano, vidím Henryho Cavila ).
Tuhle novelu jsem si neskutečně užila a škoda, že nám neukáže ještě Desmondův pohled na události ze 3.dílu, to bych si ráda přečetla.
Hrozně nerada se s Desmondem a Callie loučím

28.11.2023 5 z 5

Temná harmonie Temná harmonie Laura Thalassa

Instagram misha_cte_eroticke.romany

Do této série jsem se naprosto zamilovala!!! New adult - škoda, že v češtině nevychází více takových fantasy. Pro YA už nejsem úplně cílovka, takže mám raději ty dospělé hrdiny. A taky musí být fantasy prošpikované pořádnou dávkou erotiky a to jsem tady dostala. Celou sérii jsem zhltla.
Nejsem úplně fanoušek víl - mám raději ty zubaté potvory, měniče a démony. No ale Desmond, to byla úplně jiná víla = vysoký, svalnatý, dlouhé platinové vlasy, kožené kalhoty, kanady = ahoj Henry Caville
Callie jako napůl člověk a napůl siréna, skvělá postava. Život jí teda pořádně naložil a musela prožít velkou bolest, aby nakonec našla svoji lásku a šťastný konec
*Hlavní záporák byl skvěle napsaný a opravdu jsem nečekala, kdo to vlastně je (taky první 2 díly ani náznak, až ve 3 se to dalo tipnout). Tajemná linka se zmizením válečnic, jejich démonické deti.... bylo to výborně vymyšlené.
Těším se na příští rok, kdy má od Laury vyjít nová série

28.11.2023 5 z 5

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

Instagram: misha_cte_eroticke.romany

*Tento rok jsem se rozhodla hodně věnovat domácí tvorbě (české a slovenské autorky) a na řadu přišla u tato kniha v českém překladu
*Romantický příběh z mafiánského prostředí s úžasným hrdinou
*Slow burn linka - takto, já jsem spíše fanoušek těch rychlejších akcí a tady by se mi líbilo trochu méně slow a o dost více burn Protože jsem Nera opravdu litovala, chudák chodil dlouho s modrými koulemi Ale to nic nemění na tom, že se mi příběh moc líbil a zrovna se mi trefil do nálady a chuti na něco lehčího
* lehce pikantní romantika a erotiky je tady po skrovnu, něco pro milovníky romancí
*Kniha je kratší, velmi čtivá a tak mi příběh utíkal pod rukama. Pořád se něco dělo. Bylo to vtipné (když se Nero nedobrovolně nastěhoval k Lise), celou dobu čekáte, kdy už se začnou odhazovat šaty a pak máte skoro chuť zatleskat, když se Nero dočká
*Trochu mě zklamal rychlý konec a vyřešení zápletky, tam bych ještě pár stran navíc ocenila a trochu to vyvrcholení příběhu protáhla
*Nero/Maurizio = jak řekla @ jsem taky knižní běhna a pravidelně se zamilovávám do hlavního hrdiny (to je většinou známka toho, že je kniha skvělá) a do Nera jsem zamilovaná až po uši. Mafiánský princ, který nechtěl být mafiánem, ale je oddaný rodině a řídí se její tradicí a pravidly. A tak se vydává do Ameriky pro domluvenou manželku
*Lisa byla hodně svéhlavá, navíc knihomolka a milovnice erotických románů Byla zvyklá žít sama a starat se o sebe, s mafií nechtěla mít nic společného. Ale osud to zařídil jinak. Byla zlomená a domluvené manželství jí bylo proti srsti a tak bojuje s Nerem na každém kroku

Doporučuji, i kdyby jen kvůli tomu, ať se zamilujete do Nera

15.11.2023 4 z 5

Královsky v háji Královsky v háji Emma Chase

Více recenzí na INST misha_cte_eroticke.romany

*Protože teď neprožívám nejšťastnější období, potřebovala jsem nějakou pohodovou, nenáročnou knihu. A tady jsem dostala přesně to, co jsem hledala. Od Emmy Chase jsem četla předchozí knihy, takže jsem tušila, do čeho jdu
*Příběh je pohádkou pro velké holky - láska mezi princem, následníkem trůnu a popelkou, obyčejnou holkou z New Yorku
*Romantický erotický příběh, nenáročná a předvídatelná zápletka, ale skvělá na oddech. Kniha je velmi čtivá, příběh a postavy mě opravdu bavili. Zamilovala jsem si Nicholase s Olivií, vedlejší postavy taky
*Příběh je samostatný, ostatní knihy vyprávějí o dalších postavách, které jsme tady potkali
*Olivia je obyčejná holka, které po smrti matky zůstala na krku rodinná kavárna a péče o rodinu. Dohlíží na svoji mladší sestru Ellie (zbožňuju, pěkně ztřeštěná holka; její příběh je ve 3. díle) a na otce alkoholika. Olivia byla silná osobnost, moc se mi líbila. Rozhodla se využít příležitosti a naplno si vychutnat nečekaný románek s živým princem. Ukáže mu obyčejný život a on jí zase ten královský
*Nicholas byl vychováván k odpovědnosti a připravován na roli následníka trůnu. Žil tedy v uzavřené bublině. Dělal a říkal, co se po něm chtělo, ale ve skutečnosti si přál něco jiného. Hrál roli, do které se narodil. K tomu i patří oženit se s vhodnou ženou a to tak, jak mu nařizuje zákon. A před splněním povinnosti se rozhodne vychutnat románek s ženou, do které se zakoukal a to i přesto, že jim společný život není přán
* Erotický román, kde se ale nemusíte bát, že je to jen o jednom. Navíc scény jsou tady docela krátké a ne nějak extra podrobné. Postavené spíše na přitažlivosti, psány více romanticky

*Rozhodně doporučuji, počítejte s pohodovou oddechovkou, bez velkých dramat nebo překvapení. Užijete si skvělé hlavní, i vedlejší postavy, které potkáme v pokračování

08.11.2023 4 z 5

Lapeni Lapeni Emily McIntire

(SPOILER) Více recenzí na insta: misha_cte_eroticke.romany

*Tak tohle bylo jedním slovem: Wau!
*Na jednu stranu je kniha celkem krátká a tak příběh rychle plyne, ale na druhou stranu mi bylo líto, že jsem na konci, protože potřebuji více Hooka

*Na knihu jsem se díky anotaci a několika pochvalných recenzí těšila. Tentokrát nepřišlo zklamání a dostala jsem opravdu skvělý a žhavý příběh se záporákem v hlavní roli.
Erotická darkromance, hlavní hrdina záporák, postavy a místa inspirované pohádkou? Sem s tím, protože jsem milovnice seriálu Once upon a time (Bylo, nebylo), tak se kniha musela objevit na mém TBR A ach bože!! Celou knihu jsem měla před očima Hooka ze zmíněného seriálu Navíc tento Hook nemá hák, ale miluje hrátky s nožem
*Máme tady tatínkovou holčičku Wendy, které je 20 let a ještě kouká na svět růžovými brýlemi. Musím se přiznat, že jakmile má hlavní hrdinka takhle nízký věk a není to kniha z nějaké verze Adult, tak se na to musím před čtením připravit a být k hrdince trochu tolerantní. Ale tady to nebylo potřeba
*Wendy se mi opravdu líbila - během příběhu vyzrála z 20 leté dívky, která je tatínkova holčička s touhou po otcovské lásce a uznání, v mladou ženu. Takto, sice na konci se z ní stala úplná Xena bojovnice, ale budiž
*Hook - bože, Hook alias James. Toho zbožňuju! I přes (pro mě) příběhové klišé o těžkém dětství, byl skvělým záporákem, který se sice zamiloval, ale naštěstí nevyměkl :-) PS: tik, tik,tik
*Co mi trošku na podobných knihách vadí, je rychlý, takřka instantní příběh, kdy se vše (včetně obrovské, životní lásky) odehraje během pár dní. Celý příběh se časově vešel do 1 měsíce (a to jen díky poslední kapitole) Zase je to tak čtivé, že vám to odsýpá pod rukama, že nemáte čas se nad tím zamyslet... A pak jste na konci a říkáte si, to už je jako všechno?! Já bych si tak přála ještě nějakou novelu o Jamesovi a Wendy
* Tak tentokrát tady máme ženu s úchylkou Scény se mi moc líbily, Wendy a James měli mezi sebou skvělou chemii a díky Wendiině lehké úchylce to mělo temný nádech Teda, jediné, co to zabilo, byl "ztopořený klitoris" to mě trochu zchladilo Ale jinak to bylo žhavé a erotiky tak akorát

12.10.2023 5 z 5

Pouta vášně Pouta vášně R. L. Mathewson

Další díl z mé oblíbené série. Tentokrát bych řekla, že je to jen taková odbočka. Vypravili jsme se do minulosti, do Londýna. Potkáváme tady Elizabeth a Roberta Bradforda. Téma je podobné, jako v knize Šachmat = holka a kluk, co si od dětství dělají naschvály a vzájemně se díky tomu nenávidí. Na plese se pak v noci potkají 2 neznámí lidé, kteří se vzájemně přitahují a tak podlehnou vášni a prožijí milostné dobrodružství. Bohužel následně zjistí, kdo jsou a jak se nenávidí a kolotoč naschválů může pokračovat. Než nastane chvíle, kdy si Robert vynutí sňatek, protože jejich vzplanutí nezůstalo bez následků.
Bez tohoto dílu bych se v sérii obešla, hlavně taky kvůli velké podobnosti s předchozí knihou.
Je to spíše tady historická romance, méně vtipné, než předchozí díly.
Ale zase poznáme zakladatele americké větve Bradfordů a taky prvního "prokletého" s bezedným žaludkem. Elizabeth byla ve své době hodně emancipovaná a jejím přáním nebylo nalézt vhodného manžela, ale pomáhat slabším a vybudovat si vlastní nezávislý život.
Erotika tady nebyla, spíše takové to romantické milování s výrazy vhodnými pro historickou romanci.
Závěr: neurazí, nenadchne, klidně bych v sérii vynechala

05.09.2023 4 z 5

Věž Věž Skye Warren

Poslední díl se mi zdá nejslabší z celé série. Sérii jako takovou bych dala 4*, líbilo se mi šachové téma se starověkou mytologií. V tomto dílu se 50% knihy nic moc nedělo, pak mělo přijít vyvrcholení série a to mi přišlo fakt divné, čekala jsem více. Ale určitě si sérii někdy v budoucnu zase přečtu

05.08.2023 4 z 5

Zbořené zámky Zbořené zámky Amo Jones

Tak a série je za námi. Naštěstí jsem celou sérii přečtla najednou, jinak bych na hodnocení jednání Madison měla spoustu sprostých slov. Musela jsem si nechat celý příběh EKK uležet, aby vše zapadlo na místo. Protože kdybych měla hodnotit chování Madi od Maluma, tak jsem tomu absolutně nerozuměla - žila ve světě králů a přesto se nechala zmanipulovat po znásilnění ke lži = nevěřila moci a rozsahu, kterou EKK opravdu má. Nevěděla co se sebou, měla problém s tím, že jí Bishop neříká vše (v Šepotu mrtvých jí jasně řekl, že ohledně EKK nebude mít všechny informace a nebude vše vědět). A tak začala být závislá na koksu - mimochodem po zjištění těhotenství s tím hned sekla bez nějakých příznaků absťáku :-) Když si pak spojím vše, co Madi potkalo v životě za traumata, závislost na koksu a její osobní nejistoty, tak pak jde pochopit, jak vše se znásilněním uchopila. Bishop - Madi mu řekla, že jí někdo sleduje; viděl video = to mu jako nepřišlo divné, že když mu Madi zahnula, tak je to natočené??? A že se to stalo zrovna v době, kdy umřela Micaela a přišly problémy s Kruhem??? Na druhou stranu měl zkušenosti s tím, že Madi kvůli problémům lezla do postele k Nateovi nebo Brantleymu, takže neuvažoval jasně. Madi vyčítal jednání puberťačky, ale sám k tomu přistoupil stejně. Proto díky těm souvislostem jsem oba pochopila a vše zapadlo. Chvíli mi trvalo pochopit, čeho chtěli tím znásilněním a lhaním Bishopovi dosáhnout - měla v tom prsty Peyton a ta pracovala pro Kruh s cílem poškodit EKK. Ufff, byla to jízda, teď si odskočím k Půlnočnímu běsnění a čekat na novou generaci králů

08.03.2023 5 z 5

Ďábel a světice: Část první Ďábel a světice: Část první Amo Jones

Tento díl zatím ze série EKK pro mě zatím nejslabší... oceňuji ale zase další proniknutí do světa králů a dalšího odhalení, jaké mají role a co se uvnitř děje. Brantley si Saint pro sebe prakticky vychoval a teda na to, že žila 15 let zavřená v domě je Saint někdy až moc chytrá, ale budiž. Líbí se mi linka nadpřirozena a jsem velmi zvědavá, jak se to vše rozplete, protože tento díl moc otázek z předchozích knih nevysvětlil, spíš se ještě další objevili. Bishop převzal kladívko, ale přesto je starouš Hector tajemný a stále si nechává spoustu věcí pro sebe. Jinak sexuální scény zde nejsou pro slabší povahy a musím říct, že Brantleyho úchylka je opravdu na vrcholu úchylek :-) chvilku jsem měla dojem, že jsem si odskočila do fantasy a Brantleyho od teď nazývám Krvavým králem :-) No nic, rychle na další díl

03.03.2023 5 z 5

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

Trochu slabší, od Whitney se už tak nějak čeká kvalita. S Penelopou jsem měla trochu problém, ale bylo jí 25, takže se pubertální chování tak nějak musí odpustit. Co mě fakt štvalo, byl český překlad nadpisu kapitol a to DNEŠEK - protože DNEŠEK tam trval několik týdnů. O slově současnost nebo přítomnost asi neslyšela ani překladatelka, ani korektorka

18.02.2023 3 z 5

Karmín Karmín Sharon Page

Pokud máte chuť na pornografii, je to pro vás vhodná kniha. 95% knihy sex 5% děj... Jinak, co se týče sexu, najdete tady vše, opravdu vše. Neurazí, nenadchne... kromě sexu/porna tady nic nehledejte

05.02.2023 1 z 5

Opravdová královna Opravdová královna Jodi Ellen Malpas

Úplná bomba! Druhý díl ještě lepší, než první. Jodi miluji, její postavy mají vždy mezi sebou velkou chemii, její mužské postavy obrovské ego a pro svou milovanou udělají cokoliv. Tento díl odhalil všechna tajemství, Adeline vyzrála v královnu a ženu. I když ve chvíli skandálu se zachovala nelogicky - věděla, že se její okolí neštítí čehokoliv a přesto Joshe odsoudila. Skvělá série

05.01.2023 5 z 5

Neonoví bohové Neonoví bohové Katee Robert

Jak já jsem se na knihu těšila - řecká mytologie v moderním pojetí. Bohužel kniha byla zklamání. Od autorky mi chybí představení tohoto fiktivního světa ve městě Olymp - proč a jak jsou lidé do Třináctky voleni, proč jsou 3 role dědičné a jaké mají postavení v této uzavřené společnosti (samozřejmě základy řecké mytologie tak nějak známe všichni, ale tady by se to hodilo). Další věc, co knihu zabilo, je český překlad. Časté opakování "Bozi" mi zvedalo tlak, když už, tak Bohové, by bylo lepší. A u moderního erotického románu výrazy jako broskvička, jeskyňka, pahorek a kláda?? To jsou výrazy používané v historických románech před 20 lety. Takže erotické scény mě nechávaly chladnou a nějak peprné mi nepřišly. Čekala jsem od knihy více, zatím největší zklamání letošního roku

28.11.2022 2 z 5

Marco Marco Marcy Jell

zločinecké prostředí
rodina, intriky
tak trochu slow-burn
romance se špetkou erotiky
střídání pohledu Brooke a Marca
úvodní díl série

Líbí se mi prostředí, kde je příběh zasazen, protože zde máme zločinecké podsvětí a protože se nejedná o klasickou mafii, tak má Marcy spoustu prostoru pro vytvoření vlastní společnosti.
A musím říct, že jde opravdu poznat, že tahle série je už o něco vyzrálejší a Marcy už je zkušenou spisovatelkou.

Úžasná chemie mezi bratry. Jejich špičkování jsem si užívala a je pro mě tím nejlepším, na čem je základ Jezdců postaven. Pohromadě je drží babi Angie

Kniha je velmi čtivá, příběh mi pěkně ubíhal. Trochu mě mrzí, že jsme nestihli detailnější výlet do fungování a práce spolku Jezdců. Ale čekám, že více se dozvíme v dalších dílech. Základy jsou položeny

Vývoj vztahu mezi Brooke a Marcem byl takový zvláštní. Nebyli pořádně ani přátelé, moc času spolu netrávili, pak jen spolu sexovali a najednou jsou zamilovaní a milují se. Ten jejich vztah jsem úplně neprožívala a necítila, chyběla mi tam pořádná jiskra

Líbí se mi kromě bratrů vedlejší postava babi Angie. Určitě jsem zvědavá, kam se posune linka s Ramonou a jejich otcem

Brooke byla skvělá postava a ta mě tentokrát bavila mnohem víc, než Marco. Líbila se mi její upřímná povaha, prostořeká pusa, která neměla filtr a to, že si z Marca úplně nesedla na prdel. Postavila se svým démonům a zařídila si vlastní život

Marco, uzavřený, tak trochu bručoun, který po tom, co ho bývalá přítelkyně podvedla, ženám nedůvěřuje. Když se mu do cesty připlete Brook, tak neví, co si s ní počít. Ale protože ho přitahuje, rozhodne se, že si s ní aspoň nezávazně užije, než jí dá pas a pošle jí domů

Tuhle knihu bych zařadila jako lehce pikantní, určitě úplně né erotickou. I když někomu může přijít erotická dost. Sex tady úplně nehledejte, skoro tady není. I když musím přiznat, že ta jedna scéna v kanceláři byla dobře napsaná a hot. Plus epilog. Jinak je to spíše romance plná narážek.

Jdu se vrhnout na Lucase a zjistit, kam se s Jezdci posunu dál

25.03.2024 4 z 5

posedlost jídlem
špatná snášenlivost léků
soused, kterého nenávidím
střídání pohledu Jodi a Dannyho

Další díl mé oblíbené série, ale tento byl pro mě obrovské zklamání. Zatím nejslabší díl. Začátek měl skvěle našlápnuto, ale pak jsem se od poloviny knihy začala nudit. Nic se tam nedělo a vše bylo pořád dokola.
A docela nepřehledná úprava - bylo by fajn nadepsat kapitolu jménem, jehož pohled to zrovna je. To skákání, i uprostřed kapitoly, bylo opravdu nepřehledné

* Tentokrát tam nebyla žádná pořádná dějová linka. Postavit příběh na tom, že Jodi špatně snáší léky a kvůli předchozímu vztahu nedůvěřuje mužům? To nemůže fungovat jako základ příběhu

* Jodi - tuhle hrdinku jsem nechápala. Její předchozí vztah byl o tom, že jí chlap nepřitahoval (a dle jejích vzpomínek ani ona jeho), dělalo se jí zle, když se ho měla dotýkat, on jí ponižoval a ona se stejně rozhodla, že si ho vezme?? Když pak Jodi vzpomíná na vše, co zažila, tak jsem tomu opravdu nerozumněla. Jako postava mi neseděla, byla prostě hloupá a jednoduchá

* Danny Bradford - bývalý mariňák, kterého ze služby vyřadilo zranění a ocitl se prakticky na pokraji smrti nebo zmrzačení. Ale uzdravil se a tak se stal středem péče celé rodiny. Škoda, že ten důvod přehnané péče se dozvíme na konci, protože mi to nedávalo smysl, proč kolem něj tak poskakují

* Já jsem mezi nimi postrádala chemii... prostě najednou se Danny rozhodne, že po Jodi touží a že jí chce k sobě připoutat.

* Oceňuji návrat postav Jasona a Trevora, kteří se postarali o část zápletky, která mě bavila vlastně nejvíc. Protože jakmile se stáhli ze scény, nastala nuda, která trvala, než se objevil další Bradford

* Kde je erotická linka, která se mi líbila v předchozích dílech? Tady chybělo vzrušení,u postav jsem vzájemnou přitažlivost necítila. A když už ke konci knihy k něčemu došlo, tak přišla na scénu "mušlička" a tím pro mě erotika skončila. Proč, proč, proč?! Erotické scény mě nebavily a měla jsem chuť ty mušličky přeskočit...

20.02.2024 3 z 5