mirunda mirunda komentáře u knih

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Výborná knížka. Úžasně a napínavě napsáno. Jude mi byla velmi sympatická. Plnej počet hvězdiček je na místě. Hned jdu na druhý díl.

05.08.2020 5 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Tak to byla jízda. Kniha mě nutila číst a nepřestávat, dokud jsem neotočila poslední stranu. Zvraty v knize a konečné rozuzlení, to jen tak nevymyslíš. Autor musí vážně na něčem jet, jinak to není možné

03.08.2020 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Kniha seje mě dostala v době čtecí krize. Byla to příjemná milá knížka, dle mého soudu spíše pro děti než dospělé.

22.06.2020 5 z 5

Krvavý pomeranč Krvavý pomeranč Harriet Tyce

V první půlce knihy jsem byla přesvědčená o tom, že mě už nemůže nic překvapit a že mě kniha nebude moc bavit. V druhé půlce se příběh rozjel a konec mě opravdu šokoval a překvapil. Nakonec tedy zvedám i počet hvězdiček

13.05.2020 4 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Kniha byla super. Velmi dobře se četla a byla napínavá. Do poslední chvíle jsem doufala, že to dopadne jinak.

28.03.2020 5 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Co je knize říct. U tohoto tématu se nedá napsat, že se mi kniha líbila. Nikdo z nás si to utrpení nedovedeme představit, pokud jsme ho nezažili. Obdivuji ale sílu a odvahu, se kterou Cilka všechno zvládala.

09.03.2020 5 z 5

Dům na útesu Dům na útesu Rachel Abbott

Knížka nebyla špatná,jen mi neseděla ani jedna z postav. Všechny mi byly nesympatické. Jen teda hvězda dolů za překombinovaný konec, jinak příběh skvěle odsejpal.

26.11.2019 4 z 5

Žena, po které se slehla zem Žena, po které se slehla zem Lone Theils

První kniha autorky mě bavila mnohem víc. Tady jsem se dlouho nemohla začíst a konec mi přišel takový nedotažený a zbytečně divně useknutý. Neurazí, nenadchne

15.08.2019 3 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Po tolika letech nová Lanczová a příběh tedy na jedničku. Odpočinek od všech těch vražd a příjemná oddechovka.

28.05.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Knihy autorky mají pro mě zvláštní význam. Jejich děj mě vždy pohltí, byť vždy popisují život rodiny v určitém časovém období. Je to pro mne oddych a relax po všech detektivkách a vraždách. Navíc je kniha psaná krásnou češtinou.

12.05.2019 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Tak to byla jízda. Nešlo přestat číst, ale musela jsem neb dvě děti jsou dvě děti ????

10.05.2019 5 z 5

Utajená sestra Utajená sestra Diane Chamberlain

Jako vždy krásný příběh, který se dobře četl. Chamberaline nikdy nezklame

01.05.2018 5 z 5

Dvojí život Dvojí život Diane Chamberlain

Autorka opět nezklamala. Kniha měla spád a příběh byl prostě výborný. Ani chvíli jsem se nenudila a hltala stránku za stránkou.

23.10.2016 5 z 5

Anděl smrti Anděl smrti Robert Bryndza

První půlka knihy mi přišla lehce nezáživná, ale nakonec se to rozjelo a já si knihu užila. Ráda jsem se vrátila k Erice a jejímu životu.

24.04.2024 4 z 5

Dívky ve sněhu Dívky ve sněhu Stacy Green

Na prvotinu bych řekla, že je to skvělá kniha. Někdy jsem při čtení byla lehce zmatená, přeskakováním od tématu k tématu a konec mi přišel lehce odfláknutý, ale nic to nemění na tom, že kniha byla velmi napínavá

05.02.2024 5 z 5

Co ukrývá jezero Co ukrývá jezero Barry Hutchison

Byla to dvaceti čtyř hodinová jízda. Konečně jsem měla čas na čtení a v rukou tu správnou knihu. Napínavou až do konce. Nemohla jsem se odtrhnout a tak to má být. Poslední v letošním roce

30.12.2023 5 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Kniha byla velmi zajímavá. Líbilo se mi prolínání minulosti a součastnosti. Jen by to chtělo více času na čtení.

17.09.2023 5 z 5

Hospodyně Hospodyně Joy Fielding

Byť byl dej velmi předvídatelný, přečetla jsem jí jedním dechem. Konec mě celkem překvapil.

08.08.2023 5 z 5

Slepá ulička Slepá ulička Joy Fielding

To byla jízda od které se nedalo odtrhnout. Joy je výborná při popisování a rozebírání postav. Kniha byla úžasná

15.03.2023 5 z 5

Nenápadný vrah Nenápadný vrah James Carol

Mně se kniha Četka velmi dobře. Měla spád a byla napínavá.

05.03.2023 5 z 5