mirkol mirkol komentáře u knih

Strážci dobra Strážci dobra Michaela Burdová

Když jsem uviděla obal a přečetla si o čem to je nečekala jsem nic extra, ale kniha mne mile překvapila.

17.02.2016 4 z 5

Nespoutaní Nespoutaní Sophie Jordan

dobrá kniha

16.02.2016 3 z 5

Barry Trotter a nestydatá parodie Barry Trotter a nestydatá parodie Michael Gerber

Pro mě to byla taková vtipná oddechovka

15.02.2016 3 z 5

Lila Black - Zachovej klid Lila Black - Zachovej klid Justina Robson

Ze začátku mi přišlo, že se to strašně vleče, ale po tom mě to rozhodně zaujalo.

15.02.2016 4 z 5

Měsíční oko Měsíční oko Libba Bray

Zcela souhlasím s Žanda1002 sice to mělo pár světlých chvilek, ale i tak mě kniha absolutně nijak výrazně nezaujala.

15.02.2016 2 z 5

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Výborná fantasy kniha, ale ty obálky, to je prostě hrůza.

11.02.2016 4 z 5

Nebezpečně krásný Nebezpečně krásný Melissa Marr

fajn kniha... dost se mi ulevilo, že Aislinn se nezabouchla do Keenana

17.01.2016 4 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Paráda a protože, jsem první četla Pekelné stroje tak jsem od konce 2 dílu začala tušit čí je Jace syn, takže jsem jenom doufala, že to sám zjistí. Jsem s tímto dílem spokojena. 5

10.01.2016 5 z 5

Nevítaní Nevítaní Sophie Jordan

z popisu knihy jsem myslela, že mě to ani trochu nezabaví, ale vzápětí mě kniha vyvedla z omylu. Zaujala mě, líbila a vrhám se na další díl.

07.01.2016 4 z 5

Do Poklidné modři Do Poklidné modři Veronica Rossi

Další skvělé pokračování skvělé trilogie :D.

03.01.2016 4 z 5

Mechanická princezná Mechanická princezná Cassandra Clare (p)

Plně a zcela souhlasím s -Verů- a taky jsem víc pro Willa, i když Jem si zasloužil nějaké štěstí tak můj favorit je a byl od prvního dílu Will.

Výborná trilogie, co víc říct..., sice kdybych věděla jak to končí, tak bych přečetla poslední kapitolu a pak bych si dala třeba týden přestávku, abych to mohla zpracovat a pak knihu dočetla, ale i tak... krása.

(100% - 5 hvězdiček :D)

03.01.2016 5 z 5

Dotek anděla Dotek anděla Thomas Brezina

dobrá kniha

23.12.2015 4 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

když jsem tuto knihu v knihovně vzala tak to bylo z nudy nakonec mě to, ale zaujalo a usoudila jsem, že to není taková hrůza jak jsem si myslela. :D

23.12.2015 4 z 5

Psí zima Psí zima Petra Neomillnerová

dobrá kniha...co ještě dodat ?

21.12.2015 4 z 5

Zakázaná zóna 11: Čarodějka Zakázaná zóna 11: Čarodějka Bill Myers

výborná kniha, jako celá série

21.12.2015 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

nějaká část se tam prostě vlekla ale můžu říct že potom to bylo dobrý

21.12.2015 4 z 5

Jonas Jonas Eden Maguire

souhlasím s Laputika_3

21.12.2015 2 z 5

Princezna Viktorie Princezna Viktorie Thomas Brezina

pro mě to byla taková oddechovka :D

21.12.2015 2 z 5

kniha dobrá a protože jsem první četla tuto knihu a až potom ságu, tak jsem prvně byla zklamaná z konce, ale když jsem si přečetla ságu tak jsem zjistila, že to nemůže mít jiné zakončení

21.12.2015 5 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Asi tak po měsíci první kniha, která mě nadchla. Už jsem stihla přečíst i stejně dobrý druhý díl. těším se až si přečtu trojku.

15.11.2015 5 z 5