MirkaProk MirkaProk komentáře u knih

Podivná Sally Diamondová Podivná Sally Diamondová Liz Nugent

Tak tohle se povedlo. Velice čtivě napsáno. Kniha chytne a nepustí. Sally mi i přes její jinakost byla sympatická. Konec bych si představovala asi trochu jiný, ale i tak dobrý.

18.04.2024 5 z 5

U severní zdi U severní zdi Petra Klabouchová

Uf, uf a ještě jednou uf. Úžasná kniha. Určitě doporučuji k přečtení. Tolik emocí jsem během čtení cítila. Bezmoc, naději, která nepřišla, zlost, vztek, lítost, smutek a samozřejmě i na slzy několikrát došlo. Ať se mi nikdo neopovažuje říct, že za komunistů bylo lépe.

13.04.2024 5 z 5

Hodná a zlobivá holka Hodná a zlobivá holka Michael Robotham

Velice povedený thriller. Určitě si přečtu další díly.

06.04.2024 5 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Celkem slušný thriller. Určitě si někdy přečtu další díly z této série

24.03.2024 4 z 5

Nejhorší děti na světě Nejhorší děti na světě David Walliams

Četla jsem synovi před spaním a on byl úplně nadšený. Pro děti je to fakt super kniha.

19.03.2024 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Pan Mareš pro mě velký sympaťák. Mám ráda lidi, kteří si nenechají s*át na hlavu a jsou přímočaří a pan Mareš je k tomu všemu ještě fakt inteligentní člověk. Je to borec. A hned jdu na další knihu rozhovoru a tentokrát mě čeká pan Beneš.

07.03.2024 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

No, co k této knize napsat. Určitě je čtivě napsaná, přečteno, jak se říká jedním dechem. Příběh velmi depresivní. Jak činy jednoho člověka dokázaly zničit spousty životů, ať už přímo, či nepřímo. Knihy paní Morštajnové mám moc ráda. Její knihy ve mně vždy vyvolají divoké emoce.

03.02.2024 5 z 5

Jedna z pěti Jedna z pěti Dagmar Digma Čechová

Kniha byla fajn. Dobře se četla. Příběh o manželství, když si vezmete nesprávného člověka a o důležitosti přátelství. Závěr knihy jsem tušila.

20.12.2023 4 z 5

Nesejdeš z cesty Nesejdeš z cesty Dagmar Digma Čechová

Čtivě napsáno. Vanda mi někdy lezla neskutečně na nervy. Radim sympaťák. A Zdeňka jsem obdivovala za jeho neskutečnou trpělivost.

05.12.2023 4 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Závěrečný díl byl nejlepší. Celá série se povedla.

19.11.2023 5 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Jo i druhý díl se povedl. Vyšetřovatelé sympaťáci. Jsem zvědavá, jak se bude vyvíjet příběh Elliota, hned jdu na třetí díl.

12.11.2023 4 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Kniha pěkná. Téma rasismu zajímavé a neotřelé. Je to stejně děs, že v dnešní době je stále někdo diskriminován kvůli barvě pleti.

29.10.2023 5 z 5

Pamatuj na smrt Pamatuj na smrt Aleš Novotný

Ale jo, celkem dobrý. Taková pohodová detektivka.

21.10.2023 4 z 5

Rozsudek smrti Rozsudek smrti David Urban

Nooo, tak za mě fakt dobrá kniha. Kniha se čte velmi dobře, děj má spád a ten konec, fakt hustý. Pro mě příjemné překvapení, že i česká detektivka může být takhle dobrá. Určitě přečtu nějakou další knihu od tohoto autora.

18.10.2023 5 z 5

Podívej se podruhé... Podívej se podruhé... Dagmar Digma Čechová

Skvělá kniha. Heda mi lezla neskutečně na nervy. Oldřichovi jsem strašně přála, aby se dokázal vymanit ze spárů té psychopatky, Xaver byl boží a otec Oldřicha strašný sympaťák. Doporučuji k přečtení.

15.10.2023 5 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Čtivě napsáno. Takový příběh ze života, kdy se v určitých situacích musí poznat každý, kdo žije v dlouholetém vztahu.

14.10.2023 5 z 5

Můj syn feťák: skutečný příběh Můj syn feťák: skutečný příběh Eva Hacalová

Jsem z rodiny, kde je moje sestra drogově závislá a mamka ji neustále pomáhala a tahala ji ze všech problémů, včetně těch finančních a stejně ji ona na oplátku vždy podvedla a okradla. Mamka umřela a co je se sestrou nevím a vlastně ani vědět nechci. Dokázala jsem se do knihy vžít a pochopit obě strany. Kniha se mi dobře četla.

11.10.2023 4 z 5

Pod vlivem Jupiteru Pod vlivem Jupiteru Gary D. Schmidt

Krásný a velmi dojemný příběh. Na konci knihy tekly proudy slz.

Přiznat vinu Přiznat vinu Martin Goffa

Čtivě napsáno. Určitě si přečtu další knihy od tohoto autora.

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Do knihy jsem se hned začetla a nešlo ji odložit. Barunky mi bylo moc líto. Na konci knihy došlo na slzy.