mimisko mimisko komentáře u knih

Hra Hra Elle Kennedy

Nejslabší díl série. Demi nemastná, neslaná občas mi lezla na nervy což jsem u Brenny ani Summer neměla. Hunter se mi líbil i v predošlých dílech a nebyt jeho tak mne táto kniha vůbec nebaví. Elle a její knihy mám hodně ráda ale tohle bylo opravdu slabé. Škoda hodně jsem se na další díl těšila ale jsem zklamaná.

19.04.2020 3 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

Nenadchne, neurazí. Příběh nějak plyne, žádnou vážnou zápletku jsem nečekala a taky jsem ji ani nedostala. Postavy byli sympatické ale málo vykreslené. Prostě čtení na večer když chcete rychle usnout.

28.03.2020 3 z 5

Racer Racer Katy Evans

No ja nevim, psala to ta sama autorka co předchozí Legendu? Celá kniha byla jen o sexu. Úplně tu knihu zabila. Trochu zklamání. Raději to nebudu rozpytvavat dal. Docela mne to naštvalo.

28.11.2019 2 z 5

Magie mrtvých Magie mrtvých Ilona Andrews

Číst to před 10 lety, tak jsem asi pěkně naštvaná, kdybych měla 10 let čekat až vydají další díly a doufat, ze se alespoň něco začne vysvětlovat. Čtenář se objeví přímo v nějakém příběhu a může jen hádat co je to za svět. Něco vysvetlené je, něco se jen tak spomene, žádný prolog, který vás uvede do světa kde se vlastně žije nějaky falešný život protože megie vše zahaluje, nebo nějakým spusobem ovlivňuje. Jak vypadá realita bez magie? proč, jak, odkud, nevíte... ale pořád vás pronásleduje pocit jestli je to opravdu první díl? Postava Kate se mi libala ale asi nemám dál chuť číst a zjišťovat co je konkrétně ona za magickou bytost protože u mne ten efekt paaaaani to je super kniha nenastal. Čtivé to je ale žádná pecka dej se nekoná a některé scény mi přišli jak od Tarantina ble.

28.10.2019 2 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Takový průměr. Nemastne, neslane. Spíše mne zajímali vedlejší postavy. Knížku jsem četla jen proto, že na Passionflixu jsem viděla film. Ten se mi líbil asi víc než kniha.

14.10.2019 2 z 5

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Tuto knihu jsem četla už davneji ale dobre jsem se u ní bavila. Hlavně na hlavním hrdinovi, který si pořád něco namlouval. Přišel mi trochu jako velké dítě ale co vždyť každý chlap je někdy jak malý kluk no ne? Zoe si pamatuju jako holku věčně bojující s váhou ale i napříč tomu Trevora dokázala dostat tam kam on sám původně ani neplaboval.

14.10.2019 4 z 5

Legenda Legenda Katy Evans

Nestáva se mi často, že bych si knihu ze žánru YA chtěla přečíst i druhý krát. Tuhle si přečtu určitě. Reese se na svůj věk nechová jako hlupačka a nevyspytatelna domýšlivá blbka, což mi u většiny knih tohoto žánru vadí. Maverick není žádný despota posedlý kontrolou. Oba jsem je měla stejně ráda a oba jsem si zamilovala. Autorka mne vtáhla do děje a i když byl jejich příběh předvídatelný já musela číst dál protože mně to bavilo.

23.09.2019 5 z 5

Území vlků Území vlků J. R. Ward (p)

Tohle bylo pro mne fakt utrpení. Myslím,že Ward měla nechat bratrstvo tam kde skončilo a vymyslet nový svět. Dílo bylo já nevím takové divné, že jsem měla chuť knihu odložit. Začátek byl doslova nudný do toho ta korektura textu a překlad palec dolů. Fakt hrůza. Další díl číst nebudu.

15.05.2022 2 z 5

Komisař Komisař Paulina Świst

Druhý díl byl dle mne slabší než první to ale neznamená že mne čtení nebavilo. Radek byl prostě chlap,který se na nic nehrál a byl prostě takový jaký byl a autorka ho nijak neidealizovala aby se čtenářkám co nejvíce libil. Zuza, mne moc nebavila. Nějak nefungovala chemie mezi nima. Krimi zápletka opět hezky promyšlená a i proto mne zajímala víc než to co se dělo mezi Radkem a Zuzou. Kinga s Lukášem jsou zde taky a to mne bavilo. Těším se na další díl.

11.04.2020 4 z 5

Šance na štěstí Šance na štěstí Kristan Higgins

Na třetí díl dobrý. Celkem i zábavní čtení. Líbilo se mi, že jsem nemusela číst opis milostných scén na deseti stranách ale autorka zatáhne závěsy a nechá čtenáře v jeho představách (anebo ne). Lucas dělal co bylo správné ale ta rychlá změna vztahu uf no nevím ale dobrý o něčem to být muselo. Závěrečná zápletka kde vyplave něco co naznačeno bylo ale když nečtěte knihu na jeden zátah úplně na to zapomenete, takže jsem chvíli koukala. Občas mne děsně štval překlad. Tolik Jé, jé je( 37x) co bylo v této knize neřekne ani má čtyř léta dcera. Pak John Sníh mne úplně rozsekal, další slovo eldeénka wtf? Gramatické chyby nemůžu posoudit nikdy jsem češtinu nestudovala. Přečtu si i další díl a budu se modlit ať nepotká Jé a jé je.

25.11.2019 3 z 5

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Mezi Gabi a Lexem jsem cítila chemii už v prvním díle, který mne moc nebral. A hele ono dvojka je lepší než jednička a mne to kočkovani mezi nima bavilo. Určitě až Passionflix vydá film chci ho vidět.

14.10.2019 4 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Knize jsem se hodne dlouho vyhybala a uz vim proc . Je to strasna kravina. Vzdy si v knize najdu alespon jednu postavu kterou si oblibim. Evu jsem nemela rada a Gideona jeste vic. Kdyby spolu komunikovali jako dospely a ne jako 15 lete deti mohla mit kniha potencial. Jejich reseni konfliktu a nedorozumeni je postaveno nahlavu. Vubec mne nezajima co s nima bude dal. Jake to ma Gideon kostlivec ve skrini, asi tusim i kdyz v tomto dile se o tom nic nedozvite. Dalsi dil nectu, ztrata casu.

29.09.2019 odpad!

On On Carey Heywood

tato kniha obrovske, sklamanie... asi vdaka obalke som cakala ze to bude sexycool pribeh bohuzial sa nestalo. taku dilinu jakou bola hl. hrdinka nenajdete ani v najlepsej paraguajsko-uruguajskej telenovele. cele zle. k lepsim, zaujimavym, ctivim kniham to urcite nepatri. pre mna zbytocne straveny cas.

16.11.2014 1 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

(SPOILER) Taková ta kniha, na kterou po pár dnech zapomenete. Tohle je už několikátá kniha za poslední dobu, co jsem četla, kde se seznamovačka odehrává v letadle. Ale tak no alespoň autorka vymyslela společné spaní když už nic jiného, nebo ne?

23.01.2022 3 z 5

Graysonův slib Graysonův slib Mia Sheridan

Tohle bylo jak na houpačce. Začátek se rozjel, střed ztrácel na hybní síle a konec už jen pohoupával. Opisy všemožných činnosti prostě nuda. Do čtení jsem se občas musela nutit. Nenadchlo 50%.

30.11.2020 2 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Čtivá záležitost na jeden večer nebo jednu noc nebo jedno ráno no to je jedno ... jednoduše extra bomba to nebyla ale ani odpad. Charaktery postav nebyli nijak zvlášť rozvinuté prakticky celý příběh se odehrál v kanceláři. Vím jaká byla Tara v práci ale co dál? Preston a jeho vztah k rodině načrtnuté, nedotažené ale co tak aspoň trochu něco z jeho vnitřních pocitů. Reakce na tamto s jeho bráchou to je jako ze šutru nebo co? Autorka si vůbec nedala námahu aby si čtenář postavy více oblíbil. Popravě nebýt lehké formy a toho, že příběh odsýpá rychle a toho, že Tare nepadli kalhotky hned po mrknutí oka Prestona, jsem to dočetla. Turbulence se mi líbila určitě víc.

22.05.2020 3 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Příběh jako takový se mi líbil ale Samantha to prostě umí i lépe. Chyběla mi tam prostě chemie. Místy občas náznak ale pak jak to přišlo to i odešlo. Její knihy vždy přečtu za večer, tohle jsem četla 3 večery. Škoda moc jsem se těšila a nakonec jsem úplně nedostala ten správný šálek kávy.

03.04.2020 4 z 5

Krásny omyl Krásny omyl Vi Keeland

Omyl to bol, ale nie krásny. Vôbec ma kniha neoslovila. Zápletku akoby autorka nasilu musela vytvoriť. Necítila som z postáv žiadnu chémiu a Rejčl bola miestami viac natvrdlá než uvarené vajíčko a Caine svojim chovanim pripomínal občas prerasteného pubertiaka nez chytrého chlapa. . . Som rada, že mám tento omyl za sebou a už sa k nemu nebudem nikdy vracať.

11.02.2020 2 z 5

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Psaní této autorky jde dle mne od 10 k 5. Nuda, nuda, nuda. Nemám chuť ani dál tento blábol komentovat.

19.12.2019 1 z 5

Ohnivý cejch Ohnivý cejch Nalini Singh

Vyborne. Ani jsem nedoufala v pokracovani teto serie, kterou mam ze zanru paranormalni romance moc rada. Takze jsem si cteni moc uzila a rekla bych ze co novy dil to lepsi cteni. Za mne supr a doufam ze dalsi pokracovani bude driv nez za 2 roky:-)

17.12.2019 5 z 5