miloslava3256 miloslava3256 komentáře u knih

Perský květ Perský květ Mon Coucou

Úžasný, čtivý příběh. Kouzlo květin, drama, trocha detektivky, erotika, humor - naprosto skvěle propojené do strhujícího příběhu. Jestli chcete číst se zatajeným dechem a zároveň se smát, tak tato kniha je vaše!

16.02.2023 5 z 5

Ano, pane řediteli Ano, pane řediteli Lucie Srňánková

(SPOILER) První část knihy mi až moc připomínalo dílo božský bastard. Šéf vs asistentka (tady ne přímo jeho), on výbušný, myšlenky že ji chce ojet a nekonec to udělá v zasedacce. Nenávidí se a zároveň si to rozdají. Tato část se mi víc líbila v bastardovi, nicméně po sexuálním sblížení je zápletka upne jiná! Líbí se mi téma psychické nemoci. Chybělo mi víc děje i z okolních postav, konkrétně rodičů, když se vše podělalo. Každopádně doporučuji ke čtení!

19.12.2022 3 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Super příběh, krásná romanťárna. Jediné co byla škoda, tak minimum kapitol za Xaviera, na začátku to navnadilo, že se pohledy budou střídat, škoda. Bylo fajn mít v knize zase trošku jinou zápletku a okolnosti proč to ti dotyční řeší.

17.01.2024 5 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Tato kniha mně velice velice překvapila v dobrém smyslu. Jak začal začátek s obrovskou dávkou humoru, tak se nese po celu dobu děje, a sedí to, není to násilný humor. Myšlenkové pochody při masážích byly excelentní.
Bylo super potkávat české přísloví, které cizincům nic neříká. Dále jsem byla zvědavá, jak autorka zpracuje pomyslný trojlístek, kdy je hlavní postava ve vztahu a dle žánru víme, že se dopracuje k druhému muži. Potěšilo mně, že jednali "na férovku".
Čeho jsem se lekla, tak když byla kniha cca v 80% děje a teprve proběhla první pusa a děsila jsem se, jak to na tak krátkém prostoru vyřeší. Za mně mi chyběl delší prostor na rozjasnění konce, sice v epilogu jsme pochopily jak to dopadlo, ale přišlo mi to moc skokové. A ještě mi úplně nesedělo, že by v luxusním hotelu měly zabezpečení dveří na řetízky.

(PS: v druhém díle je to trošku dovyprávěno, takže super :D )

02.11.2023 5 z 5

Podmanivý Podmanivý Jodi Ellen Malpas

(SPOILER) Tady tato kniha byla eso tedy! Jedna z nejlepších co jsem četla. Skvělé popisy dějů, postav, neskutečně se do toho zažerete. Mafiánské prostředí zbožňuji, drsný, fakt drsný začátek, ničeho se autorka nebála a přitom to stále bylo dokonalé čitelné, celé scény barvitě popsané. Drsné střety, vnitřní spory. Nečekala jsem jakým způsobem se to celé rozhodne Danny vyřešit (než se tedy začala odvíjet celá závěrečná akční scéna) a doufala, že to dopadne k dobru obou hlavních postav.

15.05.2023 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Moc silné příběhy! začátek knihy, jak prolíná autorka její linii dění a minulost Rivera, tak to je mazec. Suprově popsané postavy, trochu náhled do problematiky zneužívání a těchto traumat. A konec? vážně jsem šla do kolen, pěkně jsem si naběhla.

18.10.2023 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Vysoké hodnocení díky humoru, ale vážně jsem se půlku knihy smála jak šílená, plné vtipů, trapasů a nenápadné propojení s banánem - boží. Děj předvídatelný, vše moc rychle vyřešené, nic složitého. Večerní dávka humoru.

09.06.2023 4 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Velmi napínavé, čtivé, člověk u toho zůstane přilepen a hltá. Taková dospělá pohádka, jen škoda konce. Když byla kniha už tak obsáhlá, určitě by si zasloužila trošku rozvinout konec.

16.02.2023 4 z 5

Rozcestí osudu Rozcestí osudu Emilly Ross

Plné emocí, zajímavé propojení co člověk nečeká. Taková super jednohubka na večer.

19.12.2022 5 z 5

A co bylo dál A co bylo dál T. L. Swan

Celou sérii jsem milovala, proto mne toto trošku zklamalo. Myšlenka velmi dobrá, ale spíš bych to zařadila přímo ke knihám jako bonus. Úplně mi nesedí takove časové skoky, takže ve výsledku mi to přišlo divný. Jediný doplněný příběh od Christophera mi přišel ucelenější a hodně vtipný. Možná to bylo tím, že je tam asi nejkratší časový úsek. Ale co se mi vážně nelíbilo (jakožto jsem registrovaný chovatel se vším šudy) tak forma prodeje psů a koček, jak kdyby byly jen kus věci. To mi brutálně drásalo oči.

26.01.2024 3 z 5

Smlouva s ďáblem Smlouva s ďáblem Elizabeth O´Roark

Milí jemný příběh, oba si nesou jisté jizvy a postupně se daří u nich bortit zdi, co mají postavené před zklamáním. Velké plus, že k sexu došlo až ve 3/3 knihy.

Milá knížka na víkend, nic náročného, konec nakonec vzatý trochu rychleji, ale v pohodě

01.10.2023 4 z 5

Chaos v míru Chaos v míru Amo Jones

druhá serie od autorky a už teď vím, že pak budu mít problém až dočtu poslední sérii :D fakt nasadila skvělou laťku. Opravdu velké množství drama, tajemství, intrik, mafie, smrti, sexu ... fakt se toho nebojí. Skvělá mafiánská serie. Hodnocení píšu až po celé sérii, takže k této knize se mi píše hůř, ale všechny mají opravdu nečekané zvraty, každou postavu jsem si zamilovala a hltala každou stranu/kapitolu.

Kniha vás seznámí opravdu s jiným cirkusem, možná až úchylným - ale to se mi líbí. Jakmile se začtete, jste jejich ;)

01.10.2023 5 z 5

Pod maskou smyslnosti Pod maskou smyslnosti Mon Coucou

Známe prostředí z jiného úhlu pohledu. Vtipné, chytlavé s nečekanou zápletkou. Zajímavá forma erotiky, žádné porno, žhavé momenty co chytí a nepustí.

19.12.2022 5 z 5

Anglická lekce Anglická lekce Natasha Boyd

První díl byl asi výbušnější, ale tady to mělo taky zajímavý spád. Skvěle vás pohltí a nepustí. S postavy to prožíváte jako na vlastní kůži. Líbilo se mi, že v knize dostáváte ochutnávku jak může vypadat domácí násilí a jak se dotyčný s tím vyrovnává. Jen poslední kapitoly mi úplně neseděly, od momentu, kdy se daly dohromady, sem se do toho nutila. Asi kdyby ty dovětky tam nebyly, tak by mi to nevadilo.
4,5 , skvělá kniha :)

25.04.2024 5 z 5

Ten první Ten první Roni Loren

Kniha mne úplně pohltila. Neobvyklý příběh, rány minulosti s čím se musely vyrovnat. Postavy si okamžitě zamilujete, napětí, chvíle dramatu a velmi povedené trapasy. Závěr mohl být trošku rozepsanější, vyřešeno velmi rychle. Trošku mi trvalo než jsem se srovnala vyprávění v 3.osobě, těším se na další díl.

07.01.2024 5 z 5

Ricci Ricci Marcy Jell

(SPOILER) Kniha se dá shrnout, že je drzá, sprostá, nadržená a bez servítek. Téma jezdců vůbec nevyužité, jen naznačená mafie, přitom tam by toho mohlo být mnohem víc.

Dějová linka hlavních postav je jednoduchá - nechutně bohatý borec a holka se velmi rychle zamilují, ikdyz ona ho na začátku nenávidí (ale nějak rychle na to zapomene ¯\_(ツ)_/¯). Absolutně nelogické chování Nat, když se nesvěří a jde dle původního plánu (ale zas chápu, jinak by nebyl děj). A až moc jednoduchá závěrečná 'bojová' scéna, kolem této zápletky je mnoho otazníků, ne moc uvěřitelné.

Bonusová kapitola? Nuda, nebudu prozrazovat proč, mne nenadchla. Ale jsem zvědavá na Hectora, uvidíme.

Na závěr, pokud si odmyslíme nesrovnalosti, na víkend je kniha fajn čistá romantika o dvou lidech, protože čtivé to je, jste zvědaví, ale nehledejte logiku.

26.11.2023 3 z 5

Tři něžná slůvka Tři něžná slůvka Nikki Sloane

Asi nejslabší díl, ale úvodní slova v kapitole byla epesní :D :D :D, to jsem se fakt bavila. Na jeden večer, velmi krátká knížka. Jednotlivé pasáže někdy až moc rychle poskočily, a hlavně ten závěr, mohlo to být rozepsanější. Opět hodně postavené na BDMS, tady kdo to má rád si velmi "pochutná".

15.11.2023 4 z 5

Tetování za trest Tetování za trest M. K. Hardy

Opět jsem se skvěle nasmála. Sérii Ragbistů jsem si hooodně užila. Do třetice opět kniha orientovaná humorem a vážně skvělým. Kapitoly s okénkem do minulosti s postupným odkrýváním co se vlastně stalo krásně vytváří příběh do kterého se zakousnete a nepustíte. Nemám co dodat, skvělý příběh, vykreslené postavy a o bílky knih jsou taky výborný. Jen tak dál!!

13.11.2023 5 z 5

Můj sexy šéf Můj sexy šéf Renáta Navrátilová

Tohle mi zrovna nesedlo. Za mne zajímavý námět, spíš vážnější nebo k zamyšlení.

Hrozně mě vytáčely časté zdrobněliny, ale to asi k dětem patří, což není moje parketa. Děj bez většího humoru, nebo drama, prostě mi přišla kniha taková neslaná nemastná. Literárně dobře napsaná, děj postupně šel, žádné nelogické nebo velké skoky.

Sloh je dobrý a i téma. Aktuálně mám za sebou všechny knihy od Amo Jones, kde je to opravdu drama, takže možná i tím se mi blbě přechází na něco jiného.

07.10.2023 3 z 5

Výkřik do ticha Výkřik do ticha Amo Jones

(SPOILER) Skvělá mafiánská serie. Opravdu velké množství drama, tajemství, intrik, mafie, smrti, sexu ... fakt se toho nebojí.

A příběh 3 postav, které tvoří skupinu! wau!! to mně dostalo a neskutečně si společné scény užívala. , Mooooc se mi líbí komentář jedné hodnotící - kniha fakt až mládí do žeber :D :D :D Ooo, ano, přesně tak

A opravdu jsem autorce skočila na lest, kterou nachystala, že to bude konec a bylo to jinak. Postupně odhalující Kyrin své slabiny byl boží, ale hlavní překvapením byla Lilith, která postupně odhalila čím si prošla, jako fakt brutální a postupně zjišťuje, že žít se dá jinak.

01.10.2023 5 z 5