Miláček484 Miláček484 komentáře u knih

Jizva Jizva Danuta Chlupová

Moc hezká kniha, dějiny, které neznám a velice zajímavé. Myslím, že vyjádřila vše, co mělo být a nebylo zbytečně rozvláčné.

08.01.2022 5 z 5

Pekingský rozparovač Pekingský rozparovač Peter May

Ať je to jak chce, já knížky Petera Maye čtu ráda, líbí se mi tato, má to spád, zajímavě proloženo problémy v životě hlavních postav.

06.11.2021 5 z 5

Ochráním tě Ochráním tě Peter May

Knihy Petera Maye se velmi hezky čtou, vždy se těším na příběh a zatím mě nikdy nezklamal i tato kniha se mi líbila.

Krize Krize Felix Francis

Ráda čtu knihy Dicka Francise a připojuji i knihy syna Felixe,kniha je velmi čtivá, napínavá.

Nový začátek Nový začátek Marie Lacrosse

opět poutavé čtení, líbí se mi do příběhu vnesená historie.

V bouřlivých časech V bouřlivých časech Marie Lacrosse

Velice zajímavý a poutavý příběh i s popisem historie knížka mě zaujala čte se moc hezky.

Mrazivý chlad Mrazivý chlad Sandra Brown

Začátek pozvolný, ale kniha se mi líbila, jako ostatně všechny od Sandry Brown. Četla jsem jedním dechem, abych se dobrala k rozuzlení. Konec parádní.

01.05.2021 5 z 5

Nezvratné alibi Nezvratné alibi Peter May

Bezvadná kniha, opět jsem přečetla jedním dechem, závěr naprosto bomba.

02.04.2021 5 z 5

Karanténa Karanténa Peter May

No přesně zapadá popis pandemie do dnešní doby, až to děsí. Peter May mě nezklamal, je můj oblíbený spisovatel, je to jako vždy čtivé a napínavé a samozřejmě závěr překvapivý.

02.04.2021 5 z 5

Rodiče a děti Rodiče a děti Zdeněk Matějček

Zajímavé čtení, člověk si uvědomí, že spoustu věcí, které jsou zde popsány ohledně našich dítek podvědomě i chápal a prováděl, já jsem stará škola, už mám děti velké, za nás nebyly žádné takovéto knihy, které vlastně popisovali z psychologického hlediska chování dětí, ale děti jsme vychovali a myslím, že velmi dobře. Knižka je velmi poučná a napsana populární formou, ráda jsem si ji přečetla.

02.04.2021

Drsný chlap Drsný chlap Sandra Brown

Kniha mě bavila, čtu ráda Sandru Brown, je to čtivé, zamilované a děj je napínavý.

21.02.2021 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Úžasná kniha, musela jsem číst pomalu, abych vstřebala tu drsnou dobu. Krásně napsané, a stojí za přečtení.

21.02.2021 5 z 5

Myšlenky za volantem Myšlenky za volantem Marek Eben

Krásná kniha, milá, vtipná moc pěkně se četla v období samých detektivek a thrillerů jsem se bezvadně pobavila.

31.01.2021

Jak namalovat smrt Jak namalovat smrt Hana Prošková

Pěkná detektivka, od Proškové čtu ráda.

Na úpatí Montmartru Na úpatí Montmartru Britta Röstlund

Zvláštní zápletka, zajímavé, nejdříve záhadné, a nevěděla jsem, co se z příběhu vyklube, ale hezké čtení.

Lovkyně informací Lovkyně informací Taylor Stevens

Nebylo to špatné, napínavé, celkem zajímavý konec, sice jsem čekala víc, ale kniha se mi líbila, přesně kniha na dovolenou nebo jako pro mě, když jsem se léčila z nachlazení. Druhý díl asi přečtu.

Mých tisíc životů Mých tisíc životů Jean-Paul Belmondo

Bebela mám moc ráda, jeho ztřeštené akce, ale kniha mě trochu zklamala, propracoval se na velmi úspěšného herce, to ano, ale jeho eskapády se linou celou knihou no a to mě spíše trochu pobouřilo, ale asi to k němu patří. Od knihy jsem čekala víc.

08.02.2020

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Příjemné čtení, zajímavý příběh, těším se na film.

Babička drsňačka Babička drsňačka David Walliams

náhodou se mi kniha dostala do rukou a tak jsem jí přečetla a moc se mi líbila, krásně napsané a moc milé

30.12.2019 5 z 5

Mafie po česku, aneb, Jeden den Bohuslava Panenky Mafie po česku, aneb, Jeden den Bohuslava Panenky Zdena Frýbová

velmi zajímavé, tuto knihu jsem četla poprvé, a je to hrozné, co lidé udělají pro peníze.