Jak namalovat smrt

Jak namalovat smrt https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/102199/bmid_jak-namalovat-smrt-kCt-102199.jpg 4 17 8

Spisovatelka Hana Pošková není v naší detektivní literatuře žádným nováčkem. Napsala více než dvě desítky detektivních povídek a novel, jimiž vynikla jako autorka vtipných a napínavých příběhů s jiskrnými, překvapivými zápletkami. To platí také o její novele Jak namalovat smrt, která v prvním úspěšném vzdání vyšla pod názvem Rakev a hruška. Kriminalista Vašátko spolu se svým přítelem Horácem hledají pachatele, který na různých místech Prahy vraždí ženy týmž smrtelným hmatem. Čtenář vstupuje do nezvyklého prostředí, stává se svědkem psychoterapeutické léčby - je vrahem někdo z pacientů či někdo úplně jiný? Kdo a proč tak podivně namaloval smrt? Detektivka je plná napětí.... celý text

Aghatte
09.10.2021 3 z 5

Nenáročné čtení, přečteno za chvilku, ale dobré, takové příjemně české.
Od autorky jsem zatím nic nečetla.
Zajímavé prostředí psychiatrie. Neotřelá vsuvka s LSD.
Je mě trochu rozčilovaly ty tři tečky téměř za každou větou.

ninano
25.09.2021 4 z 5

Pěkná tuzemská detektivka s Horácem a Vašátkem. Hana Prošková stvořila jednu z nejlepších dvojic v žánru české krimi.

Miláček484
20.12.2020 5 z 5

Pěkná detektivka, od Proškové čtu ráda.

Dimas
11.05.2020 4 z 5

Zajímavé

IHT
15.12.2019 5 z 5

Utla knizka, precteno ve vlaku. Prekvapive kvalitni pribeh, kteremu by sluselo i filmove zpracovani ;-)

pepa4081
13.06.2017 4 z 5

Knihu jsem již četl v souboru Tajemství planet. Velmi pěkná detektivka. Uspokojivé.

sazamala
13.11.2016 5 z 5

Moc pěkná detektivka od začátku až do konce.Jen trochu krátká :-)

suldinka
30.12.2011 5 z 5

Mám ráda české autory a tato detektivka je fakt dobrá.