Mickhesh Mickhesh komentáře u knih

Děti plástve 1 Děti plástve 1 Josef Pecinovský

Lepší jak první díl.. žene vás dopředu příběh a jak to dopadne. Více akční (pokud se to tak dá označit) 90%

19.07.2020 5 z 5

Z masa a ohně Z masa a ohně Aleksandra Motyka

Velké zklamání.. trochu už jen ždímání peněz ze značky. Kresbě není co vytknout, ale scénář a příběh bleh.. jednoduché.. Pokud jsme si mysleli, že některý z minulých příběhů byl špatný, tak oproti tomuhle jsou prvotřídní.. 50%

18.07.2020 2 z 5

Berserk 1 Berserk 1 Kentaró Miura

První svazek neurazil.. kresba pěkná, hrdina sympaťák a prostředí krvavě temné. Fajn je i sidekick, který je dost nechtěný, avšak bojuje o přízeň hlavního hrdiny. Scénáře nejsou komplikované a příběhy snadno pochopitelné. Osobně za tohle dát 250kč je trochu moc, ale dá se koupit i za 186kč a to už si myslím je odpovídající cena za knihu kterou přelouskáte u cíga za jedno odpoledne. 70% a další díl si určitě koupím.

17.07.2020 4 z 5

Plástev jedu Plástev jedu Josef Pecinovský

Dobrá sci-fi kterou jen tak neodložíte. 80%.

08.07.2020 4 z 5

Odměna z pekla Odměna z pekla Joe R. Lansdale

Takhle nudnou knihu jsem již dlouho nečetl. Bylo by to skvělé jako béčkový hororový westerňák co by film. Dialogy super, ale to nestačí. Jediná v uvozovkách dobrá zpráva je, že bychom se mohli dočkat pokračování. 30% s hodně přimhouřenýma očima..

29.06.2020 1 z 5

Kroniky Jakuba Vandrovce Kroniky Jakuba Vandrovce Andrzej Pilipiuk

Tahle kniha není pro všechny, takový zaklínač naruby zasazený do našeho reálného světa. Humorné, nadsazené až abstraktní příběhy, které se někomu budou líbit více, někomu méně. Mě se to líbilo a většině lidí zřejmě také, ptž knihy s tímto exorcistou jsou dokonale vyprodané, což o něčem svědčí. 70%.

20.06.2020 4 z 5

Kolem Česka za 66 dní Kolem Česka za 66 dní Tomáš Lachman

Ojedinělá kniha/cestopis o dobrodružství napsané poutavou formou včetně zajímavých informací a je jen tou nejlepší vstupenkou do světa "hikování/trekování". Velké díky autorovi! A doporučuji všem. 100%.

19.06.2020 5 z 5

Kanadskou divočinou pěšky Kanadskou divočinou pěšky Lucie Richtrová

Unikátní kniha pojednávající o třech trampech co se vydají po sametové revoluci do Kanadské divočiny na výlet trvající skoro dva měsíce. Nenásilná nepolitická kniha.. kdo ví co dnes dělají a jak se mají :-)

03.06.2020 5 z 5

Sestřenky Sestřenky Andrzej Pilipiuk

Má první kniha od tohoto autora nezklamala, spíše příjemně překvapila. Dobré nápady, avšak nic co by člověka nutilo sednout si na prdel. 70%.

31.05.2020 4 z 5

Ideální svět Ideální svět Theresa Hannig

Sci-fi co se už vlastně děje.. 80%.

31.05.2020 4 z 5

Zaslíbená Země Nezemě 6 Zaslíbená Země Nezemě 6 Kaiu Širai

Trochu horsi dil, trochu to ztraci tempo, ale porad je to fajn. 80%.

18.05.2020 4 z 5

Zaslíbená Země Nezemě 5 Zaslíbená Země Nezemě 5 Kaiu Širai

Stale dobre.. 90%

18.05.2020 4 z 5

Cestopis o cestě viz. název. Ačkoli zrovna láskou k dredatým lidem neoplývám, tak se mi Lucčin postoj k životu a i samotné vyprávění prožitků z cest líbilo. Je to psané svým invididuálním způsobem, kdy jsou užitné informace trochu v ůstraní, ale je to sranda a je to Lucčina kniha.. tyhle trail knihy se dají napsat mnoha způsoby a myslím že tohle je jeden z těch lepších. I výbava knihy je na úrovni, když dostanete i záložku pěknou a uvnitř jsou i fotodokumentace, ke kterým se odkazuje přímo z textu. Za mě 80% a už se těším na další Lucčino putování a knihu. :-)

06.05.2020 4 z 5

Les - Návod k použití Les - Návod k použití Peter Wohlleben

Vše co potřebujete vědět než varazíte do lesa a třeba i poprvé.

21.04.2020 5 z 5

Popel a prach Popel a prach Brian Azzarello

Poslední díl Johna Konstantína.. trochu ujeté, chaotické a bez nikotinu.. 70%. Kresba jako vždy mazec..

18.04.2020 3 z 5

To chce psa To chce psa Spencer Quinn (p)

Hodně light detektivka lepší jen o to, že je psána z pohledu psa. Dobrý nápad, který umřel na půli cesty. Dočíst to byl nadlidský úkol.. 50% a to jen za ten nápad. Zbytek šrot, ačkoli hlavní protagonisté nejsou špatně napsaní, jenom příběh a scénář trochu kolísá, napětí nulové.. proč to číst? Má to i druhý díl ;-)

18.04.2020 2 z 5

Potopa Potopa Brian Azzarello

Nevím co dodat. Pokud li neřešíme fantastickou kresbu, tak zde máme divnej kus komiksu.. po slibném úvodu se to celé nějak zasekne a mele se to ode zdi ke zdi ve své šťávě, o bibli a rasismu a celé to prostě nějak bije do očí. Jistě se tu najdou tací, kteří v tom budou hledat nějakou mantru a zamyšlení, ano vše tu je.. 70%.

16.04.2020 3 z 5

Zamrznutí Zamrznutí Brian Azzarello

Další díl a 90% hodnocení..

14.04.2020 4 z 5

Dobré úmysly Dobré úmysly Brian Azzarello

Třetí díl a kvalitka šla dolů.. finále které nikoho nemůže přesvědčit.. přesto 70%.

14.04.2020 3 z 5

Těžké časy Těžké časy Brian Azzarello

Druhý díl Konstantina.. 90%.. starší kresba a dobrej příběh z lapáku.

14.04.2020 4 z 5