Dobré úmysly

Jako by Johnu Constantinovi nestačilo, že ve vězení zažil těžké časy, pokouší se uchlácholit své svědomí tím, že se vydává do Whyllisz za rodinou Richarda „Klikaře“ Fermina - muže, na jehož sebevraždě má svůj podíl. Problém je, že Constantine má s klanem Ferminů společnou poměrně bujarou minulost - a že Ferminovi nemusí být úplně blahem bez sebe, až ho uvidí. Ale možná jsou to jen zbytečné obavy: Ferminovi mají teď totiž dočista jiné starosti - starosti takového druhu, že šokují i Constantina (a ten je už na leccos zvyklý)....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/126616/john-constantine-hellblazer-dobre-u-WNW-126616.jpg 4.172

John Constantine, Hellblazer 2.

Literatura světová, Komiksy
Vydáno, Crew

Good Intentions, 2002

Kniha Dobré úmysly

Fuckenbrau
03.10.2019

Tohle je klasický comics, na který člověk potřebuje víc čtení. Scénář je dokonale propracovanýa a při dalším čtení si člověk všimne různých skrytých detailů, který ve finále ovlivní život a smrt aktérů.
Příběh plyne pozvolna, mrazivě a násilně. Není to žádná akční jízda, mimochodem první kapitolu si pamatuje ještě z Crwe2 č.4 a miluju jí!
Baví mě i Frusinova kresba, tuhle sérii mám děsně rád!

Disease
10.06.2019

Po letech přečteno podruhé a nějak nechápu, proč se mi to tenkrát tak nelíbilo. Příběh s pointou, že i mistr tesař se někdy utne :-)

karel0684
30.04.2019

Zkusil jsem i druhý díl této série a ... asi jsme s nimi skončil. tohle mne fakt nechytlo. Fakt ne. Sice se to čte samo, ale za chvíli nevíte co jste četli...

Marquis
25.02.2019

Cesta do pekla je dláždena Dobrými úmyslami... A hoci náš (anti)hrdina už jedno peklo prežil (a boli to vskutku Ťažké časy),
väzenské peklo, ak už nič iné, aspoň malo svoje pravidlá... Scénár opäť výborný, nechýba ani šokujúca pointa, no a prepracovanejšia kresba už len dotvára celkový estetický dojem. Niet čo dodať, plný počet. A už sa vrhám na ďalšiu časť!

hroubek
30.11.2018

Constantine se dostal z vězení a vydává se na svou cestu za odpuštěním. Jenže v případě Constantinea se věci vždycky zvrhnou a pokazí. Komiks má parádní úvod a skvělou atmosféru. Dost mě potěšil i nástup nových postav, které jsou zajímavé a pracuje se s nimi dobře. Můj problém přichází z příběhem, který mě sice bavil, ale nestrhnul. Pointa byla parádní, přesto cesta k ní nebyla, tak zajímavá jak by měla. Spoustu věcí mě zde přišlo fakt moc dobrých, ale jako celek, to na mě tolik nefungovalo. Nicméně Azzarello umí vykouzlit tu správnou atmosféru, a Frusin má luxusní kresbu.

dexterman
02.03.2018

Tak o čem to vlastně bylo ? No Constantine se jede omluvit vdově a skončí to u Nechutného porna ? Kresba je úžasná ale popravdě pořád čekám na nějáký super příběh ve kterém si užiji i trochu té magie . Ale čte se to prakticky samo což je fajn .

Atak
21.01.2018

Tato série je prostě skvělá mohu jen doporučit

gaspoda
21.10.2017

Brian Azzarello je scenaristický Bůh.

násilí DC Comics Vertigo Comics komiksy

Autoři knihy