Micifuza Micifuza komentáře u knih

Červenka Červenka Jo Nesbø

Nejlepší z celé serie!

09.01.2018 5 z 5

Ruský týden Ruský týden František Ringo Čech

Tak tohle mi doporučil kamarád a musím se přiznat že by mě to ani nikdy nenapadlo čisté.Neskutečně napsaný příběh.Smala jsem se i v čekárně

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Očekávala jsem trochu víc.Obsah sliboval víc ale bohužel zatím nejslabší kniha od spisovatelky.

14.06.2017 3 z 5

Mlha Mlha Stephen King

Chtěla jsem to nějak okomentovat ale Kní to napsal za mě

14.06.2017 4 z 5

Christina Christina Stephen King

Parádní klasicky horor s vraždícím autem.Jsem nadšená.

Ztracená Ztracená Anna Ekberg

Nejdřív jsem se na to dívala trochu skepticky ale nakonec jsem byla příjemně překvapená.Originální příběh který se četl jedním dechem.

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Na knihu jsem narazila úplně náhodou.Úžasně napsaný příběh který se četl jedním dechem.Trochu mě mrzí že po přečtení jsem zůstala se spoustou otázek ale moc se těším na další volné pokračování.

Z Buicku 8 Z Buicku 8 Stephen King

Kinga mám strašně ráda ale bohužel tato kniha mi přišla slabší a chvílemi až nudná..škoda

14.06.2017 1 z 5

Neymar - nový Pelé Neymar - nový Pelé Petr Čermák

Uuaa..skvělý sportovec.Muj vzor ale nevím kde je chyba.Knihu už nějakou dobu mam rozečtenou a nemůžu jí dočíst.Prostě to nejde

13.06.2017

Dáma s kaméliemi Dáma s kaméliemi Alexandre Dumas, ml.

Nejoblíbenější knih.Kterou jsem už několikrát četla a ještě několikrát číst zase budu.

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Při tolika stránkách jsme nevěřila že příběh bude tak čtivy a nebudu se moct od knihy odtrhnout.Výborná kniha.Doporučuji

13.06.2017 5 z 5

První kniha od autora.Bohuzel mě odrazuje číst další.Nebyla špatná ale doporučuji ji tak na dovolenou.

13.06.2017 4 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Knihu jsem četla jedním dechem.Co stránka to zvrat.Všechny hvězdy.

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Skvěle napsaný příběh.

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Užasná kniha...skvělá zápletka a skvělý konec.Viděla jsem i seriál který se trochu lišil od knihy ale můžu taky včele doporučit.Skvělé herecké obsazení.

13.06.2017

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Četla jsem všechny knihy od Liane.Téhle jsem se trochu vyhýbala ale nakonec patří hned po Sedmilhářkách k druhé mé oblibené knize.

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Oddechová kniha se zajímavým koncem :)

13.06.2017 4 z 5